Валютный депозит

Сергей К 30 травня 2022, 19:55
Відділення за адресою: Суми, пл. Покровська, 2
Хочу получить четкий ответ. Жена уехала заграницу. Сейчас закончился её валютный депозит.
Так как без денег трудно, а они есть у нас на счету, то жена в ближайшее время хочет приехать и в отделении банка получить свои деньги в иностранной валюте.
Скажите, пожалуйста, ей стоит приезжать?
Деньги с карточки в долларах США она получит? Или нет? Что нам делать и как правильно поступить? Посоветуйте, помогите.
Таскомбанк
7 червня 2022, 15:26
Доброго дня.

Звертаємо увагу, що нараховані відсотки та тіло депозиту виплачуються на картковий рахунок автоматично після закінчення терміну дії вкладу, якщо по договору не підключена автопролонгація.

Власник депозиту може змінити ознаку лонгації:

— самостійно в TAS2U в розділі «Депозити», якщо Ви ідентифікований користувач;
— звернувшись до Контакт-центру Банку за телефоном: 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора), після проходження ідентифікації.

Після виплати коштів на картковий рахунок – суму вкладу можливо отримати безпосередньо в касі ТАСКОМБАНКу.
Звертаємо увагу, що діють обмеження – можливо отримати до 100 тис. грн. на день в еквіваленті (за комерційним курсом Банку).
Для замовлення суми виплати по депозиту рекомендуємо власнику рахунку звертатися до Контакт-центру Банку за телефонами: 0 800 503 580 (безкоштовно на території України), 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора).

Додатково інформуємо, що можливо зняти кошти за кордоном з карти в банкоматі або касі будь-якого Банку. По валютній карті можливо зняти до 100 тис грн. в еквіваленті (за комерційним курсом Банку).

Комісія за зняття готівки за кордоном залежить від пакету послуг, в якому оформлена карта.
Ознайомитись з тарифами у Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тарифи та форми договорів» — «Тарифи» — «Тарифи для Тебе» — обираєте пакет послуг, в якому оформлена карта.

30 травня 2022, 22:29
Почему нет желания тратить валюту
с валютной карточки именно за границей
и обязательно хочется получить наличную
валюту в Украине…
Сергей К
Сергей К
1 червня 2022, 12:49
Я правильно понял, что могу снять валюту с карты Таскомбанк в Польше? Какая комиссия, не подскажете? Деньги нужны для покупки квартиры в Украине.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку