Шахрайство з використанням моїх даних карти ПУМБ

Євген Овсянніков 27 жовтня 2020, 12:25
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 32
16.09.2020 о 19.16 я мені на мій номер телефона прийшло повідомлення про зняття коштів з моєЇ кредитної карти ПУМБ. Поки я зрозумів, що це хтось виконує несанкціоноване зняття коштів, та за допомогою ПУМБ24 заблокував свій рахунок, шахраЇ протягом трохи більше хвилини часу встигли зняти більше 5400грн.
Кошти знімали за допомогою сервісу EASYPAY MOBILE MCP KYIV UA через сайт Vodafon.
На карті, з якоЇ знімалися кошти було увімкнено функцію 3D Secure, але при цьому ніякі смс з кодом підтвердження від ПУМБ мені не надходили. Це також підтвердили консультанти служби безпеки ПУМБ.
Наступного дня я пішов до відділення поліціЇ та склав заяву про шахрайські дії проти мене. Потів в той же день я відвідав відділення ПУМБ та склав заяву на несанкціоновану операцію.
Виходячи з того факту, що щоб провести операцію в інтернеті за допомогою карти банку треба мати всі ЇЇ реквізити (номер, дату закінчення дії, CVV код), шахраЇ володіли цими даними. Можу лише припустити як дані моєЇ карти потрапили до шахраЇв. Скоріш за все в ПУМБі зливають дані своїк клієнтів.
Банк прийняв рішення не на мою користь.
Тому всім, хто бажає користатися безпечними та надійними банківськиси послугами, обходьте ПУМБ десятою дорогою.
Це добре що я встиг за хвилину заблокувати карту, та втратив всього 5400 грн. Устого шахраї намагалися провести 36 операцій на суму в середньому 530грн.
Сьогодні припиняю взаємодію з цим банком.
ПУМБ
27 жовтня 2020, 14:06
Добрий день.
Банк ПУМБ працює виключно в рамках Законодавства України та всіх норм НБУ.
Щоб більш детально розібратись в даній ситуації прохання вказати в особисті повідомлення номер заяви та адресу відділення, до якого Ви звертались.
Дякуємо.

Італій .
Італій .
27 жовтня 2020, 14:36
Засветил карту, а виноват конечно банк

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Шахрайство з використанням моїх даних карти ПУМБ