Таском банк заблокировал мои счета.

Baranov91 14 вересня 2021, 16:59
Я выводил свои деньги с анонимной крипто биржи. В какой-то момент мне заморозили счета, деньги не хотят возвращать. Обращался в отделение банка мне сказали звонить на горячую линию, оператор ответила что нужно обратиться в любое отделение банка. Обращался опять в отделение банка там менеджер банка сказал что я должен пойти в другое отделение банка где занимаются такими вопросами, пришол я в то отделение которое мне сказал менеджер, в итоге во всех банках мне говорили что это не к нам обращайтесь в другое отделение. Побывал во все отделениях мне не кто не чего внятного не ответил все говоря друг на друга звоните ту обращайтесь к другим, такое ощущение что у меня хотят украсть деньги.
Прошу Вас помогите разобраться в этой ситуации и урегулировать этот вопрос.
Заранее Спасибо.
Таскомбанк
15 вересня 2021, 20:59
Доброго дня.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» Банк зобов’язаний здійснювати заходи щодо належної перевірки Клієнта відповідно до вимог законодавства України та має право витребувати, а Клієнт, представник Клієнта зобов'язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії. У разі ненадання Клієнтом необхідних документів чи відомостей або умисного подання неправдивих відомостей про себе, Банк має право відмовити Клієнту у його обслуговуванні.

Звертаємо увагу, що 14.09.2021 року Вам було відправлено запит про характер фінансових операцій, також від Вас було отримано відмову надавати пояснення.
Інформуємо, що зі сторони Банку немає можливості зняти обмеження по рахунку, поки Вами не буде надано пояснення відносно суті Вашої фінансової діяльності.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку