Жахливий банк

Pmila 10 липня 2024, 11:16
Мало того, зо банк заблокував рахунки, типу шахрайство, ще й після надання доказів, що я не шахрай сказав: допобачення!
Закінчився депозит, який мені відавати зібрались 3 місяці. Бо інакше комісія! Яка до чорта комісія на зняття на строковому депозиті!!! Це пекло
Втрата купи часу, нервів, ще й оператор як ліниве не може нічого ні пояснити нормально ні зробити! Фінмону впадло прибрати на півгодини помітку шахрай зоб я сама переказала свої ВЛАСНІ кошти, які банк напевне вирішив забрати собі.
Таскомбанк
11 липня 2024, 16:46
Добрий день.
Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що відповідно до договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб, пункт 4.4.6 Банк має право обмежити право Клієнта розпоряджатися грошовими коштами, які знаходяться на його рахунку(ах), до моменту надання клієнтом необхідних документів/інформації для належної перевірки.
Ваше питання було вирішено – кошти видані з Вашого рахунку.

Приносимо вибачення за завдані незручності та висловлюємо сподівання на взаєморозуміння.

11 липня 2024, 12:20
Вообще-то ни один банк не имеет права решать мошенник вы или нет. А тем более делать какие-то пометки. Это всё правоохранительные и судебные органы должны решать. Ну с этим банком давно все ясно было
Pmila
Pmila
11 липня 2024, 17:44
Я отримала кошти з оплатою комісії. Проблема не вирішена!!! Чому я маю платити кошти за свій депозит! Я не просила його мені на рахунок направляти, а банк сам вирішив пограбувати. Не захотів приймати докази і взагалі не слухав.
Игорь Левченко
Игорь Левченко
11 липня 2024, 18:41
А яка була комісія, скільки з вас стягнули?
12 липня 2024, 12:52
Скорее всего около 20 или процентов.Вроде не 50 процентов, но тоже не приятно. В стране образовался какой-то клуб банков комиссионеров — комиссия за перевод денег при получении сообщения о жалобе на клиента — этот банк, а банк, пивденный. И скорее всего эти же банки и закроются из-за такого подхода

Курс валют в Таскомбанку

USD 41 41.4