lansdevilb 4 жовтня 2021, 13:38
04.10.21 отказали в предоставлении услуги размена купюр на мелкие, нужно было разменять 20000 грн купюрами/монетами номиналом 20, 10, 5, 2, 1, мотивируя это тем, что нужно заказывать из Харькова. Я понимаю, что таких денег на кассе может не быть, но на вопрос, почему не можете подкрепиться, услышал ответ — это слишком дорого для банка везти из Харькова в Луганскую область такую сумму, а на вопрос: «Как заказать и когда сможете привезти?» — ответили: «Никогда.» Раз такая проблема с разменом, зачем указывать наличие услуги (третий пункт на их сайте в разделе другие операции и услуги)?
Olesia2019 3 жовтня 2021, 1:46
Вони незаконним шляхом (у третіх осіб) отримують персональні дані, без вашого відому відкривають рахунки і отримують на них ваші кошти… мої кошти (заробітну плату) укргзбанк привласнив, просто тупо ВКВРАВ… без договору, без мого відому, без мого звернення для відкриття рахунку…
Ukrgasbank 7 жовтня 2021, 11:04
Добрий день.

Для врегулювання Вашого питання просимо звернутись до представника банку Сергія Васильовича Кисиличина за номером телефону 0312 649032.

vladimirsl 30 вересня 2021, 12:12
Добрий день. Являюся кліентом банку вже 4 роки. Маю автокредит і ось стикнувся з такою ситуаціею.Прийшла пора чергового страхування Каско і вияснилося, що сам обирати страхову компанію я не можу, а у випадку переходу з одніеї компанії до другої сплачуеться 500 гр в касу банку. Питання, а за що? Позвонивши в коллцентр відповіді не отримав. Питання, коли прийняте таке рішення, та чому мене при підписанні договору не повідомили про це?
Ukrgasbank 19 жовтня 2021, 9:52
Добрий день.
У відповідь на Ваше звернення, повідомляємо наступне.

При оформленні кредиту на покупку автомобіля, Вами також укладений багаторічний договір страхування зі страховою компанією. Але за бажанням Ви можете змінити свою страхову компанію, отримавши на це дозвіл банку.

Згідно пункту 10 Тарифів за операціями (послугами) з управління банківськими кредитами фізичним особам, оформлення дозволу на перестрахування, коштує 500,00 грн. (зміни вступили в силу у березні поточного року). З діючими тарифами можна ознайомитись на офіційному сайті банку, за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/credits/.

Tramadol333 24 вересня 2021, 20:31
…все было класс,.но при перерегистрации после ввода пароля СТОП! — принимай кредитку… дальше табу!!((
Ukrgasbank 6 жовтня 2021, 10:53

Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Для аналізу нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
Kvetka90 24 вересня 2021, 11:56
Жахливий банк!!! А особливо додаток на моб. телефон!!!
Ukrgasbank 6 жовтня 2021, 16:04
У разі виникнення труднощів із використанням мобільного додатку рекомендуємо звернутися до цілодобової клієнтської підтримки за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.
У разі необхідності реєстрації скарги просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки за зазначеними вище телефонами.
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 вересня 2021, 10:21
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 26.09.2021).
Matsokha 18 вересня 2021, 12:01
Знімають кошти з зарплатного рахунку без будь-яких повідомлень і пояснень, кредитування з оплатою відсотків по відсотках, працівники не можуть надати логічного пояснення дій банку, не задоволена повністю,і буду переводити свою зарплату на інший більш толковий банк з усіма виписками по рахунку
yarik5151 15 вересня 2021, 11:52
Самый ужасный банк, все происходит очень долго, за каждые 5 грн нужно отчитываться, фу. Не пользуйтесь.
Ukrgasbank 15 вересня 2021, 16:29
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 вересня 2021, 19:43
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 17.09.2021).
CFO21 14 вересня 2021, 15:16
Відділення за адресою: Київ, вул. Басейна, 11
Мошенник, на сайте izi.ua под ником «Евгений» id1381835 (уже заблокирован), использует номер +380987182489 (публиковался на Бесплатке под ником «Владислав»). Предлагает перевести ПРЕДОПЛАТУ на карточку — а потом НЕ высылает товар. Его карточка Укргазбанк 5354 6630 0315 5831 и ещё предлагает переводить деньги его брату: Сашков Валентин Іванович карта Приватбанка: 5168 7573 6930 6412.
Не покупайте у этого МОШЕННИКА «владислава, евгения и т. д.» — НИЧЕГО — он вас ОБМАНЕТ.
Qwerty73578 5 вересня 2021, 18:51
Был открыт счёт и на карте были деньги, но картой я не пользовалась, на протяжении полгода мне приходили сообщение, что снималось по 7 грн это ладно потом перестали присылать смс и как оказалось снималось по 50 грн каждый месяц и нигде не было предупреждено!!!
Это не справедливо, вот так доверься другому банку, ни один банк такого не делает!!!
7 вересня 2021, 18:01
Добрий день.
Відповідно до загальних тарифів банку (https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/) комісія за розрахункове обслуговування неактивного карткового рахунку становить 50,00 грн.

