Віктор Момот 24 липня 2019, 15:47
П'ятого березня 2019 року я придбав рухоме майно на прилюдних торгах ДП СЕТАМ. Кошти за вказане майно перерахував приватним виконавцям, а вони, у свою чергу, на рахунок Таскомбанку. Але, на жаль, до цього часу обмеження у Державному реєстрі обмежень рухомого майна (ДРОРМ) Таскомбанком не знято. Я неодноразово звертався до директора Департаменту проблемних активів АТ Таскомбанк Покоєвича Андрія Олексійовича з проханням зняти обмеження з даного майна, але він, під час телефонної розмови, вказував на те, що у нього немає часу цим займатися, поводив себе зухвало, грубо, зневажливо, а тепер взагалі перестав відповідати на мої дзвінки. У інфоцентрі не знають як вирішити цю проблему, контактів відповідальних осіб не надають. Банк порушує моє право на розпорядження майном…
Таскомбанк
24 липня 2019, 17:47
Добридень!
Ми шкодуємо, що виникла така неприємна ситуація. Дозвольте нам детально проаналізувати описаний Вами випадок. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Дякуємо за розуміння.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / Безвідповідальність і нахабство директора Департаменту проблемних активів АТ «ТАСКОМБАНК» Покоєвича Андрія Олексійовича