Некомпетентність лператорів.

alferova62 22 березня 2023, 8:39
Я віддалено заєреструвалася і відкрила картку мобільного банку СПОРТ БАНК з метою розмістити там депозит. Картку отримала Новою поштою. Тепер в застосунку СПОРТ БАНКУ напмсано, що я не можу використовувати опцію відкриття депозиту. Дзвоню на гарячу лінію спорту, мені повідомляють, що я не можу корисиуватися депозитною програмою тому, що реєструвалася віддалено. На питання, що робити, щоб опції відкрились, вони порадили звернутися до відділення ТАСКОМБАНКУ. Дзвоню вам на гарячу, з метою отримати підтвердження для моїх дій. На гарячої лінії ТАСКОМБАНКУ ніхто нічого конкретного і зрозумілого мені порадити не зміг. Якесь замкнуте коло. Мої дії тепер, щоб відкрити депозит BOOOster? Що робити, де пройти таку верифікацію?
Таскомбанк
25 березня 2023, 13:29
Добрий день.

Звертаємо увагу, що СпортБанк працює на ліцензії ТАСКОМБАНКу, але обслуговування в рамках проекту СпортБанк надає окрема служба підтримки – безпосередньо лінія підтримки СпортБанку.

Рекомендуємо звернутись безпосередньо до служби підтримки СпортБанку для детальної консультації.

alferova62
alferova62
26 березня 2023, 17:52
Я уже прошла верификацию в ТАСКОМБАНКЕ. Но спортбанк так и не открыл возможность оформления депозита booster. Хотя до этого, когда я общалась с ними в чате, они написали мне «Вам необхідно звертатись не з приводу нашого банку, а з приводу реєстрації, після того, як зареєструєтесь у ТАСКОМБАНК, ми зможемо провести ідентифікацію та зняти обмеження». Когда я зарегистрировалась, ответили «Розумію ваші емоції, та, зокрема, наразі наші експерти роблять все можливе для того, щоб ви могли скористатися даною послугою, наразі, доки триває вдосконалення системи, потрібно очікувати. Незабаром, ви обов’язково зможете насолодитися послугою Ощадний рахунок «BOOSTER».

Курс валют в Таскомбанку

USD 41 41.4