Доброго дня. Я користуюсь картою від СПОРТБАНКУ № 5354***8813 від 08.2020т року. При оформленні данноі карти я підписав незрозумілу анкету, даже не надали договора, яку я підписав просто на вулиці …, тепер у мене у січні за рахунок того, що якоби по якимось там правилам банку кошти проходять у термін до 3ох днів, виникла заборгованність, хоча кошти були на рахунку ще 31.01., а пройшли по виписці 1.02.2021, з мене було стягнуто 486,40 коп, замість звичайних 243 грн (приблизно), тобто були включені подвійні відсотки. Я одразу закрив кредитний ліміт, щоб не виникало більше питань, але представники банка відмовляються обнуляти мені цей кредитний ліміт, також відмовляються закривати кредитну карту, рахунок і тд. Прохання якось вплинути та допомогти в знятті кредитного ліміту (обнулення), та закриття мені рахунку. Дякую
sportbank
sportbank 4 лютого 2021, 12:23
Шановний Геннадію, хочемо звернути вашу увагу на декілька моментів:

1) Для вашої впевненості ми завжди можемо надати копію «Заяви-анкети», яку ви підписували, вам в особисті повідомлення, або на електронну адресу.

2) Ми з'ясуємо ситуацію, яка виникла та обов'язково зв'яжемось з вами. Дякуємо, що уточнили ваші контакти.

Італій .
Італій .
3 лютого 2021, 21:54
===виникла заборгованність, хоча кошти були на рахунку ще 31.01

Надо хотя бы немного интересоваться окружающей жизнь: НБУ за несколько недель до этого объявил график работы банков и установил что 31 января платежи проводиться не будут.

===Прохання

К кому просьба?

===Я користуюсь картою від СПОРТБАНКУ № 5354***** 08.2020т року

Ты вообще понимаешь что сейчас ты предоставил семи миллиардам людей данные о своей карте достаточные чтобы делать оплаты через сеть интернет?

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / некорректное обслуживание, плохие условия, нежелание снять и обнулить кредитній лимит в 0