Шахраї

katrusik2272 20 липня 2022, 13:35
В грудні 2021 року відкрила єврову карту world, на руки отримала типовий договір, в якому ні слова не сказано про скриті комісії. При відкритті двічі уточнила у співробітника банку, яка відкривала карту, чи є за карту місячний платіж чи інші скриті комісії, на що дуже ствердно отримала відповідь НІ. На кожну операцію по банку отримувала інформування, але не все так сталося, як розповідалося. З травня по липень у мене зникає залишок в розмірі 7 євро, щомісячна комісія за обслуговування неактивного рахунку згідно договору, в якому жодного слова про це не написано. Зателефонувавши на консультаційну лінію я отримала приголомшливу відповідь, що змінилися тарифи банку, з мене знімають 75 грн. в місяць в ВІЙНУ за неактивність рахунку після 90 дня з останньої операції. Жодного інформування про зняття коштів банком за 3 місяці не було. Скромно забули? Навіть після сарги мені загальними словами відповіли, що я сама повинна слідкувати за тарифами банку згідно договору, а чому не було 3 місяці інформування про зняття коштів так і не відповіли. Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ мати діло з таким брехливим банком. І не розумію, чому з такою кількістю скарг цей банк функціонує і надалі буде ошукувати клієнтів.
Таскомбанк
28 липня 2022, 15:34
Доброго дня.

Для того, щоб здійснити перевірку наданої Вами інформації надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, ІПН та номер карти в форматі перші 6 цифр та останні 4 в особисті повідомлення.

20 липня 2022, 13:53
Комиссии и абонплаты указываются в тарифах,
а не в типовом договоре…

Смотрите раздел «тарифы» на сайте банка
по своей БПК…
Ans