Не банк, а шахрайська структура

Webracer 31 жовтня 2021, 17:33
Для початку хочу сказати, що із жодним банком у мене немає проблем, при користуванні кредиткою. І тільки Таскомбанк вражає своєю хитрож#пістю, яка попахує шахрайством.
Банк нараховує відсотки за користування кредитними коштами, хоча картка знаходиться в пільговому періоді (і всі витрати входять у пільговий період). Жовтень місяць ще не закінчився, а банк вже 30 числа нарахував і списав відсотки по кредитці (великий привіт заявленому пільговому періоду в 62 дні), незважаючи на те, що залишок суми витрат за попередній місяць вересень був повністю внесений 29 числа до 18:00 (тобто в робочий день і в робочий час). Внесені кошти одразу з’явилися на рахунку, про що я отримав push-повідомлення з додатку для смартфонів TAS2U (додаток даного банку), і зайшовши в додаток переконався про зарахування коштів — вся необхідна сума коштів, щоб залишатися у пільговому періоді була внесена.
Незважаючи на все це наступного дня банк нараховує і списує вище згадані відсотки.
В контактному центрі Таскомбанку оператор склала звернення щодо даної ситуації, сказала, що сталася технічна помилка, що відсотки нарахувалися помилково, що картка не могла вийти з пільгового періоду, так як вся необхідна сума була внесена у повному обсязі і вчасно.
За декілька годин дзвінок з банку. Працівник банку повідомляє, що операція з останнього поповнення картки не провелася банком, а проведуть вони її тільки за декілька днів… ну звісно, так же вигідніше, так же можна нарахувати відсотки. При всьому цьому гроші знаходяться вже на рахунку і як я вже сказав, надійшли одразу. Якщо це не шахрайство, то що тоді?
Якщо банк не поверне кошти, які списав, буду подавати скаргу до НБУ.
Таскомбанк
2 листопада 2021, 18:39
Доброго дня.

Інформуємо, що пільговий період по кредитній карті триває до 62 днів, до останнього робочого дня наступного місяця включно.

Пільговий період діє на усі види операцій.
Під час дії пільгового періоду не нараховуються річні відсотки за користування кредитними коштами.
Але лише в тому випадку, якщо використана сума буде погашена до кінця пільгового періоду.

Тобто, пільговий період діє в разі погашення суми пільгового періоду за попередній розрахунковий період не пізніше останнього операційного дня платіжного періоду. Відповідно до договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (ДКБО) Додаток 1, пункт 7.1.14. «У випадку не повернення та/або часткового повернення Клієнтом станом на кінець Платіжного періоду суми загальної заборгованості Клієнта за Кредитною лінією, Банк донараховує проценти за користування Кредитною лінією на фактичну суму заборгованості, на яку розповсюджувалась дія пільгового періоду, за попередній/звітний місяць за звичайною ставкою, передбаченою Тарифами Продукту.»

Ознайомитись з ДКБО у Вас є можливість на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/) в розділі «Тобі» — «Карти» — обираєте необхідний пакет послуг в якому оформлена карта – «Документи» — «Типова форма публічної пропозиції АТ «ТАСКОМБАНК» на укладання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб».
Якщо поповнення карткового рахунку здійснюється через ПТКС інших банків, або сервіс iBox, то зарахування коштів відбувається спочатку на карту, а фактичне зарахування коштів по рахунку може займати більше часу, зазвичай до 3 робочих днів.

Ознайомитись з описом зарахування коштів на поточні рахунки у Вас є можливість на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/) у розділі «Тобі» — «Картки» — «Обираєте необхідний пакет послуг» — «Опис зарахування та час доступності коштів на поточних рахунках 2620».
Тобто, сума заборгованості за договором буде погашена після фактичного зарахування коштів на рахунок.

Додатково зазначаємо, що пільговий період по договору може бути відновлено виключно після фактичного погашення загальної заборгованості.

Відповідно до викладеної інформації сторнування нарахованих відсотків зі сторони Банку є безпідставним.

31 жовтня 2021, 17:53
Великий привіт заявленому пільговому періоду в 62 дні
===
Никто и не заявлял льготный период 62 дня — он заявлен «до 62 дней». С остальным, конечно, нужно разбираться, но имеет значение способ и время внесения средств.
Webracer
Webracer
2 листопада 2021, 19:49
Ви б ще розписали графік роботи кожного вашого відділення і коли приходить на роботу кожен його співробітник, а також його посадові обов’язки. Вам аби побільше написати про що завгодно тільки не по суті звернення, бо конкретно по даній ситуації сказати нічого. Це переказ з картки на картку, банк відправник відправив гроші миттєво (міг 3 дні відправляти, але відправив миттєво). Гроші так само миттєво відобразилися на моєму рахунку в таскомбанку. Ви їх одразу отримали. І я одразу міг ними користуватися. Ніяких 3 днів у даному конкретному випадку немає. Три дні могли бути у банка відправника на відправлення переказу, а не у вас, як банка отримувача. І, як я вже сказав, банк відправник відправив кошти одразу, одразу їх списав (не заблокував, як це буває при покупці в магазинах, а списав!)! На якій підставі таскомбанк отримавши гроші з іншого банку не зараховує їх на рахунок отримувача незважаючи на робочий день і робочий час? І якщо таскомбанк ці гроші не зараховує, то чому ж я ї бачу одразу на своєму рахунку і можу ними користуватися? Також поясніть що ви мали на увазі, коли написали: «…зарахування коштів відбувається спочатку на карту, а фактичне зарахування коштів по рахунку може займати більше часу…» Зарахування грошей на картку це куди? Картка — це просто пластик, який дає доступ до грошей на рахунку, гроші так чи інакше зараховуються виключно на рахунок. Пишіть конкретно по моєму питанню, по моїй ситуації, спочатку вивчіть її, коли надійшли кошти, звідки, а потім пишіть
2 листопада 2021, 22:45
Вам же на финансах уже расписали все. Гасить по договору нужно до 16:00, а не до 18:00, а, кроме того, стороний p2p проводится не мгновенно, несмотря на то, что кажется, что мгновенно.

Курс валют в Таскомбанку

EUR 45 45.6