Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Таскомбанку: Львів, вул. В. Великого, 51

Адреса:
Львів, вул. В. Великого, 51
Телефон:
+38 (032) 232-83-10
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, (каса: 09:00-17:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
9 квітня 2021, 21:53
Незаконным путем злоумышленникам стали известны конфиденциальные данные. Было списано со счета н-ое количество денег (переведено на другую карту по системе интернет-платежей). При обращении (практически моментальном) в службу поддержки банка было отказано в предоставлении любой информации о данном платеже. Впечатление такое, что сами «банкиры» в доле!!! Так же о системе депозитов. Никто и никак не предупреждает о комиссии на обслуживание карты. Так же, как и о кэшбеке, который необходимо переводить самому на карту и об этом никто не предупреждал. В общем: никому и никогда не советую ТАСКОМ банк для сотрудничества!
Коментарі (1)
Ответ банка
Таскомбанк
12 квітня 2021, 16:50
Доброго дня.

Інформуємо, що оператором Контакт-центру Банку був зафіксований запит до відповідального підрозділу Банку по вказаному Вами питанню.

Рекомендуємо Вам обов’язково написати заяву до правоохоронних органів, так як розгляд питання щодо встановлення факту шахрайства знаходиться саме у компетенції даного органу.
Всю інформацію необхідну для розслідування даного інциденту Банк зможе надати на запит правоохоронних органів або суду.

Звертаємо Вашу увагу, що о 18:00 кожного першого робочого дня першого місяця кварталу (січень, квітень, липень, жовтень) Банк списує суму всіх Бонусів, що були Вам нараховані на Бонусний рахунок за період дії Програми, але не були виплачені через ІБ «TAS2U».

З офіційними умовами Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» у Вас є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — «Велика п’ятірка» — «Документи» (пункт 18 та 24).

Повідомляємо, що відповідно до умов пакету послуг «Платівка» (пункт 5.1.) надання інформації по рахунку засобами GSM-банкінгу/ PUSH-повідомленнями, за 30 днів, становить 10 грн. При відсутності оплати, послуга не надається, після надходження коштів на картковий рахунок, послуга буде підключена автоматично.
Ознайомитись з тарифами у Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — «Платівка» — «Тарифи».
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Таскомбанку за адресою Львів, вул. В. Великого, 51. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Таскомбанку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Таскомбанку розташованому за адресою  Львів, вул. В. Великого, 51- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.