Відгуки про Банк власний рахунок

Валерій Антюхов 19 квітня 2023, 12:30
6 березня 2023 року мною була додана до гаманця на сайті MEEST America платіжна карта Банку Власний Рахунок для оплати доставки посилок з США. Цей процес передбачає проведення верифікації платіжної карти оператором послуги шляхом списання певної суми з балансу та повернення її на рахунок після підтвердження операції. Враховуючи свій досвід з іншими банками я розумів, що процес повернення може бути від 10 діб (як у Монобанку) до 1 місяця (як у Forward Bank). При цьому мною було поставлене питання до підтримки банку щодо терміну повернення коштів. Тоді мене завірили, що кошти одразу повернуться щойно оператор скасує цю транзакцію.
Минув місяць і 12 квітня я знову звернувся до підтримки банку стосовно повернення коштів, списаних під час верифікації карти. Мене завірили, що операція не була скасована відправником і вони не можуть повернути ці кошти. Також порадили звернутися до оператора послуги з проханням надати відповідь про скасування операції. Під час такого звернення фінансова служба надала звіт, що операція була скасована в той же день, тобто 6.03.23 щойно була введена коректна сума вказана в повідомленні під час верифікації та рекомендувала знову звернутися до підтримки банку для повернення грошей по процедурі Chargeback.
Зі свого боку працівники банку знову відмовили у поверненні коштів та рекомендували мені в додатку самостійно оформити скасування цієї операції. При цьому тільки після мого запитання про вартість та строки цієї процедури мені повідомили, що вона може коштувати мені 100 грн та дане розслідування займе від 45 діб! Тобто та процедура, яка виконується всіма банками автоматично і безкоштовно в Банку Власний Рахунок відбувається тільки після звернення клієнта та ініціації даної процедури та ще й в такі терміни!
Враховуючи, що сума списання не значна, а терміни повернення занадто довгі я відмовився самостійно розпочинати процедуру оскарження операції тим паче, що вважаю це за обов’язок банку.
Вважаю, що банк в такій ситуації не правий і повів себе не коректно стосовно клієнта.
evKov 12 квітня 2023, 15:45
Цей так званий «банк» не має відділень, не має офісу, все спілкування йде виключно через мессенджери або через телефон, в якому оператори радять звернутись до чат-бота. Мав нещастя звязатись з ними десь рік назад. Після багатогодинних спроб реєстрації вдалось активувати картку. Спочатку все було добре, але після заміни паспорту мою карту заблокували без пояснень. Після звернення до лінії підтримки виявилось, що потрібно актуалізувати дані. Про те, що вся інформація є в Дії, там, схоже, ще не знають. Процедура актуалізації зводиться до спілкування з прямолінійним ботом, який просить надіслати селфі, фотографії документів і, вишенька на торті — селфі з документом в руках. При цьому на селфі потрібно дивитись в камеру і добитись того, щоб можна було прочитати текст на пластиковій ІД-карті, яка має властивість гарно відбивати світло. Після більш ніж десятка невдалих спроб (всю процедуру кожен раз необхідно проходити спочатку), коли фотографія не влаштовувала чи то програму розпізнавання образів чи то співробітника, який її оцінював, вирішив закрити рахунок і неь псувати собі нерви. Але, щоб закрити рахунок, необхідно актуалізувати дані…
Алексей Козунь 11 квітня 2023, 19:19
В декабре 2022 года имел неосторожность открыть в банке «Восток"(проект банк „Власний рахунок“)виртуальную карту.Пользовался картой на протяжении трех месяцев.Пополнение карты Власний рахунок» осуществлялось пополнением с личного счета другого банка.Расходные операции с карты проводились в магазинах и торговых сетях.Средне дневной остаток по карте составил около 10 тысяч гривен.В марте 2023 года получил на карту «Власний рахунок» денежный перевод в размере ста тысяч гривен от моей жены, с ее личного счета через IBAN реквизиты.Мой счет и карту сразу же заблокировали.Тех поддержкой банка были запрошены у меня документы о происхождении моих доходов.В тот же день мною были предоставлены декларации о доходах за последним три года.Данной информацией банк пренебрег, начал запрашивать информацию по расходным операциям.Банку была предоставлена информация о том, что данная карта используется в сугубо личных целях, предпринимательская деятельность не ведется.Результат: банк на протяжении месяца бесплатно пользовался моими личными деньгами в сумме около 136 тысяч гривен.Принял решение закрыть мой счет и карту на основании ст.15«Про запобIГанны та протидIю легализацI доходIв, одержаних злочинним шляхом.»Считаю нужным сообщить, что фин мониторинг банка абсолютно не компетентен.Тех поддержка банка—не имеет возможности оперативно решать вопросы.Связываясь с банком «Власний рахунок «вы реально открываете счет в банке «Восток».Держать в данном банке категорически не рекомендую.Информирую о том, что при возникновении любой критической ситуации в банке нет специалиста, который может вам помочь.
