Беззаконня

Natvch 2 липня 2024, 16:41
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 23/129
Сьогодні 2.07.2024 близько 10 ранку я намагалася зайти в свій мобільний додаток пумб онлайн, але вибило помилку: Невірний Пароль, я ще раз ввела — те саме. Помилитися не могла, всього 5 цифр. В мене на депозиті 100+ тисяч грн я спереживалася чи часом хтось не вліз і не вкрав мої кошти. Написала в тг в чатбот, там отримала відповідь, що потрібно авторизуватися в додатку, чого я не можу зробити. Потім я зайшла на їхній сайт і там здійснила онлайн дзвінок, відповіли — потрібно звертатися зі свого фінансового номера. Тоді я зателефонувала на службу підтримки зі свого мобільного, там нарешті сказали, що мої рахунки чомусь заблоковано, на питання чи кошти на місці, відповіли — вони не бачать.
Я в шоці. Тобто банк без всякого повідомлення просто заблокував мої рахунки та ще й обманює, ніби я ввожу неправильний пароль. І ще сказали, що треба йти у відділення. На відповідь, що я закордоном, порадили писати листа на info@fuib.com, що я і зробила проте відповіді, а вже скоро кінець робочого дня, немає. Короче не банк, а суцільне жахіття.

P. s. Можливо банк повідомить причину такої ситуації?
ПУМБ
2 липня 2024, 17:18
Вітаємо!

Шкодуємо, що в Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратись детальніше та все перевірити. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 2 липня 2024, 18:21
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

2 липня 2024, 18:21
Корисний коментар

2 липня 2024, 18:35
Нічого не вирішено, все заблоковано. Знову обман.
2 липня 2024, 18:54
Ми написали Вам у приватні повідомлення, просимо, будь ласка, ознайомитись з нашою відповіддю та виконати описані рекомендації, які були відправлені електронною поштою.
5 липня 2024, 10:24
3 доба очікування, ще скільки?
5 липня 2024, 14:26
Це капець, тільки на третій день після відправки по емейлу документів отримала відповідь від банку, що моє звернення розглядається.
8 липня 2024, 11:38
То скільки ще чекати?
8 липня 2024, 12:36
Вітаємо! Ми надіслали Вам лист електронною поштою, просимо, будь ласка, переглянути та надати відповідь.
8 липня 2024, 12:41
Я не можу прийти у відділення,бо я в США. Вам надати фото мого закордонного паспорта?
8 липня 2024, 12:44
Надіслали Вам рекомендації у приватні повідомлення.
3 липня 2024, 9:26
В своём блоге я расписал как подать иск на банк через электронный суд, чтобы дело шло быстрее напишите пока в НБУ их ответ очень важен для суда, но они нифига не решают в банках.

Через суд можно стянуть с банка моральну шкоду за уклонение от возврата, не выполнение поручения клиента, а так же пеню 0,1% за каждый день сгидно ст 32 закону про платижн системы
8 липня 2024, 15:52
Потріпали нерви, але все розблокували.
8 липня 2024, 17:05
Они боятся суда:)
8 липня 2024, 17:07
Вітаємо! Клієнт виконав необхідні рекомендації. При наданні банківських послуг ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства:)
9 липня 2024, 7:16
Рекомендации или требования?:) рекомендации он может не выполнять, его воля:) а требования должны соответствовать закону:)

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5