Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Ужгород, вул. Духновича, 2

Адреса:
Ужгород, вул. Духновича, 2
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
2
27 квітня 2022, 1:29
Я, 18 квітня хотів купити в одній ігрі донат, ввів на сайті номер картки, дата закінчення та cvv, через 1 секунду на сайті пише що операція не прошла, і через пару секунд гроші з картки списуються, і товар я не отримав, після цього я написав в підтримку сайту, но вона не працювала ніяк, тому я написав в банк, оператор Віталій Лютко, написав що для повернення коштів потрібно звернутися в підтримку магазину, я йому написав що ніяк і він написав що потрібно писати у відділенні письмовий запит в банк, коли я напишу запит банк буде зв’язуватись з ресурсом, а дальше як повезе. Через пару днів я прийшов у відділення писати тот самий письмовий запит, дали бумажку і сказали написати що случилось, і при цьому нічого іншого представляти не потрібно було. Вчора, я написав у підтримку і потрапив до оператора «Кобища Надії Олександріївни», я у неї спитався чи мій письмовий запит зареєстровано, вона написала що «запит зафіксовано, для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару у відділення, я у неї спитався опять які потрібно для цього документи, і вона опять написала що для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару, скріна історії платежів у ігрі я не бачу «смысла предоставлять» тому що там пусто.
До питання у мене декілька питаннь: 1. Чому 1 оператор сказав писати претезнію «по картці через некоретктну операцію в чужих терміналах/банкоматів та інтернет-ресурсах» а у відділенні дали мені «бланк для письмового звернення в банк», хоча оператор казав писати по першому. 2. Чому у інших банків наприклад «Приват, А-Банк та моно» достатньо написати в підтримку написати що трапилось, а у Альфа-Банку писати претезнію у відділенні
Коментарі (11)
5
20 серпня 2019, 12:30
Мне нравится обслуживание в Альфа-Банке. Это не первый банк, с которым я имею дело, сравнивать вроде есть с чем. На мой взгляд, один из лучших банков, с которыми я вообще когда-то имела дело. Сервис приятный, обслуживание и отношение к клиентам очень хорошее, и это не только в каком-то одном отделе, а в принципе во всех — ни разу никаких проблем с ними не было.
Всегда сотрудники подробно рассказывают о своих услугах, нет такого что тебе приходится выпытывать информацию. Спрашиваешь про услугу, подробно рассказывают все нюансы, не отмахиваются, если вопросы задаешь. Сюда приходишь и нет этого ощущения враждебности, это приятно. Альфа- банк надежный, с отличным сервисом, и нормальными предложениями.
Написати коментар
Ответ банка
Сенс Банк
20 серпня 2019, 16:49
treshetar, добрый день. Спасибо, что поделились впечатлениями :)
Відповідь адміністратора
Мінфін
20 серпня 2019, 18:05
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 20.08.2019).
Пользователь предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Ужгород, вул. Духновича, 2. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Ужгород, вул. Духновича, 2- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.