м. Кременчук відділення на Соборній працювати не хоче

Gfpjdsq85 3 січня 2018, 23:15
03.01.2018 р. зайшов в 14.10 в відділення на Соборній відкрити депо в валюті. Але не склалось, хоча для цього були всі передумови — дві касирки сиділи та куняли зовсім без роботи, один спеціаліст працював з клієнтом, два спеціалісти займались якимись тільки їм відомими справами і мій план про розміщення валютного депо їх зовсім не зацікавив. Ну що ж, треба мабуть зачекати коли звільниться спеціаліст, який працював з клієнтом. Нарешті через хвилин 15 спеціаліст звільнився і я підійшов до цієї як мені спочатку здалося працьовитої жінки, але почув від неї, що вона буде займатися іншими справами, а мені треба звернутись до одного з двух інших спеціалістів. Після цього почалося з'ясовування питання між спеціалістами кому з них обслуговувати клієнта, а я пішов геть з цього чудо-банку. Якщо працівники банку лінуються приймати кошти, то що їх може змусити вчасно повернути кошти?

Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
4 січня 2018, 1:31
Как же легко и приятно читать Ваш украинский. Как песня льется речь.
Вам нужно разместить депозит, там где есть интернет банкинг, что бы Вы могли наблюдать за происходящим. А с таким отношением и укр.валюту лучше им не доверять.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку

Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝 / м. Кременчук відділення на Соборній працювати не хоче