Щодо відсутності смс-інформування за списання зазначеної комісії повідомляємо, що починаючи з 02.04.2019 смс-повідомлення про витрати та надходження за платіжними картками надходитимуть тільки за операціями від 100 грн. (https://www.ukrgasbank.com/press_center/announcement/12058-informatciya_dlya_derjateleyi_platejnyh_kart_ukrgazbanka).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до банку (зареєструвати звернення), одним з наданих способів:

АБ «УКРГАЗБАНК»
Задоволена послугами банку, мені подобається користуватися «золотою» карткою, дуже зручно. Дякую.
6 вересня 2021, 10:29
Добрий день! Висловлюємо Вам подяку за відгук.
Olesia2019 31 серпня 2021, 23:53
«Ви не бажаєте бути нашим клієнтом? Це ваші проблеми, ми примусимо вас стати клієнтом нашого банку!» — саме такий заголовок/вивіска має бути на сайті/вітринах відділень «Укргазбанк»
В 2019 року в м. Мукачево праціники укргазбанку незаконно без відому людей, мого відому, заволоділи копіями паспортів та іден.кодів, без моєї згоди… без укладення договору про відкриття карткового рахунку, на підставі копій паспортів, ідентифікаційних кодів відкрили карткові рахунки.

Заволоділи моїми коштами і вже більше двох років, через проведену аферу колишнім керівником відділення укргазбанку, юристом, керівником обласної філії я не можу отримати свої зароблені кошти.
ВОни примушують мене укласти договір з банком заднім числом. Крім того, за ці два роки з незаконно переведених коштів на рахунок відкритий працівниками банку, знімається комісія. Чи можна назвати Працівників Укргазбанку злодіями, які вкрали та розпоряджаються чужими коштами?! Так, саме так це виглядає!

