Хуже небувае.

Татьяна Грицан 7 грудня 2022, 5:47
Проробивши в системi Банку 30 рокiв, де для нас КЛIЕНТ був дiйсно з великоi букви i клiент завжди правий i клiента обслуговуемо так, щоб вiн нам кожного разу говорив «дякую, неодмiнно прийду» я в шоцi вiд такого ставлення цим ПУМБом до своiх клiентiв. ПУМБ- це незаконне блокування депозитних рахункiв! ПУМБ- це незаконне навiшення мiнусових залишкiв на карти клieнта!!! ПУМБ-- це невиплачування процентiв вiд депозиту!!! ПУМБ- це незаконне нав’язування замiсть готiвки- вiйськових облiгацiй!!! ПУМБ-- це невиконання жодноi постанови НБУ. ПУМБ-- це жодноi офiцiйноi вiдповiдi ще сьогоднiшньому клiенту! ПУМБ--
потрiбно перевiряти Державнiй структурi та органами СБУ!!! ПУМБ- це невиконання жодноi постанови НБУ!!!
ПУМБ
PUMB 9 грудня 2022, 18:23
Шановна Тетяно, ми зобов'язані здійснювати перевірку та забезпечувати моніторинг фінансових операцій наших клієнтів на предмет їх відповідності інформації про клієнта, що є у банку.
Моніторинг здійснюється в межах п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361 — IX від 06.12.2019р.
Для виконання умов зазначеного закону, ми маємо право запросити документи, що підтверджують походження коштів. А клієнт зобов’язаний їх надати в повному обсязі.
У відповідь на наш запит Ви надали документи, що підтверджують лише частину потрібної суми. Щоб проінформувати Вас про це, наші колеги телефонували Вам 28.10.
Також 8 грудня ми надіслали Вам повідомлення на електронну пошту та телефонували декілька разів, для інформування щодо подальших дій та вирішення ситуації.
Але, на жаль, так і не отримали відповіді від Вас.
Тому просимо зв’язатися з нами через зручне для Вас відділення або Гарячу лінію банку, за номером: +38 044 290 7 290

До надання всіх необхідних документів, що підтверджують походження коштів, встановлюється обмеження на користування рахунками клієнта.
В мобільному додатку обмеження відображається через символ мінус на рахунку. Це зовсім не означає, що залишок Вашого рахунку знаходиться в мінусі.
Також ми хочемо звернути увагу, що вже понад 30 років ми виконуємо всі договірні зобов’язання та виплачуємо відсотки згідно умов договору вчасно та попри все.
Нарахування відсотків по Вашим рахункам відбувається згідно термінів, вказаних у Вашому договорі.

7 грудня 2022, 19:37
1. Купа звинувачень і жодної конкретики — наведіть якісь факти.
2. Підтягніть трохи українську мову, зокрема граматику і орфографію.
8 грудня 2022, 11:55
На пример мои отзывы про приложение ПУБМ — 0 реакции — вывод — новые клиенты банку не нужны!
Некорректную работу видео верификации в приложении чинить они даже не пытались — это показательно про уровень сервиса в банке.
8 грудня 2022, 13:42
Це вже хоча би якась конкретика. Відеоверифікацію їхню не пробував, тому вірю на слово. Якщо там є реальні недоліки і на них не реагують, навіть незважаючи на втрату потенційного клієнта — однозначно великий мінус банку.
Взагалі, у мене враження, що у них там якась складна і заплутана бюрократична система, через яку повинен пройти кожен документ — скарга, заява, відгук і т.д. В результаті деякі документи просто губляться, а деякі лежать місяцями «під сукном» на столах відповідальних працівників. Тому і з реакцією на відгуки, побажання чи скарги туго.
AND5
AND5
18 грудня 2022, 21:08
Все вірно, ви керуєтесь зокрема п. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», де держава зобов‘язує банки вимагати пояснень щодо операцій що дорівнюють, або перевищують 400 тис. грн., або еквівалент в іноземній валюті.
Однак Закон не зобов‘язує банки, зокрема ПУМБ, вимагати пояснень у своїх клієнтів щодо операцій в 20 чи в 150 тис. грн. Звичайно, ви маєте право запросити джерело походження коштів за операціями і в 10 і в 50 тис. грн., але тоді не варто посилатися на зазначений Закон України. Коли таке трапляється, це радше виглядає як відповідальним особам банку нема чим зайнятися, окрім як кошмарити українців цією недолугою діяльністью у такий скрутний для людей час.
PUMB
PUMB
9 грудня 2022, 18:26
Вітаємо! Надішліть нам, будь ласка, номери Ваших звернень або пошту, з якої Ви надсилали повідомлення. Ми обов’язково перевіримо їх статус та надамо зворотний зв’язок.
Можливо, трапилась помилка в роботі пошти, адже всі повідомлення про помилки роботи застосунку обробляє команда технічних спеціалістів.
9 грудня 2022, 20:21
Номер обращения я уже передавал поддержке и повторном отзыве.
Jokets
Jokets
11 грудня 2022, 7:09
А автор что скажет?) Больше интересно конкретики от человек который так много кидает обвинений в сторону банка
SergeyNina
SergeyNina
8 грудня 2022, 7:09
Обратитесь в нбу и финмониторинг. Они давят на банки требуя проверять все подряд. По факту можно попасть на проверку за транзакцию на 5001−10 000 гривен. Жаль, но системный банк должен следить чтобы не получить штрафы

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