lanter 12 вересня 2023, 19:38
Плюси:
-простота в відкритті рахунка
-зручний, зрозумілий додаток
-нормальні % на депозитах, особливо приємно, що є короткі депозити 1−3 міс. за гарною ставкою
-зручна форма підтримки (тг, вайбер)
-відсутня зайва коміссія (в певних лімітах, але яких вистачає)
мінуси:
-немає можливості змінити дизайн карти, було б прикольно
sportbank 13 вересня 2023, 9:38
Вітаємо!

Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук! Стосовно дизайну взяли ваше побажання до уваги :)

Power Mint 8 вересня 2023, 16:56
Иногда я провожу торговлю на P2P-рынке через Telegram-бота @wallet. Недавно я завершил сделку, в результате которой получил перевод от неизвестного мне покупателя на свой счет в SportBank и взамен отправил криптовалюту, эквивалентную стоимости входящей на мой счет транзакции. В итоге мой счет был заблокирован банком, и мне было рекомендовано обратиться в полицию.

Я обратился в полицию, и мне было сказано, что в моей сделке нет факта совершения преступления, по этому «на данный момент» у полиции нет конкретных оснований для дальнейшего расследования, так как нет пострадавшей стороны и нет факта мошенничества. Банк игнорирует мои доказательства сделки на p2p маркете и требует вернуть деньги!
sportbank 11 вересня 2023, 12:43
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації щодо неналежного платежу, згідно п. 7.3.14. Публічних правил банк встановив обмеження по сумі та кількості операцій з метою запобігання шахрайським операціям.
Наразі перевірка завершена, ваш рахунок розблоковано. Надалі рекомендуємо вам вести свою діяльність таким чином, щоб на вас не лишали скарги.

За посиланням ви можете ознайомитися із умовами нашої Публічної пропозиції: https://sportbank.ua/oferts_list-tas?file=oferta-tas11.07.2023.pdf
Anna979722 4 вересня 2023, 15:16
Двічі списують кошти з картки, ні за що, так ще і закрити картку неможливо
самі ж підтверджують що списують двічі з картки гроші
Нікому не рекомендую, якщо ви не хочете щоб вас обкрадали. Не можу ніяк розпрощатись з цим жахливим банком, тільки тому що вони не можуть чи не хочуть закрити картку
Нічого хорошого в цьому банку немає.
sportbank 4 вересня 2023, 15:34
Вітаємо!

Щоб перевірити інформацію по вашій ситуації, будь ласка, напишіть на нашу пошту pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми зв'яжемось з вами та допоможемо в вашому питанні.
vitalijmank 2 вересня 2023, 16:26
Сравнивая кредитные в других банках, спортбанк достойный внимания. Возьму для примера мою вторую карту привата. Льготный период в спортбанке больше, чем у привате — 62 дня вместо 55. Но процент за просрочку в спортбанк выше, хотя я редко выхожу за пределы кредитного лимита. Что радует в спортбанк, так это кешбек причем на реально нужные категории.К примеру в прошлом месяце покупал технику в мойо и кешбек был 3%, хорошо сэкономил. + приложение мобильное нравится больше, чем у привата, простое и человечное.
sportbank 4 вересня 2023, 10:29
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що вам подобається наш кредитний продукт.😊
diamkhukrnet 30 серпня 2023, 16:03
Шахраї, вкрали 100,00 грн. і зробили вигляд, що нічого не трапилось
sportbank 30 серпня 2023, 16:08

Олександр Найверт 28 серпня 2023, 16:58
sportbank — надійний банк, який мене своїми інноваційними рішеннями. Перш за все, велика перевага sportbank- це їхній фокус на спортивну галузь. Я, як активна людина, займаюся спортом. sportbank пропонує спеціалізовані продукти та послуги, які враховують мої особливі потреби. Вони розуміють специфіку спортсменів та спортивних організацій і надають індивідуальні рішення. Їхній мобільний додаток дозволяє здійснювати фінансові операції швидко та з легкістю, навіть під час тренувань або поїздок. Це допомагає зекономити час та забезпечує зручність у веденні фінансових справ. Наступна перевага sportbank — це їхні конкурентні тарифи та вигідні умови. Їхня комісія за обслуговування рахунку та проведення операцій є привабливою порівняно з іншими банками. Окрім того, вони часто пропонують спеціальні акції та привілеї для своїх клієнтів, що робить співпрацю з ними ще більш вигідною. Не можу не згадати професійний та привітний персонал служби підтримки sportbank. Вони завжди готові допомогти та відповісти на всі мої питання. Їхня уважність та швидкість вирішення будь-яких проблем заслуговують на похвалу. На цей час, я вважаю, що у sportbank найкраще онлайн-обслуговування, якого слід ще тільки пошукати!

Загалом, sportbank — це не просто банк, а справжній партнер, який розуміє мої ПОТРЕБИ та надає високоякісне обслуговування. Я рекомендую sportbank всім успішним та активним людям. 👍
sportbank 29 серпня 2023, 10:02
Вітаємо!
Дякуємо за ваш позитивний відгук та за співпрацю з нами:)
Анатолій Зінченко 27 серпня 2023, 23:44
Мої потреби карта спортбанк повністю закриває. Отримав спочатку ліміт 20000 грн, хотів більше, подав заявку, але вона була відхилена. Коли звернувся в службу підтримки там пояснили, що банк переглядає рішення з кредитним лімітом не раніше 3 місяців. Спробував після цього терміну, кредитний ліміт підняли, тепер можу оформити розстрочку на ноут й платити частинами. Цього й чекав.
sportbank 28 серпня 2023, 9:42
Hruvnia 27 серпня 2023, 14:26
Після закінчення депозиту, депозит пропав кошти не було нараховано на рахунок. В підтримці сказали через два робочих дні виплатять.Коли відкриваєш депозит в умовах прописано при закінчені депозиту гоші автоматично перерахуються на рахунок в той самий день коли коли закінчиться депозит, ви мені обясніть для чого ви вводете людей в оману можливо людина розраховувала на ці кошти .(Депозит відкривався онлайн).
sportbank 28 серпня 2023, 10:18
Вітаємо!

Якщо розрахункова дата припадає на вихідний день, то виплата депозиту відбувається на наступний робочий день.
Ваш вклад було повернуто вам сьогодні (понеділок) о 8:00 ранку.

Сподіваємось на ваше розуміння та на подальшу співпрацю з вами.
yilob69917 27 серпня 2023, 12:43
1. Я очікував повернення коштів, але так і не побачив повернення коштів у виписці в додатку впродовж 15 робочих днів. Після довгих суперечок з командою підтримки отримав наступну відповідь: Свідчення і доказом того, що кошти повернулися є збільшенням мого балансу на невстановлену суму. Скільки, в який час, стосовно якої транзакції було повернуті кошти банк встановити не взмозі. Банк рекомендує орієнтуватися на збільшення балансу на рахунку.

2. Процедура закриття рахунку не прозора. Я погодився з тим що рахунок закривається впродовж 45 днів. Але саму картку не закривають. Не можу добитися того, щоб закрили картку. Закрити картку не просто, потрібно весь час писати в підтримку.
sportbank 28 серпня 2023, 12:15
Вітаємо!

Якщо ви спочатку здійснили успішну покупку та у вас відбулось списання, а потім оформили в магазині повернення, то кошти мають зарахуватись до 3-х робочих днів від моменту здійснення повернення і така операція повернення буде відображатись у виписці с точною датою та часом.

А якщо ви виконали предавторизацію (ну наприклад предавторизація при замовленні таксі) і в цьому випадку кошти заблокувались до моменту списання, а не списались, то в момент їх розблокування у вас збільшується баланс, який можна відстежити між операціями.

Щоб перевірити інформацію по вашій ситуації, будь ласка, напишіть на нашу пошту скарг та пропозицій pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми зв'яжемось з вами та допоможемо в вашому питанні.

Заздалегідь дякуємо!
Fantomas2020 22 серпня 2023, 7:07
Родственница в мобильном приложении Sportbankа в пятницу подала заявление на выплату на счет в Таскомбанке (банк, в котором открыты счета Sportbanka) Фонда гарантирования вкладов физических лиц (ФГВФЛ) по банку Конкорд. Заявление висит в обработке 4 дня. Поддержка Sportbanka пишет, что заявление обрабатывается до 5 рабочих дней. ФГВФЛ начал выплаты по банку Конкорд ещё вчера. Те, кто обратился в ПриватБанк дистанционно, получили выплаты в течение 5 минут. И ПриватБанк, и Таскомбанк проводят выплаты дистанционно, но почему-то у ПриватБанка обработка заявления составляет 5 минут, а у Sportbanka (Таскомбанка) — 5 рабочих дней. Неужели Sportbank не заинтересован в оперативном получении выплат от ФГВФЛ на счёт клиента в Таскомбанке? Подобная волокита чревата тем, что клиент Sportbanka обратится в ПриватБанк и получит выплату на счет в ПриватБанке, клиентом которого он также является.
sportbank 22 серпня 2023, 13:36
Вітаємо!

Регламент зарахування виплат ФГВФО до 5-ти робочих днів.
Сподіваємось на ваше розуміння і подальшу співпрацю!
14502962 21 серпня 2023, 15:15
Робив я покупку на OLX з розрахунком карткою sportbanka. За одну купівлю схуд гаманець на 70 грн. допкомісії — не ті, які бере OLX сам по собі. А це взяв банк за переказ із моєї картки на карту продавця. Що відповіла підтримка:

**це комісія за переказ готівки на зовнішньому інтернет ресурсі.Перекази на сторонніх сервісах:
▪️Перекази до 4999,99 грн: 2% від суми операції + 5 гривень
▪️Перекази від 5000 грн: 0,5%, проте, мінімальна комісія — 100 гривень.**

Де мої безготівкові гроші стали готівкою — мені не зрозуміло. Такого в інших банках не зустрічав.
Я скасував своє придбання, але комісію мені повертати відмовилися.

**комісія на жаль не повертається, так як переказ було здійснено, та банк провів операцію.
Якщо ви виконали повернення вам буде повернуто виключно кошти які були переказані, не враховуючи комісію банку за проведення платежу.**

Яку роботу в цьому випадку зробив банк мені не зрозуміло — якщо продавець грошей не отримав. У тому ж Way4Pay ви можете скасувати транзацію і комісія повернеться.

Загалом, спортбанк — черговий банк, який піариться та хоче заробити на прихованих комісіях.
Свій депозит на 250 000 грн там закінчив, завтра забираю 110 000 і більше користуватися їхніми послугами не буду. А все почалося із 70 грн.
sportbank 21 серпня 2023, 16:45
Віталію, вітаємо!

Це залежить від того, як налаштований сам термінал на сервісі, де ви проводите розрахунок.
Розрахунок може буде здійснено шляхом покупки, а також шляхом переказу.
У вашому випадку сервіс OLX виконує розрахунки шляхом переказу, оскільки даний сервіс не виконує функцію торгової точки, а лише здійснює розрахунок між вами та між продавцем.

08/06/2023 15:12:08  вами була здійснена оплата на суму 3282,4 грн за послугу доставки через сервіс OLX.  Операція пройшла як переказ. Згідно з тарифами нашого банку, у вас була утримана комісія  за переказ (2% від суми + 5 грн.), оскільки даний переказ виконаний на зовнішньому сервісі OLX.

Радимо звернутись до служби підтримки сервісу, щоб уточнити умови та способи оплати, а також проконсультуватись стосовно даної ситуації. Надалі перед покупкою рекомендуємо вам уточнювати у самому магазині, як налаштований термінал.

