Повна відсутність поваги та клієнтоорієнтовності до своїх клієнтів

Prestige7 25 серпня 2022, 12:48
Офомили кредит на юридичну особу и 3 роки вчасно та в повному обсязі обслуговували кредит та рахунок. Коли бухгалтерія намагалась з’ясувати куди були списані 200 грн, які не попали на погашення кредиту, ми не змогли отримати відповіді та знайти менеджера, який би зміг відповісти. З початком війни бізнес зупинився. У березні співробітник банку зателефонував із проханням надати дозвіл списати з рахунку гроші у рахунок погашення відсотків за кредитом. У серпні ми дізнаємось, що банк подав до суду. Жодного дзвінка, листа чи будь-якої комунікації з клієнтом для вирішення питання з клієнтом, який до війни мав і добру кредитну історію і нормальні стосунки з банком. Повна відсутність комунікації та бажання взаємодіяти з клієнтами. Жахливий банк!
Таскомбанк
26 серпня 2022, 20:00
Доброго дня.

Для того, щоб перевірити інформацію надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, ІПН та номер мобільного телефону в особисті повідомлення.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Повна відсутність поваги та клієнтоорієнтовності до своїх клієнтів