Банки сошли с ума .

Chest26 15 листопада 2023, 9:29
Здравствуйте.Хочу посоветовать вам не открывать счета в этом банке.Так случилось что у меня был открыт счёт.У меня есть хобби «пчеловодство» и раз в год я задаю мед оптом (сумма была 67 тыс) В этом году я решил получить деньги на карту и по дурости выбрал данный банк.Предварительно набрал в поддержку и спросил могу ли принять данный платеж и объяснил за что и то что в случаи чего у меня есть подтверждающие документы, мне ответил «все хорошо, можете переводить» перевод был на расчетный счёт.По итогу банк заблокировал мне карту и разорвал сотрудничество, ссылаясь что я не могу использовать карту в таких целях …И то что я должен получать на счёт фопа.На все мои аргументы что я не веду какой то даже малый бизнес и на сумму 67 тыс в год мне нет смысла открывать ФОП и то что данный платеж можно потрогать к продаже кровати, все это было проигнорировано.Вывод какой, даже если у вас есть все документы и деньги максимально чистые, сотрудникам банка плевать.

Fantomas2020
Fantomas2020
15 листопада 2023, 10:07
Поступления на банковский счёт от продажи мёда или любого другого товара, а также при оказании услуг расценивается всеми банками как предпринимательская деятельность. Поэтому любой банк в подобных случаях может расторгнуть договорные отношения, поскольку счёт физического лица используется в предпринимательских целях.
15 листопада 2023, 12:10
Беремо вартість 300 гривень за літр, виходить 233 літра меда. Або в трьохлітрових банках 74 штуки. І це ж роздрібна ціна, а для гуртового продажу там мабуть 200 буде і тоді взагалі виходить більше 100 трьохлітрових банок.

Хобі, ви оце серьозно нам тут медову лапшу на вуха вішаєте? :)

Я так розумію що ще й платником виступила якась фірма, а не інша фізична особа як це зазвичай буває коли продаєш кровать.
15 листопада 2023, 13:02
Вирішив поцікавитись скільки треба вуликів для цього.

Хай літр меду важить 1,4 кг.
Один вулик за сезон дає 30−40 кг, або 28 літрів.

Виходить що треба принаймі 12 вуликів.
Ну це точно не хобі.

Чи обов’язково при таких об'ємах відкривати ФОП?

Можна і не переходити якщо подобається платити 19,5% податку що складе 13 тисяч.

ФОП 1 групи заплатить лише 3216 гривень податку, а оскільки як я здогадуюсь ви працевлаштовані то ЄСВ вам платити не треба (17688 гривень за рік). Єдина проблема що неможна продавати мед юридичним особам чи ФОП.
ФОП 2 невигідний бо при таких об'ємах продажу меду податок складе більше ніж якщо платити 19,5% як фізична особа.
ФОП 3 групи заплатить лише трохи більше першою — 5% тобто 3350 гривень. І продавати може будь кому.
18 листопада 2023, 2:23
По-перше, ця сума не підпадає до опадкування , по-друге це буде подвійне опадкування і це входить у формуванні ціни на закуп .По-трете ви точно не знаете про що говорите коли кажете що 12 або трохи більше вуликів то не хоббі .
19 листопада 2023, 22:11
Ну то поясніть, я ж саме про це запитав.

Пройшло три дні - відповіді немає.
18 листопада 2023, 2:30
Оплата була від фізичної особи , та зазделегідь я дзвонив в банк і запитав , чи можу я отримати такий платіж .Що ви за фігню кажете ? Десятки тисяч фрілансерів отримують кошти на рахунок без ФОП і коли їх запитують про походження , вони дають переписку чи ордер с фріланс сайту і це все ОК .Вони не підприємці, а тут прям мега велика сумма.
19 листопада 2023, 22:12
Банк вирішує хто чесний фрілансер, а хто лапшу на вуха вішає.
18 листопада 2023, 2:42
І я вам розкрию великий секрет , але ціна закупу 40 грн і тепер самі рахуйте якщо вам так хочеться і не забудьте порахувати амортизацію .
19 листопада 2023, 22:12
Так 40 чи 67?

Яка амортизація якщо ви не підприємець?
20 листопада 2023, 5:02
40 грн за кілограм . Тю , а коли ви машину продаєте ?весь час ви її обслуговували і це е амортизація . У всього є амортизація .
20 листопада 2023, 10:32
40 грн за кілограм

Хто і де купує на ринку мед на кілограми?

Шановний, це не амортизація, це знос та застарівання. Нижче читайте що таке амортизація та як вона рахується.

Амортизáція (лат. amortisation — погашення, сплата боргів) — те ж що і амортизаційні відрахування — процес поступового перенесення вартості основних засобів на продукт, що виготовляється з їх допомогою. Для заміщення зношеної частини основних засобів виробництва підприємства роблять амортизаційні відрахування, тобто відрахування певних грошових сум відповідно до розмірів фізичного і морального зносу засобів виробництва. Амортизаційні відрахування використовуються для повного відтворювання зношених основних фондів (на реновацію), а також для їх часткового відшкодування (на капітальний ремонт і модернізацію).
23 листопада 2023, 4:51
Ви дурний чі що ?Який ринок ?Якщо справа йде оптового продажу продається тільки на кілограми бо 1 кг меду не дорівнює 1л . Ви процітували опис амортизації і що це підходи до бджільництва?)Чи ви думаете бджоли десь самі живуть ?))Або ви вважаєте що вони в мене на балконі живуть і витрачаю кошти на паливо , а мед вони одразу носять до бочки і використовував свій час .Також вони самі литят до магазину і купують рамки і вощину?Ви точно дурний і не розумієте про що кажете .
23 листопада 2023, 4:57
Якщо ви навіть малого поняття не маєте про це , навіщо ви то пишите ?