у банка відсутні сильні сторони***
Ukrgasbank 1 вересня 2021, 16:50
headlesskil 25 серпня 2021, 20:57
Доброго дня хотів звернутися до вас на рахунок того що нещодавно мене обманули мошенники які взламати сторінку мого друга в соціальній мережі інстаграм, на карту було переведено кошти, номер карти та скріни періоду коштів є в наявності, прошу вашої допомоги.
Syki2022 18 серпня 2021, 15:33
Украли деньги у ребенка!!! У меня прекрасный ребенок!!! Так старательно учился, чтоб получать стипендию!!!
И это ж надо, сняли с карточки всё до копейки!!! Это мошенники, мы не причём!!! Неужели движения по карте не видно!!! Что это за банк такой?!? Вы пишите, но из опыта украденные деньги никому почти не вернулись!!! Не связывайтесь!!! Никакой защиты и ответственности!!!
18 серпня 2021, 17:53
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Для аналізу нам потрібно ідентифікувати клієнта Банку. Просимо клієнта Банку зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
istrelets 8 серпня 2021, 6:40
В течении нескольких дней пыталась сделать перевод денежных средст с карты укргазбанка на карту другого украинского банка, через приложения и укргазбанка, и карты того украинского банка, на карту которого мне необходимо было перевести денежные средства- все попытки (более 10) были безуспешны. Обращалась за помощью на горячую линию укргазбанка, ответ- все в порядке… и только через приложение приватбанка, потеряв деньги за комиссию банка, я смогла сделать перевод. Низкое качество сервиса начиная с оформления карты в отделении (сотрудник «забыл» указать кодовое слово, которое я ему написала на бумаге).
17 серпня 2021, 15:46
Добрий день! За результатами здійсненого Банком аналізу встановлено, що під час Ваших звернень до контакт-центру банку, працівнику контакт-центу не вдалося встановити причину відмови у проведенні операції по карті. Під час Вашого звернення працівник зауважив, що Банк готовий здійснити більш детальний аналіз озвученої Вами проблематики після отримання від Вас скрін-шотів помилок – скрін-шоти помилок можна надіслати на електронну адресу contactcentre@ukrgasbank.com. Також зазначаємо, що слово-пароль внесено у Ваші анкетні дані.
IrinaShus 4 серпня 2021, 15:19
Добрый день, подскажите, пожалуйста, может я чего-то не понимаю, вопрос имеет ли право банк удерживать какую либо комиссию с детских выплат?
У меня открыто в данном банке 2 карты, ода кредитка, вторая социальная/пенсионная, так как кредитка розслоилась и я не смогла ей пользоватся, я с неё перебррасывала деньги на социальну, комиссию за смс информирование тогда не снимали, пока не зашли на социальную карту детские первый большой платеж. Как только на карте начался ежемесячный оборот 860 гривен, с карты начали списывать 5 гривень.
На сайте в общих сведениях о карте указано обслуживание бесплатно, в тарифах, которые ещё нужно постараться найти, они уже пишут, что услуга смс информирования обязательна, и если, ты тратишь меньше 1000 гривен в месяц и не проводишь 2 операции, то снимают 5 гривен.
Как я могу тратить 1000 гривен если я получаю 860 гривен, с другой карты другого банка я не могу до кинуть деньги, только с другой карты этого же банка, но и тут конфуз, чтоб перекинуть деньги нужно заплатить 5 гривен + процент от сумы по тарифу карты, причем когда переводишь деньги через приложение указывается только 5 гривен к списанию.
Уже 1,5 месяца не работает банкомат по адресу г. Днепр пр-кт Александра Поля 35. То нет денег, то ошибки различные. Единственный банкомат в данном районе, зачем он вообще стоит? В другом банкомате стоят лимиты, сто бы снять 10 000 надо карточку 10 раз вставлять. Вы либо не издевайтесь над людьми, либо лимиты нормальные установите, если ваши банкоматы вечно поломаны.
Andruxa522 18 липня 2021, 12:54
Пишите ФИО получателя, город, номер телефона, отделение новой почты.
5354 6630 0371 9636
Романенко Александр Сергеевич.
Номер вашего заказа #267504048258
После оплаты скрин или чек оплаты пожалуйста. МОШЕННИК ОСТОРОЖНО
Gutiaera 12 липня 2021, 19:45
Не хочу, чтобы так поступили с другими… 21 апреля со мной произошёл несчастный случай- перелом шейки бедра со смещением. По С П попала в травматологию, где установка протеза стоила 90.000.В «Укргазбанке» у меня был валют. депозит, и я созвонилась с ВасилевскойЕ. Л, — начальницей отделения 34. Обещала помочь один день, но на следующий- передумывала… Операцию откладывали… на неделю… Ситуация осложнялась тем, что я совершенно неподвижная и одинока, без родственников… Человек неадекватный, самодур: в «Вайбере» отписывалась, то идет на англ. язык, то уезжает во Львов к отцу (в рабочее время), а потом и вовсе перекинула меня наГавриленко В. А. По ссылке зашла в «Эко- банк», но снять деньги не смогла: то лимит, то передать цифры карт, то опять перезвонить в отделение банка и назвать все цифры… а потом и вовсе заблокировали карту… Дальше и Е.Л. и В.А.отказались от помощи полностью:…пусть приезжают родственники (которых у меня нет). Не могу передать бессилие и отчаяние… выручил чужой человек… и через!!! неделю сделали операцию… Василевская Е.Л.не поинтересовалась моим здоровьем, проявив полное безразличие и бездушность… хотя я больше 10 лет была клиенткой этого банка
21 липня 2021, 15:41
«Добрий день!
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.»
Найкраще обслуговування персоналом. Вся родина користується цим банком! В такий банк приємно завітати!
9 липня 2021, 10:50
Добрий день! Висловлюємо Вам подяку за відгук.
bank2401 6 липня 2021, 13:52
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Гагаріна, 102
Должны были отдать по договору- 103.50$! 100-забрал, а 3.50 ТОЛЬКО В ГРИВНЕ! Я объяснил, что мне нужны ТОЛЬКО доллары США (еду заграницу), более того, готов докупить за гривны: 5 долларов (для округления) — нет в отделении?! Ладно, давайте 10 долларов- НЕТ В ОТДЕЛЕНИ??? А почему нет 1; 2; 5; 10 -четыре номинала долларов??? Я же открывал и ОФОРМЛЯЛ депозит в долларах США! Так и ОТДАЙТЕ МНЕ в ДОЛЛАРАХ США! (причем мне как раз и нужны МЕЛКИЕ доллары!!!, а не гривны!!! Это же касса-отделения банка! А я -ваш ПОСТАЯННЫЙ КЛИЕНТ! Это получается, что вы так и работаете??? А если бы себе, или своим знакомым-тоже «гривнами отдали», или -нашлось бы??? Я ВОЗМУЩОН!!! Как можно работать НЕПОДГОТОВЛЕННЫМИ, без мелких купюр???
Ukrgasbank 7 липня 2021, 18:53
Банком проаналізовано викладену Вами ситуацію – через відсутність в іноземній валюті 3,50 доларів США, Вам запропоновано видати еквівалент національної валюти. Порушень зі сторони працівників відділення не виявлено. Депозитні кошти Вам видано в повному обсязі.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні