Не банк , а жалюгідна подоба

Photon 11 серпня 2024, 12:18
Перейшов в цю контору зі спортбанку.
— Сервісу 0
— Регламенту ніякого немає
Блокнули рахунок без жодного повідомлення і без жодних запитів до мене. Чистої води маніпулятивний підхід до клієнта. Я сам повинен здогадуватись що робити, писати, дзвонити, бо виглядало блокування як проста помилка при вході в додаток, ніякої додаткової інформації. Жива підтримка не сприяє у вирішенні питання, потрібно або йти у відділення, що є неможливим у моему випадку, або писати на електронну пошту. Відповіді на лист немає вже 4 дні, більше того немає взагалі ніякої реакції. Підтримка каже очікуйте, завтра, після завтра, рік або два. Не раджу цю контору, ви для них ніхто.
Таскомбанк
12 серпня 2024, 19:38
Добрий день.

Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що відповідно до договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб, пункт 4.4.6 Банк має право обмежити право Клієнта розпоряджатися грошовими коштами, які знаходяться на його рахунку(ах), до моменту надання клієнтом необхідних документів/інформації для належної перевірки.

Звертаємо увагу, що Ваш запит надійшов на електронну адресу банку та прийнятий на розгляд.
Коли Ваше питання буде розглянуто — Вас буде проінформовано.

Photon
Photon
12 серпня 2024, 20:04
Не вводіть людей в оману !!! В якому місці ви вирішили мое питання ?? Наголошую, рахунок блокнули без будь якого повідомлення , мені самому довелось дізнаватись що трапилось. Запит який прийнятий на розгляд не просунув питання ані трохи. Сказали що потрібно звернутись до банку і все. Я перед цим звертався в підтримку і казав що не маю можливості звернутись до відділення. Сказали писати на пошту. І що ?? А з пошти я чекав 4 дні такої самої відповіді . Ви або клієнтів за д*білів тримаете , або абсолютно некомпетентні . Оберіть що вам більше підходить. Висновок , відносини за банком на рівні господаря і раба. Бо ви не маєте жодної можливості вирішити ваше питання при певних обставинах і нікого це не хвилює . Банк використовує вас і ваші кошти , зловживає положенням . Подумайте 10 разів перш ніж відкривати тут рахунок …

Курс валют в Таскомбанку

EUR 45 45.6