Нараховують незрозумiли списання.

Sveto4ek 2 травня 2024, 12:52
Пiсля закриття Спортбанка були обіцянки що умови не змінюється, але нажаль обманули.
В Спортбанке кредит завжди погашали в останній день і всє було гаразд, але в тасбанке ні, як повідомила підтримка: дивитись в квитанції коли пройшла операція немає сенсу, а все залежить від других факторів, незалежних від клієнта.
Таскомбанк
2 травня 2024, 15:47
Добрий день.

Розуміємо Ваше незадоволення, проте дійсно, якщо поповнення карткового рахунку здійснюється через сервіси інших банків – кошти можуть відображатись на карті протягом 10 хвилин після здійснення успішного переказу, але фактичне зарахування коштів на рахунок може займати більше часу, зазвичай до 3-х робочих днів.
Ознайомитись з описом зарахування та часом доступності коштів на поточних рахункаху Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «карти» — обираєте пакет послуг в якому оформлена карта – документи.
Тобто, сума платежу за кредитом буде погашена тільки після фактичного зарахування коштів на рахунок.
Якщо сума пільгового періоду не була погашена фактично до дати планового платежу – нараховуються відсотки за користування кредитним лімітом.

Для уникнення даної ситуації в майбутньому рекомендуємо здійснювати погашення кредитної заборгованості за 3 робочі дні до дати планового платежу.

Sveto4ek
Sveto4ek
4 травня 2024, 10:58
Поповнення картки було вчасно, підтвердження є у виписці. Про які такі фактичні та міфічні терміни надходжень ви мовите? Якось не дуже красиво з вашого боку, тим більше гроші то були не ваші, а Спортбанка.
Gelloiss
Gelloiss
8 травня 2024, 15:56
Ооо! Підтримую! В мене теж мінус 500грн з копійками незрозуміло за що! І не в останній день місяцю навіть. Тож треба поскоріше закривати рахунки та видаляти це лайно шахрайське.
Спортбанк, покійся з миром 🥲, ти був дуже гарним прикладом українсбкого цифрового продукту, який було не соромно показати комусь. Тепер в нас лише монобанк такий залишається.

Курс валют в Таскомбанку

USD 41 41.4