новина

rosstik 24 листопада 2014, 20:14
Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) № 128 з 24.11.2014 у зв’язку з сімейними обставинами провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду гарантування Джуса Юрія Микитовича повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» (код ЄДРПОУ 19017842, МФО 380537, місцезнаходження: вул. Дегтярівська, 27 т, м. Київ, 04119) передано провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду гарантування Славкіній Марині Анатоліївні.

Таня Невмержицкая
Таня Невмержицкая
24 листопада 2014, 20:20
Spojivach.info/control-bank/1532-bank-liqvid.html
user2151
user2151
24 листопада 2014, 20:24
Ранее ликвидировала «Арму», а также «Южкомбанк»
Vikysa
Vikysa
24 листопада 2014, 20:26
Наш любимый банк, думаю, на очереди!
Сергей Панасенко
Сергей Панасенко
24 листопада 2014, 21:05
Славкину знаю лично. Человек из команды «друзей Саши стоматолога». Будет дерибанить активы Бахматюка, что останется дырка от бублика.
rosstik
rosstik
24 листопада 2014, 21:34
Познайомте
19ALEX62
19ALEX62
24 листопада 2014, 22:02
И что это значит? Пострадают те у кого 200+, если будут ликвидировать? А раз решили ликвидировать значит есть что деребанить, зачем отдавать свыше 200 тыс!