С каждым днем все хуже и хуже.

vsevolod2021 28 березня 2021, 14:32
Два года пользуюсь услугами банка, всегда все было замечательно. У меня есть кредитная карта, всегда плачу исправно. Но в последние полгода стали происходить странности. Звонки с банка, вам нужно еще внести то 60 гривен, то 150 гривен. мотивируют тем, что кредит оплачиваю с карты другого банка (зарплатная в привате) и деньги идут 3 дня. Но! В приложении ведь видно, что деньги заходят втечении 5 минут, да и смс на телефон приходят. Теперь я игнорирую их развод, заплатил положенное и ни копейки больше. И еще. персонал в отделениях, в частности кассир. Пришел менять 1000 евро, кассир мне отказала. Причина? То, что сумма больше 30 тыс грн.
Таскомбанк
30 березня 2021, 18:20
Доброго дня.
Шановний Клієнте, якщо поповнення карткового рахунку здійснюється через сервіси інших банків – кошти можуть відображатись на карті протягом 10 хвилин після здійснення успішного переказу, але фактичне зарахування коштів на рахунок може займати більше часу.

Тобто, сума платежу за кредитом буде погашена тільки після фактичного зарахування коштів на рахунок.

Ознайомитись з описом зарахування коштів на поточні рахунки у Вас є можливість на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/) у розділі «Тобі» — «Картки» — «Обираєте необхідний пакет послуг» — «Опис зарахування та час доступності коштів на поточних рахунках 2620».
Інформуємо, що касири діють відповідно до внутрішніх правил Банку та рекомендацій НБУ і мають право відмовити в прийняті купюр на власний розсуд та враховуючи результати перевірки коштів на технічних пристроях.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку