Банк, з яким більше справи мати не буду!

GukAnna 9 листопада 2021, 11:32
Брали споживчий кредит у Таскомбанку на суму 19900! Сплачували що місячно, та згодом виникли фінансові проблеми у зв’язку з пандемією, борг залишився 2600 грн. Та коли подзвонила на гарячу лінію Таскомбанку, та повідомила про фінансові труднощі, оператор повідомила, що сума фіксована та не зміниться. Отже я була спокійна. За кілька місяців, хотіла сплатити борг, мені надходить СМС про те що сума заборгованості уже 7800 грн. Коли повторно набираю гарячу лінію Таскомбанку, мені оператор з підвищеним голосом повідомила «Так сума заборгованості 7800, і якщо ви не сплатите сьогодні, кожного дня сума збільшуватиметься»! Як таке може бути??? Час пандемії, людей звільняють з роботи, про проблему тимчасову попередила. Мене запевнили що сума буде незмінна! Як поступити в даній ситуації? Сплачувати заданий борг, звісно відмовляюсь!!!
Таскомбанк
9 листопада 2021, 14:13
Доброго дня.

Шановний Клієнт, в разі виникнення простроченої заборгованості штраф та пеня по кредитному договору не нараховуються до кінця дії карантину.

Якщо Вас цікавить сума загальної заборгованості – надайте, будь ласка, Ваш ІПН та номер кредитного договору в особисті повідомлення.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Банк, з яким більше справи мати не буду!