Умови отримання кредиту CC Лоун

СтавкаТермінСума
Перший0.01%від 5 до 30 днівдо 5000 грн
Повторний1.65%від 5 до 30 днівдо 15000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 87.91 / 100

«CC Лоун» — це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися. Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Мета — запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким. СС Лоун пропонує онлайн кредити від 100 до 10 000 грн терміном до 30 днів. Все, що Вам потрібно, щоб отримати кредит — це Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію ФК №737 від 14.04.2016 р.

Директор: Клєвакіна Наталія Валентинівна.

Переваги в компанії

 • Швидка реєстрація і оформлення,

 • Без довідки про доходи,

 • Без застави і поручителів,

 • Можливість взяти кредит з поганою кредитною історією,

 • Низька процентна ставка,

 • Прозорі умови і захист персональних даних

 • Можливість дострокового погашення з оплатою% тільки за дні користування,

 • Послуга пролонгації мікрокредиту.

Основні умови кредитування

 • банківська карта VISA, MasterCard або поточний рахунок в українському банку,

 • бути громадянином України віком від 20 років,

 • мати паспорт та ІПН,

 • мати активний номер мобільного телефону і активний e-mail.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

У компанії часто проводять різні акції з призами та приємними бонусами. Серед них бувають і спеціальні комбінації, що дозволяють отримати максимально вигідні умови по кредиту — промокодом.

Програма лояльності: відсутня

Головний офіс:01024, м.Київ, вул. Басейна, 6
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 186

