Це системно важливий банк?

ROMA KOMA 5 вересня 2019, 22:12
Покращення умов для клієнтів банку на Рівненщині -це закриття єдиного відділення в місті Рівне. Найближче відділення в місті Львів. Заробітки власника банку важливіші проблем клієнтів банку?
Універсал Банк
6 вересня 2019, 9:44
З метою створення кращих умов обслуговування та надання нових можливостей своїм клієнтам АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», було прийнято рішення оптимізувати модель роботи за рахунок виходу з невеликих міст і зміцнення мережі в Києві, Львові, Дніпрі та Харкові. В даний момент ми ведемо активну роботу з партнерами, чим значно розширити список зручних місць для поповнення та зняття великих сум з карт і депозитів як в гривні, так і у валюті. Як тільки робота буде закінчена, ми обов'язково повідомлю.

ROMA KOMA
ROMA KOMA
8 вересня 2019, 19:56
Рівне- обласний центр. Це не мале містечко. Так робив ВТБ а потім взагалі лопнув. Вважаю, що системно важливий банк не може мати ЧОТИРИ відділення на Україну.
UniversalBank
UniversalBank
9 вересня 2019, 13:42
Написали Вам в приватні повідомлення
kingcity
kingcity
24 вересня 2019, 12:50
Не в образу сусідам  : ) , але по даним на 01.01.19, населення Рівного складало 246 535 чол., Львова - 724 713. Різниця майже у 3 рази. Хоча у Львові теж кількість відділень скоротилась - їх зараз всього два. Банк - комерційна структура і буде йти шляхом максимізації прибутку і оптимізації витрат. Я теж не у захваті від закриття відділення, яке знаходилось недалеко від мого будинку, але куди діватись...Хоча і не розумію, чому його закрили, написав про це у своєму відгуку (23.09.19, «Депозит та картка »Платинум").

Курс валют в Універсал Банку

Курс валют в Універсал Банку