«Комфортна» міграція в Альфу

haza 12 вересня 2018, 15:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Вербицького, 18
Подзвонили дружині з контакт-центру Банку і повідомили про те, що потрібно перевести діючий депозит в Альфу. Для переводу потрібно було відвідати 3! рази відділення у різні дні із-за того, що процедуру міграції знають не всі співробітники банку. Ще й термін депозиту вкоротили, бо як виявилося максимальний строк нового депозиту в Альфі по міграції 90 днів. Так як депозит перевели, то з поточного рахунку, на якому були % з минулого строку, на наступний день було знято комісію 10$ за обслуговування неактивного рахунку. Ось така вийшла «комфортна» міграція: три візити у відділення, термін депозити «обрізали», списали 10$. Заяву на повернення комісії написали, відповідь сказали чекати від 30 до 90 днів!
Нікому не раджу витрачати свій час на «комфортну» міграцію.
Укрсоцбанк
12 вересня 2018, 16:31
Доброго дня, haza. Нам дуже сумно, що міграція викликала у Вас негативні емоції при користуванні послугами Банку. Тому, так як ми дійсно, намагаємось створити комфортну міграцію для наших клієнтів, прийнято рішення компенсувати 10 доларів. Так як рахунок належить Вашій дружині, прохання вказати в особистому повідомленні її дані.