Решите по-хорошему вопрос!!!
1/5
AZERI172020-09-11 18:51:39
Взяла кредит на сумму 4450грн на 7дней! деньги отправили на счет который закрыт в банке полностью… Позвонил на горячую линию попросила решить вопрос сказали что деньги пошли в банк и они у вас на счету, позвонила в банк сказали что деньги никак не могут прийти к ним так как счет закрыт у меня то они автоматически обратно идут к ним! Позвонила на горячую линия Сс лоан, сказали отправит им на почту что счет закрыт, я отправила писмо с банка что счет был закрыт до выдачи кредита еще давно!!! Уже как дня 4 не могут решить вопрос пишут только одно ожидайте решение!!! сколько можно ожидать?!!! проценты идут, кто будет платить?! звонишь на горячую линию Хамят!!! мы вам выдали и все!!! Банк говорит если выдали то пусть показывают документ, согласно которого они отправили средства дата, сумма перечисления, номер платёжного поручения, и реквизиты на которые они отправили деньги!!! Пишу на почту Сслоан они в ответ пишут ожидайте, ожидайте, ожидайте!!! Кто то будет решать этот вопрос?!!! через 2 дня оплата проценты, зачем вы затягивайте?!!!
Шахрайські відсотки.
5/5
09990011032020-09-07 10:54:06
Неодноразово користувався сервісом все було чудово. Але! Нещодавно сервіс надавав послуги для клієнтів «на карантинні» нав\'язували без права відмовитись знижку 50% пролонгацію в двічі довше за ті ж гроші. Все б було добре якби подумавши сервіс взяв і передумав і нарахував всі ті відсотки тобі в борг та й ще як цікаво тепер ще й на ті відсотки нараховуються нові відсотки. Брав 12 тисяч і відсотки платив собі відсотки та й чекав поки ліпше стане щоб борг віддати. А на тобі тепер винен 20 і відсотки а тільки 10 днів пройшло з моменту пролонгації, а що буде через ще 20 днів? 30 тисяч? Чи 40? Це явна 190. Треба йти до суду! Люди кажу вам пишіть заяву і платіть тільки те що брали. Бо вже немає віри цій компанії!
Жалобу в НБУ это новый регулятор мфо
1/5
tantanya2020-08-27 10:03:29
На 2 тыс.взятых за день просрочки 1тыс.штраф.Это какой процент?! Пусть НБУ проверит шарашкину контору, которая тырит сведения с базы жеков, и старой базы приват
Мошенники-ССЛОАН- ФИН.ФОРС-КОЛЕЙЧИК--ДОРОШКЕВИЧ-ОДНО ОПГ.
1/5
peha19842020-08-17 15:19:33
Мошенники. На человека не имеющего у них задолженности. Сделали через ФИН.ФОРС надпись черного нотариуса КОЛЕЙЧИКА, а потом пытаются взыскивать не пойми чего, через свою ПРОДАЖНУЮ ДОРОШКЕВИЧ. Ну ничего, Колейчик уже без лицензии, а скоро и Дорошкевич её лишится. Их недобитые фальшивые надписи отменяются легко через суд, а все издержки компенсирует м… Дорошкевич! Короче, просто мошенники.
Прежде чем взять кредит
5/5
05082073982020-08-17 11:59:18
Прежде, чем взять кредит, думайте, как вы будете отдавать. Вы взрослые люди, МФО вам не подружка, что подождет и будет идти на уступки
Мошейники..........
1/5
356716662020-08-13 22:19:35
Брала в компании ССloan 2000 тысячи гривен- вышла на просрочку во-время карантина. Теперь мне выставляют сумму к погашению 5056 грн. Согласно Закону Украины от 16.06.2020 №3297 никакие штрафные санкции во время карантина не начисляются.Все штрафы не должны превышать 50% от тела кредита.Вопрос: почему, и на основании чего со стороны кредитной компании такие действия? Идут звонки на работу, моим знакомым-унижения, и оскорбления.Вынуждена защитить своих друзей обращением в Нацполицию, и Нацкомфинуслуг. Буду добиваться справедливости, и лишения Лицензии на дальнейшую работу этой компании.Всем рекомендую- никогда не обращаться к этим мошейникам, не попадайте на их вранье
Mother ***
1/5
06741673872020-07-26 23:51:02
Контора откровенно швыряловочная. В пятницу пытался заплатить за день до срока. Не работал личный кабинет. Не хотела (их киберсистема) списывать деньги(идет мигание буквы W и все, хотя деньги на карте есть, запрос от банка не пришел). В субботу на даче пытаюсь сделать то же самое. Запарился ждать смс подтверждение чтобы попасть в кабинет. Зато в воскресенье приходит смс ВЫ ДОЛЖНЫ(все нарушили, вы мошенник и мы Вас найдем через всех Ваших знакомых и родных). 5000 превратилось в 7200 за один день. Звоню на горячую линию «искать справедливости». Борзая тетя металлическим голосом на мои вопросы отвечает «У Вас еще есть вопросы». При этом смакует, что система автоматически считает все нарушения, а то что их гребанная система не видела, что человек пытался делать оплату и заходил неоднакратно в кабинет и явным образом указывал с какой карты списывать и указывал cvv ИХ система не видит. Пи… ж и провакация, лог-файлы это могут подтвердить. Зато в воскресенье приехал с дачи. После их неадекватного пересчета все заработало, Деньги списались без проблем. Алчные гам… ды. Пользуйтесь этой конторой аккуратно., а лучше ее не знать.
Не связывайтесь
1/5
Platelshik2020-07-26 11:04:48
Наконец то закрыла долгосрочный кредит в сслоун, и имею счастье не видеть и не слышать эту контору!!! Чего всем заёмщикам желаю! Впечатления остались навсегда, и если теоретически представить, что понадобится займ, это будет последняя организация в которую я обращусь! То как тут обращаются с людьми даже сложно понять. Зачем подписывали Кодекс этики с другими МФО? по факту ведь ничего не поменялось. Те же угрозы и унижения. Имидж держут для лохов, которые ещё с ними не сталкивались. И не прозрачно по бухгалтерии, у меня по кредиту было оплачено за весь срок 25 000 грн, а когда погасила, то написано в кабинете, что процентов всего 600 грн было. И обзвон родственников и знакомых, номера которые добыты не понятными путями — это не законно!!! Но никто ж не проверяет, можно дальше «деятельностью» заниматься… Главное рейтинг держать на 90%. Почему у нас в стране это происходит и когда власть начнет вникать в проблемы людей?
Никому НЕ РЕКОМЕНДУЮ сслоун!
Мошенники!
1/5
Nedd2020-07-25 23:45:42
Будьте внимательны! Проверяйте в личном кабинете данные анкеты каждый день! Взяла кредит. Оставила контактные данные: рабочий телефон (стационарный) и мобильный телефон сотрудницы. Перед согласованием кредита сделали обзвон обоих номеров. НО на следующий день рабочим номером в анкете уже был указан номер моей сестры, который я никогда никому не давала! Единственное, где у нее «светится» этот номер — карта приват банка… Родство вычислили по прописке…
Ccloan
1/5
Coyote3332020-07-18 09:08:09
Брал во всех МФО кредиты. Это самая ужасная компания из всех. Проценты просто космос. Подводных камней куча. Никогда в жизни ни кому не советую брать у них деньги.

Умови отримання кредиту CC Лоун

Сума при першому кредитівід 100 до 5000 грн
Сума при повторних кредитахвід 100 до 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 5 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.65% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження20-65 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від CC Лоун

Швидке рішення по кредиту
Прозорі умови отримання кредиту
Мінімальний пакет документів
Не потрібна застава і поручитель
Реєстрація без фото
Прийняття рішення по кредиту цілодобово

Як отримати кредит в CC Лоун

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит CC Лоун

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали самообслуговування

Умови кредитування ССлоан

 • Термін 5-30 днів.
 • Сума 100-15 000 гривень, перший кредит до 4 000 гривень.
 • Заявка розглядається швидко, від 15 секунд.
 • Документи-паспорт, ІПН.
 • Ставка від 0,01 до 1,65% в день.
 • Видається на карту будь-якого банку.
 • Штраф-збільшення ставки до 3.31% в день.
 • За дострокове погашення комісія не нараховується.
 • Вік позичальника 20-65 років.
Міжнародна фінансова компанія надає кредити швидко на карту будь-якого банку. Працює на ринках Грузії, Іспанії, Казахстану. Являє собою простий і зручний онлайн сервіс.

