Протягом 5 годин не зараховуються кошти на рахунок при переказі на карту Банку

Віталій Сінчук 30 листопада 2023, 16:45
Сьогодні в 12−03 годин здійснено зарахування коштів на карту Verycard Банку. Кошти на карті з’явилися, проте використати їх для здійснення банківських операцій не можливо. Сервіс Банку видає повідомлення про недостатність коштів на рахунку, показуючи при цьому потрібний залишок. Гаряча лінія банку розповідає про автоматичні миттєві зарахування і що подібної ситуації бути не може. Не рекомендую Банк.
Таскомбанк
1 грудня 2023, 13:17
Добрий день.
Розуміємо Ваше незадоволення, проте дійсно, якщо поповнення карткового рахунку здійснюється через сервіси інших банків – кошти можуть відображатись на карті протягом 10 хвилин після здійснення успішного переказу, але фактичне зарахування коштів на рахунок може займати більше часу, зазвичай до 3-х робочих днів.
Ознайомитись з описом зарахування та часом доступності коштів на поточних рахункаху Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «карти» — обираєте пакет послуг в якому оформлена карта – документи.
Тобто, Ви можете здійснювати успішні розрахунки безпосередньо картою в торгово-сервісній мережі та мережі інтернет.
При цьому операції по рахунку такі, як розміщення депозиту, валютообмін, платіж за реквізитами, погашення кредитної заборгованості через TAS2U можливо здійснити тільки після фактичного зарахування коштів на Ваш рахунок.

Курс валют в Таскомбанку

EUR 44 44.55

Курс валют в Таскомбанку

EUR 44 44.55
Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Протягом 5 годин не зараховуються кошти на рахунок при переказі на карту Банку