Juliia99 22 липня 2022, 22:36
Карта 4966 8090 2543 4489.Мороз Владислав Дмитриевич. 20.07.22 зробила замовлення в Instagram, сторінка effect.uaa (2231 грн. 10 коп). І тиша. Занесли в чорний список.
26 липня 2022, 18:43
Доброго дня!
Банком прийнято до відома надану Вами інформацію. Враховуючи текст Вашого звернення, рекомендуємо Вам звернутися до профільного підрозділу правоохоронних органів, а саме до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні та для Вашої зручності, можна оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.
Anya15 22 липня 2022, 11:16
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 7
Оператор банку навязала страхову. Я прохала відмовитися, та відкривати карту без страховки не захотіли
26 липня 2022, 10:18
Послуга купівлі страховки не є обов'язковою при відкритті карти, а є додатковою пропозицією, яку пропонує банк своїм клієнтам.
Для детального аналізу описаної Вами ситуації просимо Вас зареєструвати звернення, зазначивши Ваші ідентифікаційні дані, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.
Сергій Ксандопуло 21 липня 2022, 22:41
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 82
Добрий вечір. Висловлюю величезну подяку співробітникам відділення Укргазбанку у м.Київ за професіоналізм за відповідальність виконавчої роботи
Дякую вам за єтузіазм і за повну самовіддачу. Бажаю вам успіхів, досягти небувалих висот і радувати всіх нас. Також хочу подякувати касиру Оксані. За оперативність та доброзичливість.
22 липня 2022, 18:09
Щиро вдячні за позитивний відгук!
Andryxaaa 21 липня 2022, 13:28
Забыл пин код неправильно ввёл его 3 раза и заблокировали акаунт не знаю что теперь делать
22 липня 2022, 17:47
Доброго дня! Для розблокування Вам необхідно звернутися в чат-бот АБ «УКРГАЗБАНК» зі свого фінансового номеру телефону, який Ви зазначали при відкритті рахунку. В чат-бот можливо звернутися через месенджери Telegram та Viber: 1) через офіційну сторінку банку www.ukrgasbank.com (внизу сторінки, з правого боку логотип Telegram та Viber); 2) через мобільний додаток «Еко-банк» (навіть якщо у Вас не має зареєстрованого аккаунту у додатку) обираєте меню «Контакти», а там зручний канал «Чату підтримки». Додатково зазначаємо контактні номери цілодобової служби підтримки банку 0 800 309 000, +3 8(044) 494-46-50, +3 8(044) 590 — 49 — 99.
slisarenko1981 18 липня 2022, 10:58
Відділення за адресою: Київ, бул. Гавела Вацлава, 16
Хочу висловити вдячність колективу відділення № 28 за можливість придбання монет «В єдності — сила». Не зважаючи на складну ситуацію в Україні співробітники були ввічливі, усміхнені, спокійно спілкувались із клієнтами в черзі (котрі хвилювались за купівлю монет), запрошували звертатись в банк за придбанням нових монет.
18 липня 2022, 16:28
Щиро вдячні за позитивний відгук!
Leliv 16 липня 2022, 19:39
З останнього: здійснив я придбання деяких послуг через Гугл плей, за допомогою однієї з функцій Гугл (зміна держави проживання) і мені заблокували картку, зателефонувавши до кол центру, мене запитали все що їм хотілося, та в кінці видали, картку ми вам не розблокуємо, тому що коли ви отримували картку робітник банку не запитав у вас секретне слово, тепер вам необхідно звернутися до любого відділення банку щоб встановити секретне слово потім телефонувати та розблоковувати картку.
А в іншому банк ще гірший, онлайн додаток мінімум один день на тиждень не працює, смс приходять з запізненням на декілька днів, банк жахливий.
У кого є можливість обов’язково змінюйте банк, на жаль до військового часу я не зробив це, тепер страждаю.
З форми — «хорошо" — відчутне, банк-лайно.
З «плохо» — всі пункти.
Банк це гарна кишенькова контора одного з минулих природоохоронних міністрів.
18 липня 2022, 16:44
Доброго дня! Для здійснення аналізу описаної Вами ситуації нам потрібно Вас ідентифікувати, тому просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
ніна Широбокова 14 липня 2022, 17:27
Відділення за адресою: Запоріжжя, бул. Вінтера, 40
Я-пенсионер. Родилась и училась в Запорожье, уехала в Сибирь и вернулась уже как гражданка России. Имею индефикационный код, вид на постоянное проживание, регистрацию по месту жительства. Продолжаю работать. Являюсь активным

налогоплательщиком Украины. С 1996 г постоянно проживаю и работаю в Запорожье. Во время войны НИКУДА НЕ ВЫЕЗЖАЛА. Продолжаю работать и платить налоги. После окончания срока депозита мне заблокировали карточку до особого распоряжения СБУ и НБУ! Другие банки разобрались с такой проблемой. Гражданин России, являющийся РЕЗЕДЕНТОМ УКРАИНЫ, имеет право на получение своего депозита (изменения в Постановлении НБУ!). Или закон не одинаков для всех банков?
Прошу быстрее разобраться с моим вопросом и разблокировать мой счет. Деньги мне нужны на обследование и лечение. С уважением. Широбокова Н. А.
19 липня 2022, 10:51
Добрий день, Ніно!
Відповідь Банку (лист від 18.07.2022 №124/13353/2022) надіслана Вам на електронну адресу вказану у зверненні.
Elena21009 12 липня 2022, 17:09
Ранее я вынуждена была открыть рабочую карту в ныне оккупированном городе. Со счета снимается ежемесячный тариф. Сейчас не пользуюсь картой и не планирую ближайшее время, деньги по-прежнему снимаются, уходят в минус. Обратилась на горячую линию, чтобы закрыть карту или изменить условия ее использования. На что оператор Зоя предложила МНЕ КЛАСТЬ ДЕНЬГИ НА ЭТУ КАРТУ, ЧТОБЫ ПОГАШАТЬ ЕЖЕМЕСЯЧНЫЙ ТАРИФ. Тоесть картой я не пользуюсь, но должна класть на нее свои деньги, чтобы там бесконечно не увеличивался долг! Либо сказали обратиться в банк. Я переселенка, со своего города выехала, по близости отделений нет. Не имею лишних денег, чтоб поехать за сотни км решить этот вопрос. Я уточнила номер руководства либо куда я могу отправить скан-копию заявления о закрытии счета-мне отказали. Карту блокировать нет смысла, так как списание денег идет непосредственно со счета. Тоесть долг будет расти бесконечно, на это и рассчитано. Далее Зоя просто бросила трубку! Я лишилась родного города, дома и заработной платы, а теперь выходит два варианта-либо я просто так перевожу каждый месяц банку деньги (при том, что это не кредитка), либо катаюсь по Украине, в военное время, в поисках отделения Украгазбанка, вместо того, чтобы закрыть счет по телефону или в электронной форме. К тому же отвратительная работа оператора! Рекомендую руководителям переслушать записи разговоров с клиентами. Обязательно буду подавать жалобы далее! При военном положении банк создает препятствия для своих клиентов и отбивает все желание дальнейшего сотрудничества.
14 липня 2022, 18:28
Шановна Олено!

Банком проаналізовано надану Вами інформацію щодо Вашого зарплатного рахунку. Та повідомляємо, що закриття рахунку можна ініціювати у будь-якому відділенні банку на підставі відповідної заяви, після погашення наявної на рахунку заборгованості зі сплати комісії. У разі неможливості особистого звернення, до Банку може звернутися Ваша довірена особа з належним чином оформленими документами, що підтверджують її право на представництво Ваших інтересів. Перелік відділень Банку розміщено за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/.
Також інформуємо, що наразі, банком ведеться розробка процедури дистанційного закриття рахунків. Орієнтовна дата реалізації проекту – серпень 2022 року.
Nataliia2015 12 липня 2022, 16:18
Мною був зафіксований факт шахрайства особи, яка є клієнтом Укргазбанку. Спроба повідомити про даний факт через гарячу лінію була невдалою. Навіть не запитують номер карти, а також ПІБ людини-шахрая. Ніякої фіксації, щоб СБ банку звернула увагу на особу шахрая. Просто відправляють подалі.
14 липня 2022, 9:43
Шановна Наталіє!

Банком отримано від Вас у телефонному режимі інформацію про підозру на вчинення шахрайських дій та передано відповідальному підрозділу банку.
Додатково зазначаємо, що дії, які мають ознаки шахрайських операцій, мають бути розслідувані правоохоронними органами. У свою чергу, Банк в межах чинного законодавства сприятиме в проведенні такого слідства.
katya213 12 липня 2022, 7:37
Первое это никчемное приложение, для чего его создавали если что-то в нем делать практически не возможно? Постоянно какие-то работы!!!

Дальше…
2 дня назад на мой счёт было отправлено 10 000 грн

В итоге на карту зашло 8 400 грн!!!
14 грн комиссия за ОБСЛУЖИВАНИЕ КАРТЫ, но да ладно
400 грн списали на домовичок

Хотя я оплатила буквально пару дней назад обязательный платёж

А теперь внимание!!!

Остальная сумма денег пошло на про запас который как 2 года был закрыт! Так они решили мне его продлить условно о чем я не знала даже!

На каком основании мои деньги которые были отправлены на 1 счёт распределяются по разным счётам?

Грубо говоря банк обул меня на 1500 грн
Я этого так не оставлю

Война в стране, а они решили поиздеваться?

Я напишу везде куда только можно

Полный беспредел происходит

Закрываю тот домовичок и прощаюсь с этим
банком который держит за дурачков всех
клиентов

Обходите этот банк стороной

Я ещё и додумалась пенсионную открыть у них

Теперь просто со спокойной душой уйду в приват банк
Где такого беспредела нет и не будет!
13 липня 2022, 11:40
Доброго дня, Катерино! Для надання Вам вичерпної відповіді, просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв’язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/;
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494−46−50, (044) 590−49−99.
Галина Камчатна 11 липня 2022, 13:51
Відбулася заміна карти (через втрату). Нова карта була видана, але працівник банку не попередив про авторизацію і як її потрібно правильно провести. Також на гарячій лінії повідомили, що потрібне кодове слово, але у відділенні банку чомусь про нього ніхто не сказав. Хотіли звернутися на гарячу лінію відділення в м.Охтирці та на дзвінки ніхто не відповідав!
13 липня 2022, 18:13
Шановна Галино!
За результатами розгляду Вашого звернення виявлено, що порушені Вами питання стосуються не особисто Вас, а нашого клієнта. Наразі, з ним встановлено зв'язок та опрацьовано його питання. Дякуємо за звернення.
Denis34 10 липня 2022, 8:37
Только зарегистрировался в приложении, естественно номер карты не запомнил и не записал, так как зашёл впервые. При повторном входе в приложение у меня запросило 4 последних цифры карты, при обращении в службу поддержки, мне сказали обратится в отделение банка с документами, я регистрировал онлайн карту что бы не ходить в банк. Ужасный банк никому не рекомендую!!!
13 липня 2022, 12:05
Доброго дня, Денисе.
Останні чотири цифри картки зазначені у смс-повідомленні, яке банк надіслав Вам з пін-кодом до картки.
Повідомте нам, будь ласка, дату та номер телефону, з якого Ви зверталися до контакт-центру (можна в особисті повідомлення) — ми проаналізуємо надану Вам консультацію працівником банку.
Lalumiere 8 липня 2022, 15:33
Відділення за адресою: Київ, ул. Сергія Берегового, 1/8
Сьогодні вперше стикнулася з неприхованим хамством в укргазбанку при видачі грошей. На моє прохання замінити купюру 2003 року на новіші касир каси номер 2 просто «візвиралася» на мене. Розмовляла зневажливо, різко, на високих тонах і дорікала мене, що я дуже примхлива і забагато хочу і все це майже криком. На моє зауваження про те, що навіть відмову можна оформити іншим тоном, зрозуміло, що вибачення я не почула, а лише більше хамства. Кінець розмови я присвятила тому, що намагалась пояснити людині, що так спілкуватись не можна. На кожне моє слово — по десять заперечень у різкій і хамській формі. Жінки на ринку набагато ввічливвші ніж касир банку. Якщо ведеться відеоспостереження, перегляньте, будь ласка, запис. Раніше дорікань не було. Гарні фахівці в моєму місті і на касі, і по роботі з клієнтами. І, до речі, фахівчиня, яка працювала зі мною, здається Юлія, дійсно професійна, приємна, ввічлива. Я дуже їй вдячна.
14 липня 2022, 18:18
Шановна Олено!

Банком проаналізовано надану Вами інформацію щодо Вашого обслуговування у відділенні. Інформуємо, що Банком буде вжито відповідні заходи для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Дякуємо за Ваше звернення.
vitalii94 4 липня 2022, 17:21
В пятницю прийшов в віділення за годину до закриття банку, сказали що каса не працює вже, приходьте в понеділок. 04.07.22 прийшов знову близько 14−00, була черга, де люди говорять що сидять пів дня, так як їх обслуговує один працівник Олена, чекав до 16−00, після чого вийшов чоловік і сказав що на сьогодні все, бачите що одна людина працює, а взагалі три робочих місця, якщо ви ціните свій час і нерви, не рекомендую даний банк
6 липня 2022, 16:40
Доброго дня, Віталію.

У зв’язку із обставинами непереборної сили, які стали підставою введення воєнного стану в країні, відділення Банку працюють відповідно до поточної ситуації в регіоні. Так, час роботи відділення за адресою Сумська обл., м. Ромни, б-р Шевченка, 18-А, з 9:00 год. до 17:00 год. (каса з 9:00 год. до 16:00 год.), обідня перерва з 13:15 год. до 14:00 год.

Наразі, Ваше питання вирішено по суті – 05.07.2022 Вам відкрито депозитний рахунок.

