Банк НЕ виконує своїх зобов"язань по виплаті переказів!!!

GOlka 20 березня 2012, 13:10
Мені кілька разів пересилали гроші з Італії, так їхні менеджери мене переконували, що в них такої системи переказів немає (некомпетентні)!!! потім через низку дзвінків до Києва — я все таки отримувала ці перекази! але останнього разу свій переказ так і не отримала!!! з вини УкрСоцбанку! вони вимагають в мене номер переказу, якого згідно угоди по системі «сан-паоло» — не потрібно, необхідно пред«явити лише паспорт! Більше того, на гарячій лінії кажуть, що банк з технічних причин не може здійснити виплату! на гарячій лінії Менеджер відділення мене переконує, що таких переказів в банку немає!, гарячі лінія запевняє, що переказ є в системі, — касир зобов»язаний мені його виплатити, а контакт-центр — банк визнає свою вину, але виплати не може...!!! Що ж це за банк, який не дотримується міжнародних угод!!!????? банк в Італії звідки пересилали гроші буде скаржитись! вони здивовані чому такі проблеми з виплатою по цій системі саме в Україні??? в інших країнах все без проблем! мені бракує слів!!! а хто поверне мені втрачений час і гроші, відправнику — комісії за відправку та повернення переказу??? Я дуже розчарована в цьому банку і обурена їхній політиці «відкритості до клієнта» ???

21 березня 2012, 9:27
Добрый день, GOlka!

Если есть проблема с этим банком — пойдите в другой. Попробуйте по другой системе деньги переводить. Зачем наступать на одни и те же грабли??? Укрсоц — крупный банк и от одной Вашей проблемы у них ничего не измениться.

P.S. Я не знаю систему «сан-паоло», но что то мне подсказывает — что это не Уникредитбанка система, а банка «Интеза Сан -Паоло»

Уникредитбанк владеет банком Укрсоц
Интеза Сан Паоло владеет Правекс Банком

Во всяком случае — удачи Вам!!!
22 березня 2012, 22:56
Kef, добрий вечір! вдячна за коментар! Укрсоцбанк — великий системний банк, та обов«язково повинен відповідати за свої зобов»язавння перед клієнтом!!! попередні рази я отримувала гроші і останнім часом не було проблем з отриманням! мені та відправнику зручно користуватись цією послугою, якщо «вона працює» як слід! через «сан-паоло» в Укрсоці теж можна отримати переказ(вони його виплачують через софт або контакт). Банк (чи будь-яке інше підприємство) незалежно від своїх розмірів повинно нести відповідальність за свої дії!!! Перепрошую, якщо Банк пропонує таку послугу та має міжнародну угоду, то нехай цю послугу надає!!!
22 березня 2012, 22:59
Тепер я піду в інший банк :) але просто так не залишу цю ситуацію! я зі свого боку написала скаргу в НБУ та до центр. офісу банку відправник в Італії зі свого боку напише скаргу у відповідні інстанції! справа принципу!
P.S: не знаю чи буде результат, але трохи вгамую свої емоції :)
23 березня 2012, 8:41
Добрый день GOlka. Что можно сказать — только пожелать Вам удачи, терпения и наконец-таки ЗА СВОИ ДЕНЬГИ получить нужную Вам услугу. Удачи Вам
SkyLo
SkyLo
17 серпня 2012, 23:47
Розумієте одна і та ж система переказів може називатись по-різному в різних странах -в Італії по одному в Україні -Софт, в Росії -Контакт. І все це одна і та ж система переказів. Касир міг не знати — так як таких країн багато. Якщо ви не знаєте як називається ваша система переказу в Україні — попросіть співробітників подивитись в усіх системах переказів — я ще не разу не бачила щоб касир або інший співробітник банку відмовив -він може не сказати суму, скільки прийшло (так як ви повинні це знати), однак сказати в якій системі він щось найшов він скаже — заповнюйте квитанцію, надайте паспорт та отримайте переказ.

Головна / Банки України 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Відгуки про Укрсоцбанку 📝 / Банк НЕ виконує своїх зобов"язань по виплаті переказів!!!