Швидко, доволі швидко

Три літри 12 серпня 2022, 14:06
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 18, прим. 1
Минулого року відкрив у харіківському відділені Юнекс-банку картку бо здавалось що вона буде мені цікавою. Але насправді скористався неї хіба що разів п’ять за півроку і закинув. Ще й відкриття рахунку зайняло в мене багато часу: спочатку подав заявку через сайт, потім прийшов до відділення, но банк мабуть бере приклад з Привату тому у відділенні мені довелось з нуля оформлювати заявку. Потім ще й карта виявилась не тою яку я хотів і довелось ще раз приходити і знов десь годину оформлювати заявку. Так от наприкінці року збирався вже закривати рахунок, але відділення переїхало, а гіркий досвід витрачання часу якось не надихав їхати через місто за новою адресою. Так і тяглось це.

Вже після виїзда з Харкова згадав про рахунок. І хоч поки що Юнекс-банк не бере ніякої плати за обслуговання рахунку вирішив закрити його щоб не повторилась історія з рахунками в ПУМБ. Відделень в банка не багато, особливо на заході. Обрав Тернопіль та поїхав вже наперед приготувавшись що часу на закриття піде чимало.

Але не так сталось як гадалось. Співробітник банку був дуже ввічливий і хоч звернувс’я в банк я стосовно закриття рахунку (що можливо негативно відображається десь у його статистиці) зробив все що я просив притому ще й дуже швидко. Спочатку я написав заяву на переведення рахунку у це відділення і пішов переставити своє авто. Але як тільки я поїхав мені зателефонував співробітник і сказав що вже можна підходити і писати заяву на закриття рахунку. Тобто пройшло ну може 10 чи 15 хвилин. Загалом все це вклалося мабуть в хвилин сорок якщо рахувати загалом. Співробітник звісно пропонував мені не закривати рахунок, але не був агресивних в умовляннях як це буває і інших банках — все було в межах норм.

Тому власне 5 зірок саме цьому відділенню не дивлячись на гіркий досвід з харківським.

12 серпня 2022, 14:40
Ну і як воно у Тернополі - не сумуєте за Харковом?
12 серпня 2022, 16:16
Я там був тількі декілька годин що нажаль співпало з дощем. Тож з містом познайомитись не вийшло. Загалом центр міста забитий автівками, навіть на фоні Харкова. Ринок та околиці виглядають сумно: якийсь шанхай з наліплених тут-там магазинчиків. Старе місто виглядає доволі привабливо і відрізняється архітектурою та будівництво в кращій бік від наприклад Львова в якому старе місто меньше і відчувається чітка межа між туристичною зоною та звичайною старою забудовою. Але все враження смазане дощем. Може іншим разом буде краще.
12 серпня 2022, 19:16
Заяву на закриття рахунку підписали,
тож немає сенсу більше гнати автівку у місто…
12 серпня 2022, 22:26
Я ще до війни планував відвідати міста Західної України. Бо поїздки у Європу трохи приїлись і хотілось чьогось українського. Але з Харкова (автомобілем) це було далеко та й інші сумніви були що до можливості поїздки. Тут будучи так би мовити поруч і не відвідати?

Це, як би це дивно не звучало, те корисне що я можу «витягнути» зі свого переїзду на Захід. В іншій ситації я б вже всі вісімь чи десять областей об'їхав би.

Інша справа наскільки це доцільно зараз. Зараз починаю себе хвалити, але в рамках дискусії: з одного боку мої донати на армію все одно більше вартності поїздок. Але ж … для армії ці гроші зайвими не будуть, принаймі зараз. Тож так, мабуть їхати просто заради розваги варто хіба що як знов буде дуже сумно і треба буде якось переключитись чи відволіктись.
12 серпня 2022, 23:15
Якось дуже сумно вийшло…