Самый ужасный банк Украины

zarubbux 23 квітня 2021, 12:50
Я в жизни никогда не писал отзывы, но ужасная работа Таскомбанка меня заставила:
— операторы всегда хамят, даже если просишь предоставить элементарную информацию
— дикие проценты за перевод средств с карты на карту. За мой последний перевод в 907 грн взяли 29 грн комиссии
— кешбек практически отсутствует. Если в 2020 г. я ещё наблюдал 1% по некоторым операциям, теперь практически всегда «на данный код операции кешбек больше не начисляется».

Такскомбанк заставил меня отпроситься с работы и принципиально закрыть карту как можно скорее.

Как страшный сон, врагу не пожелаю…
Таскомбанк
26 квітня 2021, 13:02
Доброго дня.

Інформуємо, що комісія за переказ коштів знімається відповідно до тарифів пакету послуг, в якому оформлена карта.

Якщо карта оформлена в пакеті послуг «Кредитка» — відповідно до тарифів, за безготівкові перекази коштів передбачена плата за здійснення операцій за рахунок власних коштів — 1,5%+15 грн;

Ознайомитись з тарифами карткових продуктів у Вас є можливість на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/) в розділі «Завантаження» — «Тарифи та форми договорів» — «Тарифи» — «Тарифи для тебе» — обираєте необхідний пакет послуг, в якому оформлена карта.

Інформуємо, що бонуси нараховується за відповідним МСС-кодом операції.

Уточнити МСС-код операції у Вас є можливість, звернувшись до Контакт-центру Банку за телефонами: 0 800 503 580 (безкоштовно на території України), 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора), після проходження ідентифікації або переглянути в TAS2U, сформувавши виписку.

Звертаємо увагу, що з 16 липня 2020 року було внесено зміни до програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК».
Дійсно, є перелік МСС-кодів по яким не нараховується кешбек.

З офіційними умовами Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» у Вас є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — обираєте необхідний пакет послуг, в якому оформлена карта — «Документи».

Для того, щоб прослухати дзвінок та проаналізувати відповіді оператора Банку надайте, будь ласка, повністю Ваше ПIП, ІПН та номер телефону з якого Ви звертались до Контакт-центру ТАСКОМБАНКу.

Курс валют в Таскомбанку

EUR 45 45.6