Некомпетентні працівники

Тарас Клепач 23 грудня 2019, 18:26
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Хотинська, 10-А
Галімий банк!!! З усіма вихідними, Сьогодні зайшов на відділення закрити Мультивалютну картку. Директор відділення взяла заяву про закриття, карточку порубали, відправила погуляти, томущо через некомпетентність одразу немогла сказати скільки там боргу, і чи взагалі він там є? Зателефонувала через 5 годин сказала що я повинен заплатити 500 грн., це штраф, і річна плата за користування. Питання: то для чого я її порубав, якщо з мене за рік наперед беруть 365 грн, + штраф150 грн. Тут або штраф 150 грн і закриття картки, або користування і плата 365 грн. Ще через дві години я передзвонив їй, то вона вже каже що я винен тільки 365 грн. 3 п’ятниці на тиждень у цієї жіночки, звуть Катерина Василівна! Начальник відділення у Чернівцях по вул. Хотинській Епіцентр. Питання в тому, що я клієнт банку, і якби оця некомпетентна особа, одразу подивилась на рахунок і сказала що я повинен Обов’язково заплатити 365 грн і користуватись ще рік, я б картку не ліквідовував, а тепер я повинен заплатити 365 грн, За те що я свою картку ліквідував. Такі працівники як Катерина Василівна кидають п’ятно на Таскомбанк, людина некомпетентна
Таскомбанк
2 січня 2020, 18:40
Доброго вечора!
Дякуємо Вам за відгук. Для більш детального аналізу ситуації вкажіть, будь ласка, Ваші особисті дані (ПІП, ІПН) та дату звернення до відділення в Повідомленнях.

obozrevatel17
obozrevatel17
26 грудня 2019, 2:17
Шанс кинуть на деньги Начальник отделения не упустила.

Курс валют в Таскомбанку

EUR 45 45.6