Прошу разобраться в моей ситуации

Я торговал криптовалютой и в итоге мне заблокировали счёт. Дозвониться до горячей линии не могу, не дают зайти даже в личный кабинет что бы связаться с онлайн-поддержкой. Срочно нужны деньги, а стучаться за выводом некуда. Ужас
ПУМБ
PUMB 13 червня 2023, 9:37
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо з'ясувати усі деталі та неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 27 червня 2023, 11:08
Владиславе Валерійовичу, вітаємо!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.

Через блокування Вашого рахунку, Вам необхідно звернутися до будь-якого відділення Банку та надати наступні документи, якими підтверджується джерело їх походження, зокрема:

— Підтверджуючі Вашу реєстрацію на криптобіржі;
— Ордери про проведення продажу криптовалюти;
— Звернення на криптобіржу щодо шахрайства з боку покупця криптовалюти;
— Звернення в кіберполіцію cyberpolice.gov.ua із заявою про шахрайство покупця криптовалюти.

Якщо Ви перебуваєте за кордоном і не маєте змоги подати документи у відділенні Банку, то можете їх направити на електронну адресу Банку: info@fuib.com.

Для визначення точного переліку документів ми рекомендуємо Вам особисто звернутися до відділення, де Ви також зможете отримати необхідні рекомендації з приводу ситуації, яка виникла, та вирішення її.

SergeyNina
SergeyNina
13 червня 2023, 0:47
Крипта = блокировка. Увы, из-за мошенников которые переводят деньги потом пытаются отозвать перевод денег назад любой клиент занимающийся криптой неизбежно получит блокировку или отказ в обслуживании в любом банке. Банку опасно иметь таких клиентов из-за финмониторинга и мошенников
Lolik1837
Lolik1837
13 червня 2023, 8:27
Автор, но вы же понимали , что рано или поздно вам счёт закроют. Крипта на Украине фактически вне закона . А вы почему-то банк обвиняете . Дело тут не в ПУМБе. Вам любой банк Украины заблокировал бы счёт .
PUMB
PUMB
27 червня 2023, 11:08
Корисний коментар
Владиславе Валерійовичу, вітаємо!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.

— Підтверджуючі Вашу реєстрацію на криптобіржі;
— Ордери про проведення продажу криптовалюти;
— Звернення на криптобіржу щодо шахрайства з боку покупця криптовалюти;

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Прошу разобраться в моей ситуации