Умови отримання кредиту CC Лоун

СтавкаТермінСума
1.65%від 5 до 30 днівдо 4000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 76.35 / 100

«CC Лоун» — це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися. Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Мета — запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким. СС Лоун пропонує онлайн кредити від 400 до 10 000 грн терміном до 30 днів. Все, що Вам потрібно, щоб отримати кредит — це Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію ФК №737 від 14.04.2016 р.

Директор: Вершибалко Анатолій Володимирович.

Переваги в компанії

 • Швидка реєстрація і оформлення,

 • Без довідки про доходи,

 • Без застави і поручителів,

 • Можливість взяти кредит з поганою кредитною історією,

 • Низька процентна ставка,

 • Прозорі умови і захист персональних даних

 • Можливість дострокового погашення з оплатою% тільки за дні користування,

 • Послуга пролонгації мікрокредиту.

Основні умови кредитування

 • банківська карта VISA, MasterCard або поточний рахунок в українському банку,

 • бути громадянином України віком від 20 років,

 • мати паспорт та ІПН,

 • мати активний номер мобільного телефону і активний e-mail.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

У компанії часто проводять різні акції з призами та приємними бонусами. Серед них бувають і спеціальні комбінації, що дозволяють отримати максимально вигідні умови по кредиту — промокодом.

Програма лояльності: відсутня

Головний офіс:01024, м.Київ, вул. Басейна, 6
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 161

УЖАС
1/5
teaolenka2020-04-09 01:14:53
Если 2 дня просрочки, они звонят всем родным. Угрожают по viber. Выставляют штрафы 200%. Не рекомендую.
Самый отвратительный сервис
1/5
Deadboy132020-04-08 03:12:08
Самый отвратительный сервис кредитования. Оплата просрочилась на несколько минут только из-за того что из-за оператора не смог получить вовремя смс, получил автопролонгацию уже не существующего кредита на несколько тысяч гривен. И компания вообще никак не собирается идти на встречу, что бы пересчитать проценты хотя бы на пару дней просрочки, пролонгировали на 1 месяц, хотя даже в договоре указанно пролонгация в случае просрочки 20 дней.
Бонус к данной компании было то, что после регистрации начался спам от множества кредитных компаний (чуть ли не десяток смс в день от разных компаний кредитов, так что будьте готовы к тому, что после регистрации ваш номер телефона сольют мелким комнторам, которые вам начнут спамить по телефону с предложениями о кредите. Я не собираюсь оплачивать указанные компанией проценты и лучше подам в суд и отдам эти же деньги адвокату, а не данным персонажам. Свою сторону они показали!
Хами, наглі та не доброзичливі кредитори.
1/5
pavlikyuriy2020-03-27 19:36:12
Брав займ 6500 грн.і зараз не можу навіть сплатити пролонгацію, так як коштів немає навіть на прожиття через ситуацію, яка зараз в Україні та світі — я залишився без роботи.
Телефонував їм, пропонував оформити реструктуризацію боргу, на що отримав хамське відношення та категоричне «ні».
Повідомив, що не можу оплатити, так як не працюю, на що їм «начхати» так як мої дані передані в відділ по заборгованості.
Дзвонив кілька разів, очікував на лінії та марно.
Але як же без біди — не цікаво так жити.
Так ось вони, Ccloan, почали телефонувати мені, моїм рідним, знайомим та повідомляти, щоб вони оплатили за мене борг.
Але на цьому представники компанії не зупинились та їм цього було мало і вони розпочали «атакувати» мене повідомленнями в Viber з дуже ненормативною лексикою, ображати мене та мою покійну маму.
Мені здається, що це недопустимо.
І як бути в такій ситуації, панове Ccloan?
Де Ваша гідність?
Чи Вам все дозволено?
Аферисти!
1/5
Andriy19982020-03-15 05:34:23
Данна компанія веде себе з клієнтами по хамськи, не хоче йти на компроміс, обзвонює всім рідним говорить повний абсурд.
Хоче шалені відсотки за прострочки шо явно порушує закони України по сумі 100%
Брав 6000 грн на даний момент маю відати 12300.
Лякають судом а самі його бояться, бо в їхньому договорі є явні порушення законодавства України.
Обходьте стороною цих аферистів. А якшо і взяли там не бійтеся, законодавство України на вашій стороні.
В компании фин форс работают млшеники мошеники
1/5
152377882020-02-28 16:40:55
Всем доброго времени суток
Брал я кредит в ccloan, получилось что просрочил, как итог компания на процентах получила в 2 раза больше, это то что платил, затем продала долг компании фин форс и тут уж самое интересное, звонки, угрозы и тд и та, итог заплатил им деньги, попросил письмо чтоб отправили о закрытии кредита, написали в Вайбере что кредит закрыт письмо отправлено, а через пару недель начали опять писать что ничего не закрыто давай нам деньги. Вот такая вот история про мошеников, будьте осторожны, друзья.
Как вывод могу сказать ccloan компания как по займам вроде норм а что касается честности их коллекторов тут ужас
Дно Контора
1/5
Nickkyiv2020-02-10 10:25:16
Ребята, не вздумайте туда лезть, возьмёте кредит первый в ноль 2000 грн если один день просрочки штраф 1000 грн и начинают чмошники звонить угрожать, я такого ещё не видел, обзываловка, унижают родственников это полный треш, фу, скопление мразей
просто шарага с беспринципными сотрудниками!!!
1/5
gost6662020-02-01 12:41:46
взяла кредит в компании ССЛоан, так вышло что просрочила оплату на один день(оплачивать не отказывалась), так мало того что их отбитые на всю голову сотрудники с калл центра названивают по 100 раз в день, так еще и непонятно где и непонятно каким способом находят номера родственников и с угрозами и матом пытаются «выбить деньги», и это просто один день просрочки!!! Никому и никогда не советую обращаться в эту богодельню.
Неадекватная компания с неадекватными сотрудниками
1/5
Ukrainiangirl2020-02-01 00:24:27
Народ, не верьте ни единому положительному отзыву, т.к. они пишуться исключительно сотрудниками сслоана. Потому что ни один нормальный человек не порекомендует данную финансовую контору. Им мало того, что они с вас сдирают большущие %, они будут стараться с вас взять еще больше!
Во-первых на почту присылают договора с несуществующими реквизитами. Когда туда отправляешь деньги -они включают мороз, говоря, что это не их почта, и начисляют пеню на весь срок, пока деньги 7 дней возвращаются обратно с несуществующего счета
Во-вторых, вкючение регламентных работ или неисправность сайта начинается с 22 до 2 ночи следующего. Как удобно все продумано, чтобы клиенты не смогли успеть во время оплатить.
Таких приколов у них массо, но самое запоминающееся и что выделяет их из общей массы мфо -это их сотрудники колл-центра. Люди е××× на всю голову. Простите за мой французский, но реально по-другому нельзя сказать. Они будут вам звонить, с напоминанием о проплате, начиная за 3 дня по 20 раз на день!!! Даже, если ты им ответишь на все их вопросы и попросишь больше не беспокоить -вы будете очень удивлены, но они перезвонят через час, чтобы узнать не передумали вы…
Кроме звонков вас закидают смсками и письмами, но ни в одном из них вы не получите инфо о технических неполадках на сайте!!!
Вывод только один — туда набирают исключительно Отбитых на всю голову людей, нормальные люди там бы не работали… я не советую обращаться в эту контору, иначе потратите деньги не только на проценты, но и на успокоительные!
Всё честно
5/5
barabeik2020-01-31 23:46:46
Брал первый кредит на 30 дней, выдали быстро, погасил вовремя, операторы и при оформлении и при закрытии были вежливыми, бонус по акции 100 грн пришёл через неделю с момента взятия. А то, если кому то звонят за день-два до конца срока очень хорошо, т к мало кто предупреждает, что надо погасить, пока переплата минимальна. Хуже, если обзванивают только когда набегают приличные штрафы за просрочку
Чудесний Банк чи контора навіть не цікавить.Супер 100 + нище читайте чому.
5/5
TARASKA682020-01-31 20:59:08
Я звичайно не застрашений боягуз нашою системою і державою також.Я спочатку раджу всім навчитися в буть чому логічного думання -воно є понад всі науки світу і понад всіх аферистів чи жуліків. Тепер до діла. Я спокійно взяв найменьший кридит 400 гр. який отримав через 2-ві провірки операторів різьних і через сутку повернув як і обіцяв за це в мене з картки Привату зняло 0.12 коп. Після того зайшов на сторінку свого кабінету і побачив підтвердження погашеного кредиту все. Я щей дотого сфотографував на всякий випадок бо начитався дурі якої написали невідомо які люди і я розумію хто писав і для чого? Бо вмію лог. думати. А тепер роздумайте Ви. Кредит мій погашено і мені нарахував банк чи установа акційні 200 гр.за що я надзвичайно їм вдячний. Мало того той хто рекомендував мені взяти там кредит йому має також прийти винагорода 300 гр. я думаю що обовязково прийде.Не бійтеся — заробляйте акційні гроші бо якщо боятися то можна навіть на двір з хати не виходити. Просто думайте-аналізуйте і провіряйте і будьте уважні.Розумію заляканих людей бо живемо в такій системі де дуже слабкі закони за порушення.Всім бажаю не боятися а брати гроші тоді коли можливо бо невсе дають їх брати.Просто треба трошки посидіти і уважно позаповняти то що просять.Уважно і думаючи. Зато платять а не за дурно.