Сподіваємось на ваше розуміння!
onekrasova329 20 серпня 2023, 20:24
Лайк спортбанку за классные бонусы и акции! 50% кешбек на поездки в метро, такого среди банков не встречала, экономлю каждый день! Может на год продлите?!)) Ну и программа лояльности «приглашай друга» — тоже топ, где можно получить 300 грн за друга, если ему откроют карту с лимитом. Я пригласила уже 2 и заработала 600 грн! Мелочь, а приятно!
sportbank 21 серпня 2023, 11:09
alinapans 16 серпня 2023, 21:11
Открыла карточку спортбанк для расчетов гдето полгода назад по рекомендации друзей. Нравится, что все онлайн и не нужно физического присутствия в отделениях банка. Еще есть кешбек на разные категории, покупала абонемент в спортзал и получила бонус 2% от общей суммы, что очень даже неплохо. Из минусов это непрозрачные комиссии на некоторые оплаты, до сих пор не понимаю, будет комиссия или нет.
sportbank 17 серпня 2023, 10:29
Вітаємо!
Дякуємо за вашу оцінку нашої роботи. Щодо комісій, то загалом з усіма тарифами ви можете ознайомитися за посиланням https://sportbank.ua/taryfy-tas або ви завжди можете швидко переглянути у себе у застосунку. Для цього необхідно перейти у нижньому меню у розділ «Кредит», а далі вибрати відповідний розділ. Наприклад, у розділі «Кредитний ліміт» ви знайдете усю інформацію щодо діючих тарифів, а також конкретно по вашому рахунку.
illiatim 15 серпня 2023, 12:14
Скажу відразу, я вже давно користуюсь спортбанком, ну роки 1.5 — 2. Але банк дуже розчорував.

02.08.2023 банк списав з мого рахунку, у рахунок кредитних коштів 1051.42 грн!

Дивна підтримка спочатку відповідала, що це % за кошти, по яким були перекази на інші картки або зняття готівки у рахунок кредитних коштів, але не переказів, не зняття готівки в мене не було.
Потім підтримка сказала, що це % за користування кредитним лімітом. Але в мене діяв і діє пільговий період.

Потім підтримка сказала, що зафіксували запит до профільного відділу і відповідь буде пізніше.

Пишу у підтримку, вона відповідає чекайте відповіді, а скільки чекати — невідомо. Так і роками ж можна чекати.

Пройшло 2 тижні, відповіді немає, кошти не повернули.

Спортбанк, поверніть списані, а тим паче це списані кредитні кошти і надайте пояснення, на якій підставі ви в мене списали ці кошти.
sportbank 22 серпня 2023, 12:17
Вітаємо!