mgi 28 березня 2023, 20:04
Купил на кассе пласт.карточку «банк власный рахунок» пытался зарегистрироваться в банке. Мне отказали т.к. я не гражданин Украины (хотя в Привате у меня счет). Решил зарегистрировать на жену, но СМС на ее номер телефона не приходит (телефон указан для регистрации). Решил изменить через «гарячую линию» номер тел в приложении «власный рахунок» со своего на тел жены. Она гражданка Украины. Теперь у меня в приложении «власный рахунок» два телефона ее и мой, но работает только мой, который и был ранее. она должна заходить в приложение через мой номер (что не удобно, если меня нет рядом) пластиковая карточка изменила номер и не знаю можно ли пользоваться старой карточкой (ее нет в приложении) все покупки обнулились. С каждым обращением становилось все хуже. Попытался зарегистрировать карточку «банк власный рахунок» на жену. После нескольких попыток и звонков сказали что не правильно вклеены фотографии у нее. с Этим паспортом она пересекала границу и все было нормально и вдруг специалист банка на расстоянии увидел. Очень противно работать с вашей гарячей линией и банком.
Svetlana19 22 березня 2023, 23:24
Банк запропонував свої послуги, а саме, знижки при купівлі товарів у Сільпо. Після реєстрації у мобільному додатку отримала відповідь, що мої рахунки заарештовані і картку мені не видадуть. На мої запитання, які рахунки заарештовані, мені дали посилання на список боржників на сайті МЮ України, а саме, про відкрите провадження по заборгованості за комунальні платежі. На мої документальні посилання про рішення суду, які оскарженню не підлягають і які є у додатку ДІЯ не звернули уваги, хоча ініціювали визначити мою ідентифікацію через додаток Дія. Дві доби вела перепису з операторами банку, але згоди так і не дійшли. Мене посилали до відкритого провадження, а на рішення суду не звернули увагу. І питання ж не в картці цього банку, а в приниженні честі і гідності потенційних клієнтів.
54022684 11 лютого 2023, 0:47
Користуюся кредиткою банку з липня 2022 року. Ніяких проблем не виникало. Початок був м’яко кажучи скромний, з кредлімітом в 100 грн, зараз вже 11 тис після 3 раундів підвищення, що більш-менш ок на 1 місяць. У мобільному застосунку є сума до сплати за попередню розрахункову дату, щоб залишатися у грейсі. Бонуси за використання БВР у зв’язці з застосунком Сільпо нараховуються як обіцяно. P2P платежі працюють також без проблем. Рекомендую.
ross19 17 січня 2023, 14:47
Доброго дня, хочу поділитись з Вами як працює служба підтримкм банку.
17 грудня 2022року купив солодощі в магазині Сільпо, чек зберіг. В чеку сума 307,85 грн, прийшовши додому заглянув в додаток, а там сума 607,80 грн. В той період була акція -50% на солодощі, в чеку є графа знижка 299,95 грн. Якщо додати 307,85+299,95=607,8 грн. Тобто це є шахрайство, клієнт бачить в чеку одну суму з нею погоджується, а в додатку банку геть інша сума, при чому про це я взнаю вже вдома.
Звернувся на гарячу лінію в той самий день, тобто 17 грудня 2022року.представник банку створив заявку № 13952119 і порекомендував додати фото через чат-бот.Фото чеку і скрін з додатка були відправлені, про що інший представник повідомив що «Ваші фото додані до звернення, спеціалісти вирішують дане питання». Оскільки ніякої відповіді не було 26 грудня написав в чат-бот на що отримав відповідь «є відповідь на ваше звернення, кошти будуть повернуті на карту 26.12.2022 року включно» Настав 2023рік коштів ніхто на картку не повернув, 5 січня знову написав в чат-бот, оператор вирішив посміятись з мене, чи просто включив «дурачка"(це все сервіс банку).
