Жахливе ставлення до клієнтів та сумніви щодо законності дій

TamaraIvanivna 14 травня 2022, 14:11
Я є клієнтом Укргазбанку вже не перший рік. Але зараз сталась досить дивна і неприємна ситуація.
Я є громадянкою РФ (але не резидент РФ). Я є резидентом України, з 2005 року маю посвідку на постійне проживання в Україні, з 2005 року зареєстрована та проживаю в своєму особистому майні в Києві. Також з 2005 року по теперішній час офіційно працюю в медичному закладі в одній з київських лікарень (я медпрацівник), з 2005 року сплачую податки до бюджету. Також народилась в Україні. Під час активних бойових дій в м. Києві в березні-ківтні я по 2−3 доби безперервно працювала в своїй лікарні, буквально жила та працювала в лікарні. Рахунок для отримання заробітної плати відкрито в Укргазбанку. Але з 5 травня співробітниками банку його було заблоковано. Я навіть не можу отримати свою заробітну плату в ці нелегкі часи. Про блокування рахунку я дізналась випадково 5.05, коли не змогла зняти кошти в банкоматі. Звернулась до каси відділення 51 Укргазбанку, там мені також не видали кошти. Спочатку співробітники навіть не хотіли перевіряти причину відмови на рекомкндували звертатись до контакт-центру. Але на мої вимоги все ж таки перевірити дані, начальник відділення сказав, що потрібно провести ідентифікацію та на наступний день рахунок буде розблоковано.
Але і на наступний день кошти зняти я не змогла. Після цього я зверталась до відділення 51 ще декілька разів: 11.05 — отримала відповідь, що потрібно звернутись 13.05, мені розблокують рахунок, в касі видадуть частину коштів та знов заблокують. Але при зверненні 13.05 так нічого і не зробили. Я тричі заходила у відділення, сказали чекати, рахунок заблоковано.
Ніякого сповіщення від банку про те, що змінились умови обслуговування, що мене обмежили у розрахункових операціях я не отримувала. Хоча в банку є мій актуальний номер телефону, адреса реєстрації/проживання, я є користувачем інтернет-банкінгу, де мені надходять різні рекламні повідомлення від банку.
Також на мою вимогу надати мені якісь офіційні роз‘яснення, на якій законній підставі банк заблокував рахунок — мені відмовили та нічого не надали. Жодного посилання на законодавство, нормативний акт чи лист від НБУ, положення. Ніякої інформації мені не було надано, хоча я її вимагала неодноразово у співробітників відділення. На моє прохання як я можу подати офіційне письмове звернення для надання роз‘яснень, — сказали не знаємо, можете пошукати на сайті.
Також в цьому відділенні 51 Укргазбанку я є вкладником двох валютних депозитів, термін дії договорів в наступному місяці закінчується. Я запитала, чи зможу я отримати свої вкладні кошти, на що співробітники відділення відповіли «Ні, до закінчення воєнного стану в країні, кошти вам не будуть видані». Шановні, це знущання. Укргазбанк відмовляється навіть надати мені пояснення, на які закони вони посилаються. Я не розумію, на скільки ці дії взагалі є законними. Мене, як клієнта банку, не повідомляли офіційно щодо обмежень, ніякої інформації я також не знайшла на сайті банку чи на інформаційному стенді у відділенні. Самостійно, шукаючи дані щодо введення в дію законів, постанов від регуляторів я не знайшла таких обмежень для резидентів України.
Таким чином, Укргазбанк не надавши ніяких пояснень, обмежив мене у доступі до отримання моєї заробітної плати та в усному режимі повідомив, що відмовить у поверненні двох депозитів.
Укргазбанк
17 травня 2022, 17:54
Добрий день, Тамаро.
Ваше звернення прийнято до розгляду (вх.№С-865), про результати опрацювання Вас буде повідомлено на електронну адресу.