Перепрошуємо за незручності. Сталась тимчасова технічна трудність.
Ми зв'язались з вами, наразі ваш запит на опрацюванні — нараховані відсотки буде вам повернуто в найближчий час!
Також в якості вибачення ми нарахуємо на ваш бонусний рахунок кешбеку sorry-bonus.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Роман Новіков 10 серпня 2023, 17:25
Хочу поділитися враженнями про депозит Sportbank — однозначно вартує уваги!
Почав з місячного гривневого депозиту, 15% ставка річних не може не сподобатися. Оформлення депозиту в застосунку, все зрозуміло та швидко. Вже через місяць отримав свої зароблені відсотки й наважився на депозит на довший термін.
sportbank 11 серпня 2023, 11:07
natafomych 9 серпня 2023, 10:58
Большой показатель компании для меня заключается в её поддержке. СпортБанк в этом плане приятно удивил. Не проходила оплата на карту другого банка, не могла понять почему. Написала в чат поддержки, отписали сразу же, хотя было около 11 вечера, объяснили, что есть лимит на сумму перевода, которую я превысила. Объяснили доступно, вежливо и понятно. Как узнала, поддержка работает круглосуточно!
sportbank 9 серпня 2023, 12:25
Keybl 8 серпня 2023, 14:20
Відкрив депозит онлайн
Після його закінчення прийшов у відділення щоб забрати готівку, але мені відмовили тому що заблокували мій депозит і не пояснили причини
sportbank 8 серпня 2023, 17:29
Вітаємо!
Шкода, що ви стикнулися з цією ситуацією. Втім ми завжди попереджаємо, що для наших клієнтів ФОПів при відкритті будь-якого нового рахунку банк ставить тимчасове блокування поки рахунок не стане на облік в податкову. Ми працюємо над її вдосконаленням, але наразі такий процес.
Тож при виплаті депозиту (окремий рахунок) якраз і сталася така ситуація, відбулося блокування. Втім на місці все було вирішено дуже швидко і ви отримали кошти.
Адже з нашого боку спілкування і вся процедура зайняла не більше 15 хвилин.
Тож сподіваємося тепер – ситуація більш зрозуміла для вас.
Андрій Сомірко 7 серпня 2023, 22:27
Мені потрібно було терміново замінити перекриття даху на дачі, тому я взяв кеш кредит у спортбанк. Я обрав саме спортбанк по ряду причин. По-перше, брати у мфо не хочеться, бо наслуханий про поганий досвід знайомих. Історія з кредитом в банку мене привабила більше. ПО-друге, великий плюс — проценти нараховують виключно за той період, коли користуєшся кредитом. У моїй ситуації я брав кредит на 12 місяців, але вийшло сплатити раніше, і відсотки нарахували за 6 місяців, а не за 12.
sportbank 8 серпня 2023, 11:55
Вітаємо!
Ми раді, що стали вам у пригоді. І щасливі продовжувати нашу співпрацю :)
Andry6769 7 серпня 2023, 0:11
В даному банку найбільші комісії на перекази на інші картки, це 2% +5 грн
В місяць є тільки 10 переказів безкоштовних, далі йдуть комісії найбільші в Україні зі всіх банків
sportbank 7 серпня 2023, 11:17
Вітаємо! Наші комісії у межах усього банківського ринку.
Більш детально ознайомитися з усіма тарифами можна на посиланням: https://sportbank.ua/taryfy-tas
Полезный комментарий
Fantomas2020 7 серпня 2023, 10:40
Sportbank — это банк для депозитов (рюкзак — 10% годовых, депозит на месяц — 15% годовых). 10 бесплатных переводов на карты ограничены 30000 грн. в месяц. При переводе по номеру IBAN ограничение суммы отсутствует. Не вижу проблемы выводить с него не более 10 переводов в месяц. Если нужен транзитный банк для бесплатных переводов, то тогда можно использовать monobank. У А-Банка ограничение на бесплатные переводы до 100000 грн. Но у двух последних банков нет услуги наподобие рюкзака, а процентные ставки по депозитам ниже.
lamal 6 серпня 2023, 14:59
В кінці липня побачив в метро рекламу банка — 50% кешбек на проїзд у метро для нових клієнтів.
Тогож дня встановив застосунок банка і оформив картку. Обрав кешбек і 31 липня пару раз скористався метро, оплатив карткою і отримав 50% кешбек на проїзд. Але вже 1 серпня скористатися акцією вже не зміг, тому що в категорії де треба оберати кешбек, цієї акції в додатку не було. (акція триває до кінця серпня, так вказано в рекламі). Написав в телеграм бот підтримки, там моє звернення зафіксували, потім ще зателефонував на гарячу лінію, там теж запевнили що передали мою проблему в технічний відділ. І запевнили, що мені зателефонують в найближчий час. Зараз вже 6 серпня. З банку ніхто зі мною не звязався, проблему не вирішено.
Досить дивне відношення банка до нових клієнтів.
Тому я напевно не буду нікому рекомендувати співпрацювати з sportbank.
sportbank 8 серпня 2023, 11:53
Вітаємо!
Ми мали технічні труднощі, які наразі усунуті. Можете перевірити ваш застосунок просто зараз і продовжувати користуватися кешбеком на метро.
Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