Чому краще не приймати участь у акціях від ТАС банку

Sl13 13 листопада 2023, 12:28
Тому, що вони роблять акції не для користувачів, а щоб ще більше заробити на клієнтах, за рахунок приховування інформації, обману, створення різного роду перешкод для зрозуміння умов акції, роблять із акції свого роду квест. Мова йде про акцію «Шалений шопінг з тасом». Прийшло повідомлення від банку, про акцію, що має проходити з 10.11.23 — 19.11.23 буде кеш-бек у таких магазинах, як АТБ, Алло та ін. Я розрахувався у магазині Алло, та АТБ — кешбеку 5% не було. Я подзвонив у службу підтримки, і там почалось, що акція 10.11.23 — 19.11.23 стосується тільки маркетплейсів, а з яких інших дат буде інша акція для інших магазинів і щоб дізнатися я маю гуглити ММС магазинів, читати деталі акції і так далі. Питання до повідомлення від банку про період і перелік магазинів (10.11.23 — 19.11.23, Алло, та АТБ) Це був обман, помилка? Клієнтам не варто довіряти повідомленням від банку? Якщо ви бажаєте покращити, щось для клієнтів, то умови мають бути прості, а не квест. Якщо додатковий кешбек, то робіть на місяць, або не робіть взагалі. Як користуюся картою банку і до цього дня було все добре, але така акція підірвала довіру до банку і думаю не лише мою. Якби зробили нормальні прості умови і на місяць, я б користувався карткою на багато більше, а так після тесту з’ясував, що зусилля не вартують того, щоб приймати тут участь і буду розраховуватись картками інших банків з прозорими і постійними умовам кешбеку. Робіть висновки, а такого маркетолога квест мейкера потрібно гнати в шию, якщо репутація банку ще чогось варта!
Таскомбанк
13 листопада 2023, 15:39

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо користування продуктами ТАСКОМБАНКу.

Дійсно, при розрахунку картками Клієнти можуть отримати підвищений кешбек:

1) На період з 10.11.2023 по 19.11.2023 (включно) встановлюється:
 Кешбек у розмірі 5% за розрахунки кредитними коштами у магазинах роздрібної торгівлі та маркетплейсах.
 Пропозиція діє для продуктів Very card, Pudra card та Велика П’ятірка.

2) На період з 20.11.2023 по 06.12.2023 (включно) встановлюється:
 Кешбек у розмірі 5% за розрахунки кредитними коштами у категоріях:
 Магазини роздрібної торгівлі та маркетплейси
 Техніка
 Товари для дому
 Одяг, взуття, аксесуари, ювелірні вироби
 Спорт та фітнес
 Косметика
 Пропозиція діє для продуктів Very card, Pudra card та Велика П’ятірка

Інформуємо, що кешбек нараховується тільки за певним МСС кодом операції розрахунку.

MCC (Merchant Category Code) – являє собою 4-ох значний номер (код), який призначений для класифікації торгової точки, типу товарів або послуг, які вона пропонує.
МСС визначається банком-еквайєром відповідно до правил міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.

Звертаємо увагу, що перелік магазинів в повідомленні від Банку зазначено, як приклад магазинів в яких можливе нарахування кешбеку у розмірі 5 %.
Цей перелік магазинів не є вичерпним.
Додатково зазначаємо, що МСС — код може відрізнятись у різних мережевих магазинах, тому МСС — код можна дізнатись безпосередньо в магазині чи торговій точці в якій ви плануєте здійснити розрахунок.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Чому краще не приймати участь у акціях від ТАС банку