Умови отримання кредиту CC Лоун

Сума при першому кредитівід 400 до 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 5 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті1.65% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження20-65 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від CC Лоун

Швидке рішення по кредиту
Прозорі умови отримання кредиту
Мінімальний пакет документів
Не потрібна застава і поручитель
0% - на перший кредит
Реєстрація без фото

Як отримати кредит в CC Лоун

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит CC Лоун

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали самообслуговування

Умови кредитування ССлоан

 • Термін 5-30 днів.
 • Сума 400-15 000 гривень, перший кредит до 4 000 гривень.
 • Заявка розглядається швидко, від 15 секунд.
 • Документи-паспорт, ІПН.
 • Ставка від 0,01 до 1,65% в день.
 • Видається на карту будь-якого банку.
 • Штраф-збільшення ставки до 3.31% в день.
 • За дострокове погашення комісія не нараховується.
 • Вік позичальника 20-65 років.
Міжнародна фінансова компанія надає кредити швидко на карту будь-якого банку. Працює на ринках Грузії, Іспанії, Казахстану. Являє собою простий і зручний онлайн сервіс.

Переваги кредитування

Щоб отримати позику потрібно:

 1. Заповнити та надіслати заявку.
 2. Дочекатися рішення.
 3. Підтвердити намір.
 4. Отримати гроші в борг.

Способи погашення:

 • Онлайн.
 • На розрахунковий рахунок.
 • Використовуючи термінали самообслуговування.

Мікрокредити в Україні від CCLoan

Сервіс CCLoan вже більше трьох років надає кредити громадянам України на вигідних умовах. Оформити позику можна в будь-який час доби, не виходячи з дому, в перебігу 15 хвилин.
Умови кредитування:
 • надається позика на карту;
 • при першому зверненні 400-4000 гривень;
 • при повторному 400-10000 гривень;
 • новичкам- 0,01% в день;
 • постійним клієнтам-1,33%;
 • вік 20-65 років;
 • документи-ІПН, паспорт.