Запитав „за що саме мені мають повернути коти“, скинув повторно фото чеку, скріншот з додатку, переписку де гроші мали бути повернуті 26.12.2022р. У відповідь „Тобто Ви не отримали 5000 балів на рахунок?“ Питання кого Ви набираєте в тех. підтримку??? Де ви знаходите такі безцінні кадри??? І починаємо знову з нуля, знову створюється нова заявка 5 січня під № 605950. Тобто те що я описав 17грудня ще раз тнсаме але під новою заявкою.
17 січня змін ніяких.Зауважу від першого звернення по проблемі пройшов МІСЯЦЬ.
Знову написав в чат-бот, відповідь«ваше звернення розглядається спеціалістами, Вам зателефонують». МІСЯЦЬ часу щоб вирішити просте питання у Вашій мережі, а якщо це буде купівля за кордоном, роками будете розглядати.
Фото чека, скріншот з додатку банка, переписку додаю.
Три літри 13 січня 2023, 15:20
Першая проблема це то що застосунок регулярно «вилітає» і просить знов ввести номер телефону і пройти аутентифікацію через код в СМС. Зазвичай стається це в самий незручний момент: коли стоїш на касі і хочеш відсканувати код. Якшо раптом ввести не той номер телефона, а я для банків використовую окремий номер, то застосунок переходить в режим з якого неможна ніяк вийти крім як видалити застосунок та встановити його знов.

Проблема номер два полягає в тому що служба підтримки працює виключно по шаблонах і не може відійти від них ні на шаг вліво чи вправо. Коли перший раз зіткнувся з проблемою № 1, то пройшлов по «маршруту» запропонованому службої підтримки. Коли це сталось в трете спробував настояти на тому що така поведінка застосунка це помилка і треба це виправляти — але це не вдалось, хоча звертався в різні дні і спілкувався з різними операторами.

До цього регулярно «вилітання» було хіба що в застосунку ПУМБ-у — після деяких оновлень доводилось проходити повторну аутентифікацію. Але БВР перевершив червоний банк.

Пропозиція до банку: поспілкуйтесь з колегами, знайдіть інших програмістів — зробіть так щоб застосунок не вимагав кожні два тижні, а то і тиждень вводити номере телефону та чекати на СМС, тим більш що на відміну від інших банків ваш застосунок треба використовувати частіще. Якщо це для вас дуже складна задача то зробіть хоча б таку дрібницю як додайте кнопку вихода на ось це екран https://0×0.st/o7xu.png
ihorechek 18 грудня 2022, 15:18
Банк БВР оголосив у своєму мобільному додатку та Інстаграм про акцію ‹«-50% на усі солодощі у Сільпо на суму до 600 грн» упродовж 16−18 грудня 2022 року. Увечері 16 грудня я завітав до Сільпо та зробив купівлю солодощів на суму 382,52 грн. Я виконав усі умови акції, проте 50% знижки за купівлю я не отримав. Після мого звернення до банку про даний випадок, мені через деякий час віддзвонили та повідомили, що замість знижки мені нарахували бали Сільпо у розмірі тієї самої знижки. Я запитав чи можу я отримати гривні, мені відмовили. Сподіваюсь, що мій перукар за свої послуги прийме ці бали, які стануть доступними наступного місяця, а не зараз, та які будь якої миті можуть анулювати. «Дякую», Сільпо. «Дякую», БВР. Для мене цей банк перейшов на рівень «користування у крайньому разі». В мене є передчуття, що з такими випадками банк може почати виплачувати банківські депозити балами Сільпо.
