Продление срока действия карты

Oxans 20 травня 2022, 14:11
Сейчас очень многие наши соотечественники по понятным причинам оказались за границей. Это известно всем, кроме сотрудников Укргазбанка. Поэтому на все обращения они отвечают заготовленным письмом. Они не понимают что люди не могут позвонить, не могут прийти, и, соответственно, не могут решить свой вопрос. Сотрудники ленивые, отсталые, безразличные. Все ссылки на соцсети бесполезны. По ним тоже никто не отвечает, и никто ничего не делает.
Укргазбанк
24 травня 2022, 15:10
Добрий день, Оксано!
Враховуючи небезпеку відвідування відділень Банку під час дії воєнного стану в Україні, йдучи на зустріч своїм клієнтам, Банком автоматично продовжено термін дії платіжних карток Банку на 180 днів, про що проінформовано клієнтів на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/press_center/news/13051-
Інформуємо, що зі сторони Банку відсутні будь-які обмеження при здійсненні операцій з такими картками (оплата в торгово-сервісній мережі через пос-термінали, отримання готівкових коштів в банкоматах та касах Банку, операції в мобільному додатку Банку, оплата затокенізованою картою у смартфоні). Обмеження, через які можуть бути відхилені операції по таким карткам, можуть бути встановлені банками-еквайєрами, на пристроях яких налаштовано перевірку «expary» (перевірка спливу терміну дії картки).
Додатково з Вами було встановлено зв'язок телефоном та надано консультацію щодо користування чат-ботом Банку та щодо альтернативного способу скористатися коштами на рахунку.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та те, що незручності, які виникли в процесі Вашого обслуговування, не вплинуть на Ваше ставлення до АБ «УКРГАЗБАНК».

AlexiiDem
AlexiiDem
21 травня 2022, 11:09
Як показала практика, особистий похід у відділення у випадку з цим банком теж нічого не вирішує. Очевидно, це політика цього банку — позбавляти клієнтів доступу до власних коштів під будь-якими приводами, без будь-якого законодавчого обґрунтування. При цьому всіляко ухилятися не тільки від сприяння у вирішенні цієї проблеми, а й від повідомлення клієнту закону чи іншого законодавчого акта що обгрунтовує правомірність їх дій. Ще й наскільки можна вставляючи палиці в колеса, вигадуючи неіснуючи згідно із законом процедури.

З власного питання (відгук є на сайті) двічі ходив у відділення, двічі спілкувався по телефону але вже 9 днів не можу не те що розблокування рахунку домогтися, а й чіткої відповіді - на підставі якого пункту, статті, норми закону це було зроблено.
Сумно загдати, але 4 роки тому, коли підприємство вирішило відкрити у них зарплатний проект, я тішився, дурний… Вважав що раз Держбанк то у них все надійно, прозоро і за законом… А ось що на практиці… І, судячи з коментарів, я не самотній у своїй біді
Oxans
Oxans
23 травня 2022, 14:29
Я не поняла, какая проблема решена? Моя — нет!!!
Moderator
Moderator
23 травня 2022, 14:47
Кнопка «Проблема решена» — это не статус заявки, а опция, на которую вам предлагается нажать, но только после того, как вопрос будет решен банком. На данный момент ваша заявка имеет статус открытой.
Денис Толоконников
Денис Толоконников
1 вересня 2022, 8:28
Какие банки Польши примут такую «продленную» карту?

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні