Карта в злотих

saova 28 травня 2020, 9:49
Такого трешу я ще не бачив ніде… Відкрив карту в злотих, консультант на гарячій лінії де я залишав заявку на відкриття карти сказав, що карта відкривється безкоштовно, комісії за розрахунок немає, поповнення/зняття в Україні безкоштовно… Як вийшло насправді… Карта відкрита у злотих, покупки зроблені у злотих...і ооо СЮРПРИЗ!!! Комісія!!! Але як сказав банк, комісія з їх сторони відсутня це платіжна система конвертує злоті в долари, а тоді долари в злоті, Карл!!! Покупка зроблена в польському магазині у валюті злотий, яка конвертація ?????
Цитата з пресс релізу з сайту банку:
«Ми випустили «всеКАРТУ» в злотих спеціально для тих наших клієнтів, діти яких навчаються за кордоном, зокрема в Польщі. Якщо розраховуватися карткою, комісії за транзакції чи конвертацію немає. Якщо знімати готівку – комісія буде мінімальна. Я сам тато, тому прекрасно розумію, що для батьків, діти яких навчаються далеко від дому, та ще й в іншій країні, «всеКАРТА» — значно більше, ніж платіжний інструмент. Це спосіб піклуватися про дитину, навіть якщо вона далеко», — прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

ПУМБ
9 червня 2020, 11:54
Олександр, добрий день! Так, дійсно сума блокування і списання відрізняються. У момент здійснення операції оплати відбувається авторизація транзакції — банк блокує кошти на рахунку (перша смс). Це відбувається через гривню, оскільки валюта авторизації в нашому банку гривня. Далі відбувається списання коштів та за правилами МПС, якщо банк-емітент і банк-еквайєр знаходяться в різних країнах, то операцію буде сконвертовано через валюту — долар або євро. Списання по вашій карті пройшло через долар. У вашому випадку сума списання була трохи менше тієї суми, що попередньо блокувалася (авторизувалася). Окремо звертаємо вашу увагу, що додаткових комісій за транзакцію або конвертацію банк не знімає — все відбувається за правилами МПС.

Італій .
Італій .
29 травня 2020, 5:17
То есть при оплате в допустим Бедронке на 33 злотых с карты списывается… Сколько именно?

Из отзыва совершенно не понятно в каких случаях появляется комиссия и какова её величина.
30 травня 2020, 13:17
Конвертуються злоті в долари, а потім долари в злоті..І за рахунок цієї конвертації у вас спишуться не 33 злотих, а орієнтовно 35..
30 травня 2020, 13:24
Це те саме, що якби ви пішли у банку за залоті купили долари, а поті за суму, яка вийшла з продажу, пішли купуват знову злоті..Звичайно ви б купили менше злотих ..

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