Висловлюємо Вам подяку за звернення та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
Ant36 1 липня 2022, 12:35
Банк не вказує про додаткові комісії ні до операції, ні при випісці з рахунку. Виявити нестачу можливо лише якщо вручну рахувати різницю сум переказів на рахунок, сум витрачених коштів та залишку на рахунку. Виписка із рахунку, замовлена в Екобанку на і-мейл, теж не фіксує приховані комісії. І тільки як дзвониш на гарячу лінію виявляється, по-перше, що є якісь доларові перекази (наприклад, на розрахунки з магазинами, які працюють в України, вартість вказують в гривнях і при переказі сума була в гривнях), по друге, на ці перекази банк встановлює додаткову комісію і без згоди знімає з рахунку гроші. На питання, чому не вказуються комісії і чому електронна виписка не вказує цю інформацію, співробітник відповів «різні виписки (як виписки з рахунку можуть бути різними???), повна інформація у відділенні банку». Краще з Укргазбанком не зв’язуватись — не прозора політика і по суті крадіжка грошей з рахунків клієнтів.
6 липня 2022, 17:38
Доброго дня, Антоніна!
Банком проаналізовано Ваш відгук та Ваш телефонний дзвінок до контакт-центру Банку 28.06.2022 щодо здійсненої Вами операції на закордонному сайті.
Встановлено, що 20.06.2022 Ви здійснювали операцію з купівлі товару на закордонному сайті (сума операції 755,00 грн.).
У відповідності до п.3.2.2.18.2 Правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravila_(8).pdf) за міжнародними платіжними операціями, здійсненими платіжними карткам MasterCard, розрахунковою валютою є долар США. Порядок розрахунків та платежів за картковим рахунком при виконанні операцій з карткою у валюті, що відрізняється від розрахункової валюти, передбачений в п.3.5.10 Правил. У відповідності до зазначених пунктів Правил:
— 20.06.2022 до Банку надійшов авторизаційний запит від банку-еквайєра на блокування суми на Вашому рахунку в сумі в розрахунковій валюті 25,81 дол. США. Дана сума розрахувалася еквайєром по курсу MasterCard, який станом на дату авторизації 20.06.2022 складав 29,2549 грн. за 1 дол. США (755,00/29,2549=25,81). Переглянути курс MasterCard можна через ресурс Mastercard Currency Converter Calculator за посиланням www.mastercard.ua/uk-ua/personal/get-support/convert-currency.html
— 26.06.2022 за результатами розрахунків з платіжною системою здійснено фактичне списання коштів з Вашого рахунку. Встановлений Банком курс продажу валюти для карткових операцій станом на дату списання 26.06.2022 складав 34,25 грн. за 1 дол. США, тому сума фактичного списання коштів з рахунку склала 884,00 грн. (25,81*34,25=884,00). Курси валют, встановлені Банком для карткових операцій, оновлюються щодня та розміщуються на головній сторінці сайту Банку https://www.ukrgasbank.com/
Таким чином, Банком без порушення здійснено списання коштів з Вашого рахунку в розмірі 884,00 грн. без утримання будь-якої додаткової комісії.
Щодо банківської виписки, яку можна отримати у будь-якому відділенні Банку, інформуємо, що вона містить більш розширену інформацію, ніж виписка з мобільного додатку, а саме дату ініціювання (авторизації) операції, суму на дату ініціювання операції, дату фактичного списання (розрахунку), суму фактично списаних коштів.
Dikoy 27 червня 2022, 18:31
Отличная организация дистанционных выплат ФГВФЛ. Оперативная и участливая регистрация сотрудницей Премьер банкинг Антиповой Виолеттой Викторовной (г. Киев, Ш. Руставели). Не менее оперативная выплата и понятное оформление с подробной инструкцией — сотрудница 70 отд. г. Киев, Полова Руслана Андреевна.
28 червня 2022, 17:19
Доброго дня!
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших співробітників! Зробимо все можливе, щоб співпраця з нами й надалі приносила Вам лише гарні емоції!
guk1971 22 червня 2022, 13:25
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 82
Здравствуйте!
Хотел бы отдельно высоко оценить работу данного отделения, в особенности касс.
1. Всегда приятно удивляет выбор нумизматической продукции в сравнении с почти всеми отделениями в Киеве.
2. Отзывчивые и приятные в общении работники.
Хотел бы рекомендовать брать пример.
Несмотря на довольно далекое расстояние для меня, не пропускаю возможность посетить данное отделения и что-то приобрести для себя!
Удачи и процветания!
22 червня 2022, 18:05
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
TamaraIvanivna 17 червня 2022, 14:23
Прошу надати інформацію щодо процедури особистого прийому громадян, яка дії в Укргазбанку, згідно Закону України «Про звернення громадян».
Які вимоги до запису на прийом до посадових осіб, коли та ким проводиться. Співробітники Контакт-Центру не знають даної інформації та кидають слухавку.
21 червня 2022, 16:01
Добрий день, Тамаро!
Записатися на особистий прийом в Банку можна, звернувшись:
— письмово через форму зворотного зв’язку на сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/
— усно, зателефонувавши до контакт-центру банку за телефонами 0 800 309 000, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 — 99
Інформацію про порядок розгляду банком звернень клієнтів, в тому числі про особистий прийом громадян, розміщено за посиланням https://www.ukrgasbank.com/about/q_service/
Ваше звернення щодо особистого прийому зареєстровано контакт-центром 15.06.2022 за вх. №С-1054.
В телефонному режимі з Вами погоджено проведення зустрічі в середу 22.06.2022 о 11:00, очікуємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 10Б.
Volodymyr10 14 червня 2022, 17:20
Відділення за адресою: Ужгород, пл. Корятовича, 33
Добрий день.
Хочу подякувати співробітниці відділення Вашого банку в м. Ужгород, що на Корятовича, на жаль імені не знаю, яка спокійно вислухала моє питання, спокійно перевірила облікові дані, склала відповідні запити і все працює. Співробітниці РЕСПЕКТ і клієнт чи клієнти, які Вона обслуговує думаю також задоволені.
А от з колцентром є проблеми — звичайно їм важко бо Вони не бачать людини, але є багато способів щоб правильно ідентифікувати людину особливо в питаннях що не стосуються інформації по рахунках та іншої фінансової інформації.
Ще раз дякую!
15 червня 2022, 17:48
Доброго дня, Володимире!
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує працювати ще краще!
Apoloniy 11 червня 2022, 13:50
Номер карти Укргазбанк 5355086029228672 При влаштуванні на працю треба було оплатити оформлення документів. Гроші були переведенні на вказану картку, після чого всі телефони для контакту з роботодавцем різко повимикалися. Йдемо до поліції писати заяву, за рішенням суду банк зобов’язаний надати інформацію про власника картки!
13 червня 2022, 18:30
Доброго дня.
Банк готовий сприяти у проведенні слідства, в межах чинного законодавства України.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні