rosstikf 27 вересня 2023, 13:35
В липні я вирішив відкрити картку Very card, але так і не отримав кредитного ліміту, тому для мене вже не було доцільно використовувати цю картку. У вересні я вирішив її закрити. Я думав, що закриття можна виконати онлайн, як у нормальних банках, але цей банк ще не доріс до такого рішення. Я відкривав картку віддалено через інтернет, але для закриття потрібно було роздрукувати заявку, яку вони відправлять на електронну пошту. Там потрібно було поставити галочку, підписати її та відсканувати, а потім відправити назад. Я написав їм, що у мене немає можливості друкувати заявку, тому я підписав її за допомогою КЕП (Кваліфікований Електронний Підпис), але минуло вже 5 днів, і я не отримав жодної відповіді. Тоді я вирішив написати в чат і запитати про стан моєї заяви. Відповідь, яку я отримав, була такою: після відправки заявки на закриття рахунку термін закриття може тривати до 45 днів. Я також запитав, чи моя заява була прийнята, оскільки я не отримав жодної відповіді. Відповідь була наступною: «Якщо вашу заявку не приймуть, ви будете про це повідомлені». Я детально попросив їх перевірити мою заяву і отримав відповідь, що заява не була прийнята і мені потрібно роздрукувати заявку та поставити галочку щодо закриття кредитного ліміту, якого у мене фактично і немає. Я попросив їх відправити мені таку заявку з необхідною галочкою, але мені сказали, що таке неможливо зробити. Зауважу, що згідно з Публічною пропозицією АТ «ТАСКОМБАНК» укладання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб у розділі 14 «Використання електронного підпису» зазначено, що всі правочини можуть бути підписані з використанням електронного підпису, включаючи заяву на закриття рахунку. Також, у розділі 5 «Порядок закриття рахунку і розірвання договору» зазначено, що рахунок може бути закритий за заявою Клієнта у письмовій або електронній формі з використанням електронного підпису, включаючи Простий електронний підпис (ПЕП), Кваліфікований Електронний Підпис (КЕП) та інші технічні засоби. Таким чином, банк сам встановив правила, згідно з якими можна підписувати заяви електронним підписом, але їх не виконує.
Таскомбанк
3 жовтня 2023, 19:11
Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
В той же час, звертаємо Вашу увагу, що заяви мають бути належним чином заповнені для можливості їх розгляду.
Тобто, Банк може опрацювати заяву, яка заповнена відповідно до внутрішніх вимог Банку.

Звертаємо увагу, що Ваша заява була прийнята Банком до розгляду.

Додатково інформуємо, що картковий рахунок буде закрито через 45 календарних днів, після прийняття заяви, відповідно до Договору комплексного банківського обслуговування (ДКБО) — розділ 3, підпункт 3.3 Банк зобов’язується, пункт 3.3.16.: у випадку припинення дії ПК, виплатити залишок коштів по ПР з ПК готівкою або перераховувати його на інший рахунок згідно з письмовою заявою Клієнта, і закрити ПР з ПК не раніше ніж через 45 (сорок п’ять) календарних днів з моменту подачі заяви про закриття ПР з ПК та повернення всіх ПК.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Легко відкрити карту, але закрити її - завдання надзвичайно складне: досвід одного клієнта