Владимир Нога 2 грудня 2022, 15:01
Открыл карту в данном банке онлайн через Дию, так как нахожусь в Польше и нужна была дополнительная карта для расчетов. Пользовался с сентября месяца, пополнял карту с других своих и оплачивал покупки в интернете либо снимал наличные в банкомате. При очередной покупке банк в тупую заблокировал карту с балансом на ней 30тыс грн., на обращения в контакт-центр который не реально дозвонится либо дописаться и раза с 10 только попадешь на более менее адекватного кто хоть немного поймет о проблеме, банк запросил документы на поступление и расход денег, бред на объяснения что карта в личных целях используется пополняется со своих счетов и делаются покупки личного характера не хотят слушать, оборот не большой, хотя являюсь оформленным и работающим ФОП. Политика банка как я понял украсть ваши деньги придумать мифическое себе оправдание и не отдавать их. Искренне желаю данному банку Восток и группе компаний поскорей уйти в помойку так как они все для этого делают. Я в свою очередь написал претензию в НБУ и подготовлю иск в суд.
chebotaryoff 20 вересня 2022, 19:02
Спробував зареєструватись в банці, надав дозвіл на використання персональних данних з Дії. Але банк відмовив в реєстрації на підставі того, що я живу в Миколаєві (надав список территорій з Мінінтеграції за 29.06). Коли я звернувся до підтримки щоб вони видалили мої персональні данні на підставі того, що я так і не став клієнтом банку, вони відмовились це робити. Зараз я побоююсь за те, що банк буде мене спамити в майбутньому або передасть мої данні третім особам. Банк дно — персональні данні не видаляє, Миколаїв вважає оккупованною территорією. Нікому не раджу мати з нами справу
Во ло 15 вересня 2022, 23:13
На жаль банк дуже розчарував, чомусь думка про банк була набагато краща.

Став клієнтом банку ще на початку року. Так як думав, що банк є альтернативою mono та є програма бонусів у Сільпо. Через деякий час користування вирішив закрити рахунок, тому-шо почались незрозумілі списання по декілька копійок. Підтримка тоді не допомогла, не могли надати інформацію та казали що це інтернет платежі і т ін. Вирішив закрити рахунок та взагалі перевірити як банк буде виконувати умови зберігання персональних даних.
На жаль, як виявилось при закритті рахунку, ваш рахунок не закривають, тільки блокую картки. Прохання видалити ваші персональні данні теж немає змоги. Сказали що технічно неможливо і тіпа забий.

Через декілька місяців, я вирішив спробувати ще разок, може помилився, адже с Сільпо зручно. На прохання відкрити рахунок, повідомили що це можливо тільки через 3 місяці після закриття. Після очікування, звернувся за допомогою, щоб відкрили рахунок знову, бо його не видаляли, а тільки заблокували данні з сервера і застосунок видавав помилки.
Менеджери створили якісь заявки, тому-що вони стверджували що має бути змога пройти процес реєстрації знову. Але не так.
Очікував на розгляд заявки 3 дні, хоча мене повинні були повідомити через 2 дні.
При зверненні до підтримки, виявилось що мою заявку на відкриття рахунку відхилили, і сказали що мені звернутись ще через 3 місяці. Бо так вирішив менеджер не відкривати рахунків. На запитання причини почали прикриватись ПВК/ФТ. На прохання надати розʼяснень почали повторювати що я повинен звернутись через 3 місяці і відверто грубити та ставитись з неповагою, хоча після закриття рахунків я вже не був клієнтом банка і банку нічого поганого не робив. Після декількох спроб та менеджерів, деталі так і не надали так само як було з незрозумілими списаннями.
Тобто відмовили мені у надані послуг без причини, бо менеджеру так захотілось чи що там… Відверто порушують закони держави та суперечать тим правилам що прописані у договорах.
Якщо обирати цей банк то треба очікувати, що ви як споживач і ваші гроші ніяк не захищені. Банк сам собі цар і робить що хоче. Навіть не нехтуюсь зневажливим ставленням до клієнтів.
Nat __ 12 вересня 2022, 22:02
Крім того що це жахливий в обслуговуванні банк, є певні підстави вважати, що клієнтські дані зливаються шахраям. І ось чому. Користують карткою власний рахунок виключно для оплати покупок в мережі магазинів Сільпо, більше ніде карта не використовується і не фігурує (від слова «зовсім»). І от, одного звичайного буденного дня, ніщо не віщувало біди, я спокійно працювала і готувалась до обідньої перерви, аж раптом, приходить SMS-сповіщення від банку — lookupcode. Супер! Стримуючи матюччя, пишу в підтримку, щоб розібратися що це було, і блокую карту якомога скоріше. Відповідь оператора — перевипуск карти в цілях безпеки даних. Ну що ж, перевипуск, так перевипуск. Але, історія ще не закінчилася. Через 13 (!) днів після перевипуску карти, дежавю — lookupcode в SMS-сповіщенні, вже на нову карту. Залишила заявку оператору, пообіцяли відповідь протягом 1−2 днів. Минає вже четвертий банківський день (або шостий календарний), а відповіді все немає. Сьогодні, після запитання в Messenger чи зливає банк дані клієнтів, прийняли заявку повторно, знову задали ті самі питання, знову обіцяли розібратися. Щось підказує, що це не останнє звернення.
