Комісія за повернення депозиту

curio 14 серпня 2024, 13:11
Закінчився депозит в валюті та хотів зняти кошти. Та виявилось, що без комісії можливо зняти лише еквівалент 50000 гривень в місяць, понад цей ліміт комісія 2%. Тобто комісія практично перекриває весь процентний дохід від розміщення валютного депозиту у банку на один рік. Не бачу жодного сенсу розміщувати депозит в цьому банку при такій політиці банку щодо стягнення комісії при повернені депозитних коштів.
Таскомбанк
15 серпня 2024, 10:18
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в Таскомбанку.
Інформуємо, що після закінчення терміну дії депозитного вкладу кошти виплачуються на картковий рахунок.
Дійсно, отримання коштів в касі банку здійснюється відповідно до тарифів пакету послуг в якому обслуговується карта.

Відповідно до тарифів карток «success credit» / «success debit» плата за отримання готівки за рахунок власних коштів в касі Таскомбанку: до 50 000 грн на місяць не тарифікується, далі – 2% за кожне зняття.
Ознайомитись з тарифами можливо за посиланням — https://tascombank.ua/files/Taryfy_Kartka_Sucsess_Debit_01-04-2024.pdf

Можемо запропонувати відкрити дебетову карту Таскомбанку пакет послуг «Платівка» (картка Azure Card).
Отримання готівки в банкоматі будь-якого банку або касі Таскомбанку на території України здійснюється без комісії.
Ознайомитись з тарифами можливо за посиланням — https://tascombank.ua/files/Taryfy_Plat_vka_z_01.04.2024.pdf

Відкрити карту можливо самостійно в інтернет-банкінгу TAS2U, в розділі «Карти» — нова карта – відкрити віртуальну карту або, звернувшись безпосередньо у відділення банку з паспортом та ІПН.

Курс валют в Таскомбанку

EUR 45 45.6