Плюси оформлення кредиту в ССлоан

Отримати мікрокредит в CCLoan не складе труднощів. Потрібно зареєструватися на офіційному ресурсі, подати заявку, дочекатися відповіді. Серед основних плюсів звернення:
 • заявка розглядається швидко;
 • сервіс працює цілодобово;
 • особисті дані клієнта надійно захищені;
 • знижки, акції
 • можливість пролонгації;
 • без застави, поручителів;
 • зручні способи погашення;
 • без довідки про доходи.

Хто може оформити кредит?

Взяти кредит може будь-який громадянин України, якщо відповідає таким вимогам:
 • вік від 20 років;
 • має кредитну або дебетову іменну картку;
 • індивідуальний рахунок у банку;
 • мобільний телефон;
 • пройшов реєстрація на офіційному сайті.

Кредит в режимі онлайн

Для отримання кредиту потрібно зайти на сайт МФО, пройти реєстрацію, відвідати особистий кабінет, подати заявку. Кожен громадянин України, який досяг 20 років, має карту банку, мобільний телефон може оформити мікропозику. Надається кредит без довідок і поручителів, навіть з поганою кредитною історії.
При проходженні реєстрації необхідно достовірно і точно вказати всі необхідні дані, ознайомиться з умовами договору, прочитати "Правила надання позики". Буде потрібно надати згоду на обробку комп'ютером особистої інформації.
Наступним етапом оформлення кредиту виступає заповнення заявки, написання пароля. Який в подальшому знадобиться при вході в особистий кабінет.
Потім необхідно прив'язати номер мобільного телефону до свого облікового запису входу в систему. З цією метою потрібно номер ввести в окреме поле, розташованої у верхній частині сторінки, натиснути "Відправити sms код". Після чого на представлений номер телефону надійде код підтвердження. Ввести який слід в вікно, що з'явилося. Електронна адреса позначається подібним способом. Який також буде логіном входу в систему.
У другому відділі вказуються дані паспорта, в третьому і четвертому додаткова інформація, контактні дані родичів.
Далі знадобиться зробити фото. Згідно правил сервісу на фото повинен бути позичальник з паспортом в розгорнутому вигляді. На фотографії повинно бути чітко видно обличчя і розгорнута перша сторінка документа. Зробити знімок можна із застосуванням веб-камери, телефону або цифрового фотоапарата.
Для оформлення кредиту також знадобиться прив'язати до аккаунту номер банківської карти. Яка повинна мати позитивний баланс для успішного перерахування грошей. Невелика сума на рахунку буде тимчасово заблокована системою до моменту проходження верифікації.
При успішному оформленні заявки на наданий номер телефону або адресу електронної пошти надійде інформація щодо рішення сервісу про надання кредиту. Також з цією інформацією можна ознайомитись відвідавши особистий кабінет.
У тому випадку, коли протягом 10-15 хвилин рішення по заявці не буде, можна звернеться на гарячу лінію МФО, за номером + 38-044-222-77-33, дізнатися відповідь.

Погашення кредиту ССлоан

Погасити заборгованість по кредиту не складе труднощів. Ознайомитися детально з інформацією можна на сайті МФО, відкривши розділ "Як погасити кредит". Провести операцію можна декількома способами, серед яких:
 • відвідавши особистий кабінет із застосуванням банківської картки;
 • використовуючи пристрій самообслуговування, наприклад банкомат, термінал;
 • відвідавши відділення будь-якого банку;
 • за допомогою інтернет-банкінгу.
Найбільш зручним методом повернення кредиту до зарплати є застосування особистого кабінету і переказ грошей з карти. При цьому здійснити оплату можна тільки з таких карток, як Master Card, Visa. Так як інші формати карт не можуть бути використані. Подібний варіант погашення кредиту вважається найбільш швидким і ефективним. Не вимагає сплати комісії.
Погасити займ можна використовуючи термінали самообслуговування "OTIME", "IBOX", "Система". При цьому потрібно оплатить комісію, кошти будуть зараховані протягом декількох годин.
Також можна повернути борг відвідавши будь-якого відділення банку, за допомогою грошового переказу на рахунок МФО. Здійснити операцію можна використовуючи мобільний додаток банку, онлайн-сервіс. При заповненні платіжних даних слід перевірити правильність написання реквізитів одержувача і номера договору.

Програми лояльності від CCLoan

Всім новим клієнтам мікрофінансових компанія пропонує взяти кредит на максимально вигідних умовах, під 0%. Що є зручним способом кредитування, особливо, якщо потрібна терміново невелика сума грошей. Надається такий кредит швидко, при наявності паспорта, ІПН, мобільного телефону. При своєчасному погашенні відсотки не нараховуються. Для нових клієнтів відсоткова ставка становить в день 0,01%.

Можливість продовження терміну погашення кредиту

При виникненні непередбачених ситуацій, коли клієнт не має можливості своєчасно погасити заборгованість, можна використовувати пролонгацію. У будь-який час до моменту закінчення дії договору клієнт може продовжити термін виплати. Але, якщо є заборгованість по виплаті кредиту більше 30 днів, сумарні затримки 60 днів, використовувати пролонгацію неможливо.
Рекомендується скористатися пролонгацією заздалегідь. В останній день договору можна продовжити виплату кредиту на 29 днів. Послуга може бути активована на термін, який не перевищує кількість днів, які користувався кредитом позичальник.
Варто звернути увагу, що підключення послуги пролонгації потрібно додатково сплатити. Вартість використання функції продовження кредиту визначається сумою процентної ставки за попередній термін кредитування. Здійснюється підрахунок з урахуванням базової ставки-1,33% в день. Щоб точно розрахувати вартість пролонгації можна відвідати особистий кабінет, вкладку з відповідним позначенням.
Варто відзначити, що при вибірці оплати банківським переказом або за допомогою банківської каси продовжити виплату заборгованості не можна. Засоби що надійшли на рахунок подібним чином будуть списані в рахунок основного боргу.
Після того, як буде підключення функція пролонгації, діють використовувані раніше умови кредитування. Новий клієнт МФО може продовжити термін погашення позики на загальних підставах. При цьому йому буде потрібно заплатити процентну ставку за день 1,33%.
Використовуючи функцію пролонгації можна повідомити мікрокредітной організацію про неможливість своєчасного погашення позики. Діяти ця опція може до 29 днів. Після того, як дана послуга підключена, пеня не нараховується. Тому затримка виплати заборгованості не відобразиться на кредитній історії. Послугу можна підключати безліч разів, при дотриманні відповідних умов МФО.

Навмисна прострочення виплати заборгованості по кредиту

Дуже важливо погашати заборгованість по кредиту своєчасно. Так як в іншому випадку будуть нараховані штрафні санкції. За добу прострочення оплати буде нараховано 3% від загальної суми. У разі ухилення від виконання умов договору інформація про клієнта передається в спеціальні бази.
Що в подальшому позначиться на кредитної історії, банки і МФО відмовляться оформляти позику за заявкою даного громадянина. Фінансові кошти потрібно буде в будь-якому випадку повернути, так як мікрокредитна компанія звернеться з позовом до судової інстанції або до колекторів.
Найбільш вірним рішенням при неможливості своєчасної оплати кредиту є підключення послуги пролонгації. При цьому не варто допускати прострочення, використовувати функцію до закінчення дії договору.

Відмова ССлоан в наданні позики

У тому випадку, коли за заявкою отримано негативне рішення, не варто засмучуватися. Потрібно проаналізувати можливі причини відхилення заявки. Серед яких можуть бути:
 • невідповідний вік, молодше 20 років або старше 65 років;
 • несвоєчасно погашені попередні кредити в інших банках або МФО;
 • помилки при заповненні анкети, надання особистих даних;
 • порушень інших правил надання кредиту.
У тому випадку, коли немає явних причин для відмови з оформлення кредиту онлайн, можна почекати кілька днів і звернеться з заявкою повторно. При цьому варто максимально точно заповнювати анкету, не допускати будь-яких помилок, неточностей.