21 травня 2022, 14:58
Добрий день! Скажіть, чи вдалось Вам вирішити питання, отримати законодавчо обгрунтовані пояснення та розблокувати картку? Судячи з відгуку, вже більше 2 тижнів пройшло. У мене дуже схожа на вашу ситуація: резидент України, зарплатна картка відкрита державним підприємством у рамках зарплатного проекту. І ось уже 9й день не можу навіть отримати від банку чітку відповідь на підставі якого законодавчого акту, статті, частини або його пункту нарахована мені підприємством заробітна плата заблокована.
Не розумію, якщо Укргазбанк діє в данному випадку на законних підставах, чому так складно відповісти та написати що саме це за законодавчі норми? Судячи з коментарів на цьому сайті іншим заявникам таку обгрунтовану відповідь надають. Тобто зазвичай можуть, але моє питання відверто ігнорують. Чи вам пощастило більше?
21 травня 2022, 15:19
Доброго дня! Ні, питання не вирішене. Я вже 17 днів без доступу до заробітної плати, рахунок заблоковано. Пряснення мені також ще не були надані, відповідь на звернення не надійшла. Вчора я в котрий раз зверталась у відділення, принесла одну з квитанцій (платіжне доручення), яка була надана мені банком в середині лютого. К ній зазначено, що я є резидентом України. Тобто це ще одне з підтверждень, що я в банку зазначена як резидент України. Але мені на це нічого обґрунтованого не надали, сказали чекати перевірки. Я не розумію, що відбувається в цьому банку та як співробітники головного офісу трактують законодавчі акти/листи й т.п. Оскільки блокування здійснене не співробітниками відділення. Мені здається, що навіть відсутня якась зрозуміла комунікація в середені банку між самими співробітниками.
21 травня 2022, 16:56
Спасибі, що поділилися досвідом, шкода що таким неприємним! Це ганьба Укргазбанку, що в цей жахливий час вони ще додають проблем і позбавляють працівників держпідприємств критичної інфраструктури заробітної плати!
У розмові зі мною, співробітники банку згадали, що до них із такою ж проблемою зверталося ще кілька клієнтів (і це в одному відділенні). Плюс Ваш та мій випадок. Виходить, що це не поодинокий випадок і блокування носить масовий характер. У такому разі тим більше незрозуміло, чому, виконавши масове блокування карт, Укргазбанк не тільки не повідомив нам про це, але й у відповідь на звернення клієнтів уникає прямої відповіді. Жахлива ситуація! А я ще мав колись дурість радити людям цей банк (
21 травня 2022, 17:45
Те, що це не поодинокі випадки, — це факт. Мені у відділенні також казали, що блокували рахунки багатьом клієнтам та всі чекають.На те, що у клієнтів є посвідки на постійне проживання в Україні, резидентність — не звертають уваги. Оскільки й Вас не повідомили про блокування зарплатного рахунку, це свідчить про організацію внутрішньої роботи банку, а не конкретного відділення.
Дивує, що рахунки не розблоковують навіть тимчасово для виплати заробітної плати! В перший тиждень моїх звернень до відділення ще йшла мова про це, але зараз навіть про виплату заробітної плати мова не йде.
Дійсно, я працівник критичної інфраструктури, тепер на роботу ходи хоть пішки. Сумно все це, але таке ставлення до клієнтів розчаровує.
26 травня 2022, 12:36
Шановні представники Укргазбанку. Виникають сумніви, що банк діє в рамках законодавчої бази України. Вже майже місяць обмежують до доступу до заробітної плати та уникають відповіді чи правомірно це! Прошу уточнити, коли буде надіслана відповідь на моє звернення (вх.№С-865)? На якому етапі опрацювання? Якщо Укргазбанк діє в межах закону, в чому складність надати посилання на нормативну базу? Чому вже майже місяць, з 5.05.2022 року, ви обмежели мене до доступу до заробітної плати? В мене відсутня можливість сплачувати комунальні послуги, забезпечувати витрати на харчування, транспортні послуги. Припиніть ці знущання! Якщо, Укргазбанк, ваші дії правомірні, то надайте нарешті мені відповідь, згідно якого закону/постанови/листа НБУ ви дієте. Чому ви блокуєте розрахункові операції рахунуку на заробітну плату, не попереджаючу про це клієнта? Чому ви відмовляєте у виплаті коштів, які надійшли на зарплатний рахунок з призначенням «виплата заробітної плати»? Я працівник критичної інфраструктури, медичний заклад державної лікарні! Чому ви уникаєте відповіді чи законні ваші дії? Ви майже місяць не може знайти, на яку нормативну базу можуть посилатись ваші ж дії?
5 червня 2022, 17:18
Вже пішов другий місяць злочинних дій цього недобанку. Нахабні та безвідповідальні шахраї-«співробітники» не можуть навіть вигадати, чим пояснити свої незаконні дії. Краща методика — уникати відповідальності, ігнорування, прикидатися дурнями та не надавати відповіді.
4 липня 2022, 15:52
Знущання Укргазбанку продовжуються третій місяць, при цому від банку надсилаються запити до Мінфіну, що питання вирішене. Ні, нічого не вирішено! Третій місяць рахунки заблоковані, третій тиждень банк не повертає мені кошти з депозитних разунків, термін дії яких закінчився ще 20.06. Ніяких темрінів вирішення ситуації не надає, а просто продовжує користуватися моїми коштами.
ніна Широбокова
ніна Широбокова
20 липня 2022, 22:50
А мое хождение по мукам только началось!
30 липня 2022, 9:03
Моє ще не завершилось. З травня місяця, а вже майже серпень. Нічого не вирішено. Депозити не повертають з червня, рахунки не розблоковують з травня, в касі укргазбанку відмовляються виплачувати навіть заробітну плату. Пішов четвертий місяць…
23 серпня 2022, 20:06
Пройшло ЧОТИРІ місяці, питання так і не вирішене. Тільки брехливі відмашки від укргазбанку, ніби то вони щось «уточнюють». Привласнили кошти з депозитних рахунків, не дають можливості отримати навіть в касі укргазбанку заробітню плату з рахунку, який відкрит на заробітну плату. Співробітники постійно брешуть, не виконують свої ж домовленості. Банком це збіговисько неможна назвати
11 вересня 2022, 1:30
П‘ять місяців укргазбанк не може вирішити питання. Привласнили кошти, морочать голову та постійно брешуть. На будь-які письмові скарги відповідають не раніше, ніж через місяць. Затягують свої відписки, на питання не надають конкретних відповідей, а деякі взагалі ігнорують. Крадії, брехуни та некваліфіковані

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Жахливе ставлення до клієнтів та сумніви щодо законності дій