Безпідставне припинення ділових відносин

Pixelman95 7 травня 2024, 16:33
Відділення за адресою: Рівне, вул. Міцкевича, 32
Ситуація як з попереднім відгуком — прийшло пуш сповіщення що банк припиняє ділові відносини на підставі статті 15 закону України, протягом 5 днів зверніться у відділення для закриття рахунків.
Я в шоці — карту поповнював тільки з власної карти іншого банку.
Активно користувався кредитним лімітом, розстрочкою і тд, і вважав цей банк надійним.
Але останнім часом з банком відбувається щось дивне.
Першим дзвіночком було блокування рахунків місяць тому (мій відгук від 19 квітня) — теж через поповнення карти з власного банку, але тоді запросили пояснення до конкретної операції, і через 3 тижні розблокували.
А тепер ні запитів, ні пояснень — просто ставлять перед фактом про припинення ділових відносин.
Прошу представників банку розібратися у ситуації і надати зворотний зв’язок.
ПУМБ
PUMB 7 травня 2024, 17:05
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Бажаємо розібратись, тому після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотний зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 13 травня 2024, 18:51

Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
13 травня 2024, 18:51
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Безпідставне припинення ділових відносин