Припинення ділових відносин

Владислав Мищенко 14 травня 2024, 10:54
Відділення за адресою: Харків, пл. Конституції, 21/2
У січні 2024 року я відкрив рахунок у відділенні Вашого банку. 9 травня 2024 року мені надійшло повідомлення про припинення ділових відносин Пумба зі мною. За час обслуговування у банку мною було проведено декілька депозитних та валютних операцій. Усі операції були проведені у відповідності до вимог НБУ та мають підтвердження легальності доходів. Незважаючи на це, ПУМБ без жодних попереджень та запитів закрив мої рахунки. Менеджери банку не змогли пояснити причини закриття рахунку.
ПУМБ
PUMB 14 травня 2024, 11:59
Вітаємо!

Нам шкода, що сталась така ситуація. Ми бажаємо розібратись детальніше та після проведення перевірки неодмінно надамо Вам зворотній звʼязок.
Полезный комментарий
PUMB 15 травня 2024, 15:04
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
15 травня 2024, 15:04
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Припинення ділових відносин