Переваги кредитування

Щоб отримати позику потрібно:

 1. Заповнити та надіслати заявку.
 2. Дочекатися рішення.
 3. Підтвердити намір.
 4. Отримати гроші в борг.

Способи погашення:

 • Онлайн.
 • На розрахунковий рахунок.
 • Використовуючи термінали самообслуговування.

Мікрокредити в Україні від CCLoan

Сервіс CCLoan вже більше трьох років надає кредити громадянам України на вигідних умовах. Оформити позику можна в будь-який час доби, не виходячи з дому, в перебігу 15 хвилин.
Умови кредитування:
 • надається позика на карту;
 • при першому зверненні 100-4000 гривень;
 • при повторному 100-15000 гривень;
 • новичкам- 0,01% в день;
 • постійним клієнтам-1,33%;
 • вік 20-65 років;
 • документи-ІПН, паспорт.

Плюси оформлення кредиту в ССлоан

Отримати мікрокредит в CCLoan не складе труднощів. Потрібно зареєструватися на офіційному ресурсі, подати заявку, дочекатися відповіді. Серед основних плюсів звернення:
 • заявка розглядається швидко;
 • сервіс працює цілодобово;
 • особисті дані клієнта надійно захищені;
 • знижки, акції
 • можливість пролонгації;
 • без застави, поручителів;
 • зручні способи погашення;
 • без довідки про доходи.

Хто може оформити кредит?

Взяти кредит може будь-який громадянин України, якщо відповідає таким вимогам:
 • вік від 20 років;
 • має кредитну або дебетову іменну картку;
 • індивідуальний рахунок у банку;
 • мобільний телефон;
 • пройшов реєстрація на офіційному сайті.

Кредит в режимі онлайн

Для отримання кредиту потрібно зайти на сайт МФО, пройти реєстрацію, відвідати особистий кабінет, подати заявку. Кожен громадянин України, який досяг 20 років, має карту банку, мобільний телефон може оформити мікропозику. Надається кредит без довідок і поручителів, навіть з поганою кредитною історії.
При проходженні реєстрації необхідно достовірно і точно вказати всі необхідні дані, ознайомиться з умовами договору, прочитати "Правила надання позики". Буде потрібно надати згоду на обробку комп'ютером особистої інформації.
Наступним етапом оформлення кредиту виступає заповнення заявки, написання пароля. Який в подальшому знадобиться при вході в особистий кабінет.
Потім необхідно прив'язати номер мобільного телефону до свого облікового запису входу в систему. З цією метою потрібно номер ввести в окреме поле, розташованої у верхній частині сторінки, натиснути "Відправити sms код". Після чого на представлений номер телефону надійде код підтвердження. Ввести який слід в вікно, що з'явилося. Електронна адреса позначається подібним способом. Який також буде логіном входу в систему.
У другому відділі вказуються дані паспорта, в третьому і четвертому додаткова інформація, контактні дані родичів.
Далі знадобиться зробити фото. Згідно правил сервісу на фото повинен бути позичальник з паспортом в розгорнутому вигляді. На фотографії повинно бути чітко видно обличчя і розгорнута перша сторінка документа. Зробити знімок можна із застосуванням веб-камери, телефону або цифрового фотоапарата.
Для оформлення кредиту також знадобиться прив'язати до аккаунту номер банківської карти. Яка повинна мати позитивний баланс для успішного перерахування грошей. Невелика сума на рахунку буде тимчасово заблокована системою до моменту проходження верифікації.
При успішному оформленні заявки на наданий номер телефону або адресу електронної пошти надійде інформація щодо рішення сервісу про надання кредиту. Також з цією інформацією можна ознайомитись відвідавши особистий кабінет.
У тому випадку, коли протягом 10-15 хвилин рішення по заявці не буде, можна звернеться на гарячу лінію МФО, за номером + 38-044-222-77-33, дізнатися відповідь.

Погашення кредиту ССлоан

Погасити заборгованість по кредиту не складе труднощів. Ознайомитися детально з інформацією можна на сайті МФО, відкривши розділ "Як погасити кредит". Провести операцію можна декількома способами, серед яких:
 • відвідавши особистий кабінет із застосуванням банківської картки;
 • використовуючи пристрій самообслуговування, наприклад банкомат, термінал;
 • відвідавши відділення будь-якого банку;
 • за допомогою інтернет-банкінгу.
Найбільш зручним методом повернення кредиту до зарплати є застосування особистого кабінету і переказ грошей з карти. При цьому здійснити оплату можна тільки з таких карток, як Master Card, Visa. Так як інші формати карт не можуть бути використані. Подібний варіант погашення кредиту вважається найбільш швидким і ефективним. Не вимагає сплати комісії.
Погасити займ можна використовуючи термінали самообслуговування "OTIME", "IBOX", "Система". При цьому потрібно оплатить комісію, кошти будуть зараховані протягом декількох годин.
Також можна повернути борг відвідавши будь-якого відділення банку, за допомогою грошового переказу на рахунок МФО. Здійснити операцію можна використовуючи мобільний додаток банку, онлайн-сервіс. При заповненні платіжних даних слід перевірити правильність написання реквізитів одержувача і номера договору.

Програми лояльності від CCLoan

Всім новим клієнтам мікрофінансових компанія пропонує взяти кредит на максимально вигідних умовах, під 0%. Що є зручним способом кредитування, особливо, якщо потрібна терміново невелика сума грошей. Надається такий кредит швидко, при наявності паспорта, ІПН, мобільного телефону. При своєчасному погашенні відсотки не нараховуються. Для нових клієнтів відсоткова ставка становить в день 0,01%.

Можливість продовження терміну погашення кредиту

При виникненні непередбачених ситуацій, коли клієнт не має можливості своєчасно погасити заборгованість, можна використовувати пролонгацію. У будь-який час до моменту закінчення дії договору клієнт може продовжити термін виплати. Але, якщо є заборгованість по виплаті кредиту більше 30 днів, сумарні затримки 60 днів, використовувати пролонгацію неможливо.
Рекомендується скористатися пролонгацією заздалегідь. В останній день договору можна продовжити виплату кредиту на 29 днів. Послуга може бути активована на термін, який не перевищує кількість днів, які користувався кредитом позичальник.
Варто звернути увагу, що підключення послуги пролонгації потрібно додатково сплатити. Вартість використання функції продовження кредиту визначається сумою процентної ставки за попередній термін кредитування. Здійснюється підрахунок з урахуванням базової ставки-1,33% в день. Щоб точно розрахувати вартість пролонгації можна відвідати особистий кабінет, вкладку з відповідним позначенням.
Варто відзначити, що при вибірці оплати банківським переказом або за допомогою банківської каси продовжити виплату заборгованості не можна. Засоби що надійшли на рахунок подібним чином будуть списані в рахунок основного боргу.
Після того, як буде підключення функція пролонгації, діють використовувані раніше умови кредитування. Новий клієнт МФО може продовжити термін погашення позики на загальних підставах. При цьому йому буде потрібно заплатити процентну ставку за день 1,33%.
Використовуючи функцію пролонгації можна повідомити мікрокредітной організацію про неможливість своєчасного погашення позики. Діяти ця опція може до 29 днів. Після того, як дана послуга підключена, пеня не нараховується. Тому затримка виплати заборгованості не відобразиться на кредитній історії. Послугу можна підключати безліч разів, при дотриманні відповідних умов МФО.

Навмисна прострочення виплати заборгованості по кредиту

Дуже важливо погашати заборгованість по кредиту своєчасно. Так як в іншому випадку будуть нараховані штрафні санкції. За добу прострочення оплати буде нараховано 3% від загальної суми. У разі ухилення від виконання умов договору інформація про клієнта передається в спеціальні бази.
Що в подальшому позначиться на кредитної історії, банки і МФО відмовляться оформляти позику за заявкою даного громадянина. Фінансові кошти потрібно буде в будь-якому випадку повернути, так як мікрокредитна компанія звернеться з позовом до судової інстанції або до колекторів.
Найбільш вірним рішенням при неможливості своєчасної оплати кредиту є підключення послуги пролонгації. При цьому не варто допускати прострочення, використовувати функцію до закінчення дії договору.

Відмова ССлоан в наданні позики

У тому випадку, коли за заявкою отримано негативне рішення, не варто засмучуватися. Потрібно проаналізувати можливі причини відхилення заявки. Серед яких можуть бути:
 • невідповідний вік, молодше 20 років або старше 65 років;
 • несвоєчасно погашені попередні кредити в інших банках або МФО;
 • помилки при заповненні анкети, надання особистих даних;
 • порушень інших правил надання кредиту.
У тому випадку, коли немає явних причин для відмови з оформлення кредиту онлайн, можна почекати кілька днів і звернеться з заявкою повторно. При цьому варто максимально точно заповнювати анкету, не допускати будь-яких помилок, неточностей.