ТАСКОМБАНК — застереження усім!!!

NinaY 12 червня 2021, 18:52
ЖАХЛИВИЙ банк. Раджу усім, обходити ТАСКОМБАНК якомога далі. Навіть уявити не міг, що таке може відбуватися у фінансовій установі. Персонал абсолютно непрофесійний чи то невмотивований. Документи втрачають, роблять навмисно, чи від некомпетентності багато помилок, за які доводиться потім розплачуватися клієнтові. Щоб повернути депозит, відкритий без автоматичної пролонгації (за наявності на руках усіх підтверджуваних документів) довелося 4!!! (Чотири рази) їздити в банк, витратити багато часу та нервів, щоб повернути власні кошти. На питання: «Як так може бути?», дуже просте пояснення: «Просто менеджер не туди поставив галочку, коли вносив в систему,» Картка закрита рік тому (є квитанція про зняття залишків з рахунку, номер та дата заяви про закриття карткового рахунку, та прізвище менеджера, але у ТАТАСКОМБАНК це ні про що не свідчить… картковий рахунок виявився не закритим, ше й нараховано 360 грн. за обслуговування. Про те, як працює їх додаток TAS2U, краще, взагалі, не згадувати… Хочу попередити усіх, хто не бажає мати проблем, ОБХОДЬТЕ ТАСКАМБАНК ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА НЕРВИ!
Таскомбанк
14 червня 2021, 8:17
Доброго дня!

Для того, щоб перевірити надану Вами інформацію кажіть, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, контактний номер телефону, в яке відділення ТАСКОМБАНКу Ви звертались та дату звернення.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку