Проблеми із реєстрацією

MykhailoB 1 липня 2023, 18:07
Знайомство з банком починається з реєстрації у додатку. А в ньому неможливо зареєструватися від слова «зовсім». Після запиту даних з Діі та фотографування — висне на екрані формування договору. І повернутися можна лише із самого початку. Знову заповнювати дані з нуля, давати доступ до документів з Діі та фотографуватися. Після третьої невдалої спроби реєстрації зайшов почитати сюди на форум. І тут бачу 2 типи коментарів. Перший — реальні з описом проблем та негативною оцінкою якості обслуговування банку. І другий — «все чудово, дякуємо за 6% на залишок по карті». Ви серйозно? Типу це не схоже на накручування ботами позитивних відгуків? А після інформації про овердрафти, які на дебетову карту раптом самі по собі утворюються — розумію, що добре, що мені не вдалося зареєструватися з технічних причин і я уникнув можливих проблем
Юнекс Банк
Unex Bank 28 березня 2024, 13:26
Дякуємо, що повідомили про це! Зворотній зв'язок допомагає нам ставати краще. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася, щоб не допускати подібних надалі. Завжди вам раді!

Курс валют в Юнекс Банку

USD 41 41.51