Apolllo 5 вересня 2022, 12:02
Никогда не связывайтесь с этим недобанком. Вы получите себе много проблем.

AnastasiiaLV 26 серпня 2022, 19:09
Давно являюсь клиентом БВР и произошла ситуация:
В конце мая на счету у меня осталось 5000грн, потом проверяю счет в середине июня и вижу, что мои 5000грн пропали, но никаких списаний в истории нет и куда они пропали — неизвестно. После обратилась в поддержку и там мне дали выписку, что мои деньги списались 31го числа в неизвестном направлении, и началось рассмотрения моей заявки по возврату средств. По регламенту срок рассмотрения заявки в течении 2х дней, после попросили подождать еще и еще, и так по итогу сказали ждать 50 календарных дней, но и тут со сроками не вышло, и ждала я более 2х месяцев. А ответ был по типу «У вас все в порядке». Дальше опять было куча бесполезных ответов от поддержки и в итоге они мне отправили новую выписку, в которой просто удалили данные, где было списание 5000грн и говорят, что вот новая выписка и все.
По итогу мои деньги списались 31го мая, в выписке это есть. И спустя 2 месяца меня «послали» скинув мне новую поддельную выписку, в которой просто удалили эту запись. Сейчас до сих пор идет рассмотрение моей заявки, хотя по факту ничего не решается и просто игнорируют клиентов забирая их деньги!
Ваш Человек 6 серпня 2022, 14:43
Банк пробил дно, если можно назвать это Банком, онлайн сервис с тормознутым набором шаблонных ответов. Из-за них самих не могу попасть в приложение, помочь не могут, противоречат сами себе, шараха шараха. Плюс само приложение не о чем, грустно и пусто.
bblood 1 серпня 2022, 13:41
10 липня зробив покупку на суму 650.59$, 14 липня магазин оформив повернення. для отримання повернення довелося звертатися в підтримку, отримав його лише 1 серпня (для порівняння, у іншому банку отримав в той же день). поверення повернулося за курсом 29.25, хоча на даний момент у банкові нігде такого курсу немає, курс на покупку 36.57. втратив декілька тисяч гривень на різниці курсів із-за того, що банк фактично десь у себе заморозив кошти і ніяк не повертав їх. з такими сроками і умовами банк наполегливо не рекомендую!
Willer 17 липня 2022, 16:33
Когда началась война, в Харькове было проблемно положить наличку на счёт, даже чтобы пополнить мобильный. Рядом оказалось Сильпо. Купил карту на кассе, активировал через Дию, и ложил деньги на кассе. Приятным бонусом оказалось, что не смотря на активные боевые действия, начислялись кешбек-бонусы при покупке в Сильпо.
В общем карта для тех, кто живёт возле Сильпо. Бонусы гарантированы
evgeniy28 8 липня 2022, 12:23
Користуюсь десь рік, дуже легкий, цікавий додаток. Складнощів та негативу не викликав.
Добрі умови, безкоштовні перекази на будь-які банки, легко поповнити картку, є назбиратус (як депозит, але в будь-який час можно забрати грощі з процентом).
Мені подобається, рекомендую.
MaryAnn9 29 червня 2022, 14:35
Хороша альтернатива Моно. Яскравий, нічого зайвого, класна реферальна програма, дуже незвичайна і юзабельна система з балами.
Багато цікавих акцій, постійно щось нове, хороший розділ цікавинки.
Якщо ви часто відвідуєте Сільпо та Аполо, також вмієте відкладати кошти (дуже хороший процент у Назбиратус), то цей банк — для вас.

п.с.: Повеселили попередні коментарі — здебільшого якісь аферисти, яким не відкривають карти через купу попередніх махінацій чи кредитів у швидкогроші)))))
Мінфін
Відповідь адміністратора
1 липня 2022, 9:42
Відгук не зарахований (на 01.07.2022).
Головна / Банки України 🏦 / Банк власний рахунок 💰 / Відгуки про Банк власний рахунок 📝