Не могу снять деньги с валютного счета

TinaR 6 жовтня 2023, 9:57
Відділення за адресою: Суми, вул. Харківська, 2/1
Хожу уже 2 недели, не могу снять доллары с карточного счета (г.Сумы, отд.№ 3). Предлагают только купюры 1996 года выпуска, при чем иногда даже в очень плохом состоянии. А теперь вообще аннулировали заявку и опять ждать 5 дней. Почему никто не предупреждает о действии заявки 5 дней?! Мало того что нормальные купюры снять не могу, так еще курс покупки в кассе опустили. Являюсь клиентом данного банка более 5 лет, но не уверена что дальше хочу продолжать обслуживаться. Клиентоориентированности ноль, банк нагло бесплатно пользуется деньгами! Сотрудники говорят что это не от них зависит и не могут решить проблему и крайних нет. При том что другие банки могут. Возникает логичный вопрос-зачем обслуживаться в банке, который не способен решить запрос клиентов?! Очень разочарована
Sense Bank 13 жовтня 2023, 17:59
Національний Банк України повідомляє, що не встановлював жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. З боку регулятора усі купюри випуску з 1996 року мають обіг і не діляться на старі та нові. Ми як банк від клієнтів приймаємо валюту, яка має обіг на ринку і ту ж саму видаємо. А це в свою чергу означає, що ми працюємо з усіма без винятку банкнотами іноземної валюти, крім значно зношених чи пошкоджених.
Тобто, ви на руки отримуєте те, що ми маємо від інших клієнтів — «мікс». І відповідно до цього, ви можете отримати купюри різних років випуску. При броні долару, рахується по курсу для карткових операцій (продаж).

Щодо терміну броні 5 днів, то він вже діє давно. І враховуються 5 календарних днів при броні.
Сподіваюся, що ваше питання було вирішено, і у разі додаткової допомоги, ми завжди готові вам допомогти у приватних повідомленнях.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
6 жовтня 2023, 10:25
Добрий ранок! Від 21.06.2023 року, Національний банк України наголосив, що не встановлював жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. А це означає, що питання щодо купюр до/з 1996 року вирішено. А це в свою чергу означає, що ми працюємо з усіма без винятку банкнотами іноземної валюти, крім значно зношених чи пошкоджених.
Тобто, ви на руки отримуєте те, що ми отримуємо, «мікс». І відповідно до цього, ви можете отримати купюри різних років випуску. При броні долару, рахується по курсу для карткових операцій (продаж).

Щодо терміну броні 5 днів, то він вже діє давно. Дивно, що вас не попередили. Але я вже біжу до вас у приватні повідомлення для уточнення щодо ситуації, чому не можете отримати заброньовані кошти.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Lesyaa22
Lesyaa22
25 жовтня 2023, 22:37
Будешь еще три года ходить.потом может свою корону снимешь и пойдешь договариваться.тебе никто ничего не должен.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не могу снять деньги с валютного счета