Система бонусів, овердрафт

Spajmok 19 липня 2021, 16:09
Хочу звернути вашу увагу на діяльність «спортбанку» Зіткнувся з цікавим моментом діяльності цього мобільного банкінгу. Існує акція «приведи друга» та отримай винагороду " реферельне посилання з запрошенням виглядає так — Юрій запрошує вас у команду sportbank.
Завантажуйте додаток та отримайте 55 грн після активації картки
https://sportbank.com.ua/r/?ref=Gt3K21N" формує це посилання спортбанк. (Зверніть увагу що в посиланні нема додаткових умов, виключень)І так, я привів не одного друга, тримав деякі кошти, з часом появилась перша проблема, моя винагорода не була начислена, звернувся в підтримку — вирішили, начислили. на днях я залучив ще одну людину до їхнього банку і сам особисто з свого пристрою скидував в спорт банк всі необхідні документи для реєстрації, після чого очікуючи БОНУС ЯКИЙ НЕ БУВ МЕНІ НАЧИСЛЕНИЙ звернувся в підтримку, де мені озвучили додаткові умови та виключення в нарахуванні бонусів, які прописані в їхній оферті на сайті, а саме — «Якщо Мобільний д одаток „Sportbank“ встановлюється на пристрій який зареєстрований під
обліковим записом Google на базі Android діючого Клієнта. » Я обурений таким підходом до клієнтів, люди залучають своїх знайомих в надії отримати цю невелику винагороду і тут стикаються з винятками які не прописані в акції, а щоб їх найти слід добре постаратись, звернутись в підтримку,, перечитати не малу частину оферти. Другий не приємний момент це овердрафти, часто відсоткові кошти, комісія не списуються зразу тим самим ставить клієнтів в не зручну ситуацію, до прикладу заходжу я в додаток, переглядаю баланс і бачу що він змінився, виясняю в підтримці — овердрафт.
sportbank 19 липня 2021, 18:34
Ми додатково перевіримо інформацію стосовно нарахування даного бонуса та надамо зворотний зв'язок протягом доби. З вами зв'яжеться наш старший спеціаліст та надасть детальну консультацію за вашим питанням.

Дякуємо за розуміння.

Spajmok
Spajmok
19 липня 2021, 23:24
Буду радий змінити свою думку та коментар якщо банк перегляне дану ситуацію і стане на сторону клієнта, а поки дана проблема не вирішена …очікую
20 липня 2021, 15:10
Ми детально вивчили ваше питання. Готові надати консультацію. З вами зв’яжеться наш старший спеціаліст. 😉