комісія у банку при розміні банкноти 200 гривень на дрібні гроші

Aa0979002626 9 січня 2024, 9:50
Відділення за адресою: Харків, пр-т Людвіга Свободи, 33-А
Сьогодні в 9−10 годин к відділенні ПУМБ м.Харкова (Олексіївське відділення, пр. Л.Свободи) на прохання розміняти купюру 200 гривень на дрібні, співробітник Кирило, хотів зняти комісію за розмін на мілкі гроші, чим порушує не тільки Закон України «Про банки та банківську діяльність», але і директиви Національного банку України (розмін на дрібні, в тому числі на монету та зношені купюри здійснюється за будь-яких умов без комісії). Примітка: купюра 200 гривень була у гарному стані та не мала зауважень.
Взагалі данний факт є відображення політики банку ПУМБ у час війни, наживатися на громадянах будь-якими засобами, і не дивно, що відділення було пусте у ранковий час за таких умов.
Я зі свого боку прошу вибачення у співробітника Кирила, що відірвав його від чаю, більше не бажаю мати діло з цим банком, і іншим громадянам не рекомендую.
Відвідувать вказаний банк ПУМБ, а не тільки це відділення- не рекомендую.
P. S. Сусідній «ОЩАДБАНК» зробив розмін купюри без зауважень, щей запитали якими банкнотами бажаю!!!
ПУМБ
PUMB 9 січня 2024, 10:42
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 10 січня 2024, 12:54
Вітаємо!

Ми закінчили перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була коректною, де Вас повідомили про здійснення даної операції з комісією. Відповідно до Наказу № 161-Н від 14.12.2023 р. пп. 3.1., встановлено тариф на обмін банкнот великого номіналу на банкноти дрібних номіналів. Виписка з Наказу розміщена біля кожної касової кабіни у вільному доступі для клієнтів.

Хочемо зазначити, що при використанні нецензурної лексики, співробітники можуть відмовити Вам у обслуговуванні.

Arrow186
Arrow186
9 січня 2024, 12:18
Кожен банк має тарифи згідно який і працює, ощад є державним банком тому і черги там в касі шалені з людей які платять комунальні, здають монети, мінять гроші грубі на дрібні і навпаки, а ті хто хоче зняти валюту з карти стоять і дивляться на цю херню.
10 січня 2024, 12:54
Корисний коментар

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
10 січня 2024, 20:33
И какие тарифы на размен? 50%?
14 січня 2024, 17:25
Вітаємо! Комісія за обмін банкнот 1% від загальної суми.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / комісія у банку при розміні банкноти 200 гривень на дрібні гроші