кредит

cv25cv 25 листопада 2019, 19:50
купив товар у безвідсоткову рострочку на три місяця у фокстроті я так собі думав і так прописано в договорі рострочка підключається автоматично но не так то било після другого місяця проплати прийшла смс про нарахування вітсотків у сумі 517.36грн.Звонив на гарячу лінію сказали що приходила смс і її треба було підтвердити в мене небуло змоги її відправити в договорі написано що послуга підключається автоматично але мененджери соять на відсотках янаписав скаргу на Черненко Сергія Павловича але відповіді поки немає з цего приводу я олатив відсотки і тепер десятому буду казати щоб не користувалися послугами Пумб банку.Сам я буду закривати рахунок.Цей банк не відстоює свїх клієнтів і мені несподобалось обслуговування в цьому банку я розчарувався в ньому.
ПУМБ
PUMB 26 листопада 2019, 14:18
Доброго дня. Дійсно, всі розстрочки банку підключаються тілька після Вашої згоди. Після здійснення покупки, Вам надходить смс пропозиція скористатися сервісом з детальним описом умов.

27 листопада 2019, 9:58
Самі не виконали умвови надання послуги, а банк винен ?
cv25cv
cv25cv
1 грудня 2019, 17:12
Пиши тому инддику якій підштримує банк .Після погашення відсотків прийшло ще заплатити 32 грг.І як ти считаєш це нормалбно,що неговорять яку суму треба сразу заплатити.Так можна бід цей шумок кожен  місяць гроші брати хоча після погашення всієє свуми смс прийшло що я банку нічого не повинен.
1 грудня 2019, 18:55
«Пиши тому инддику...» — ну пиши, пиши…:

Не знаю до яких пернатих належить автор відгуку, але хочу порадити йому наступне:
1. Підучити граматику української мови.
2. Навчитись ясно викладати свої думки а також детально і послідовно описувати суть проблеми — зміст попереднього коментаря зрозуміти важко.
3. Вивчати умови надання послуг перед замовленням цих послуг та виконувати ці умови.
Порядок підключення послуги «покупка частинами у магазинах-партнерах» наведено на сайті ПУМБа:

У мене є карта «всеМожу» і я два рази користувався цією послугою (теж робив покупки у Фокстроті). Ніяких проблем у мене не виникало, все досить просто і зрозуміло. Суму заборгованості та суму платежу у поточному місяці можна побачити у «ПУМБ-онлайн».

Автор, ви проявили недбалість, не вивчили та не виконали умов надання послуги, а тепер хочете перекласти з хворої голови на здорову — звинуватити банк у своїх проблемах. У фінансовій сфері таке недопустимо, це неминуче призводить до збитків. Ця історія нехай стане для вас уроком, головне зробити з неї правильні висновки. Успіху!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