Видаємо бажане за дійсне

kingcity 1 листопада 2019, 15:21
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
Отримав через ПУМБ-онлайн повідомлення про зміну тарифів з 01.11.19. За це дякую банку, що завчасно інформує клієнтів про зміну умов обслуговування, таким чином запобігаючи різним «сюрпризам», з якими може стикнутися клієнт. У новій редакції тарифів прописана можливість оформлення «всеКарти» у злотих. Хороші умови, вирішив цим скористатись.Про всяк випадок передзвонив на гарячу лінію, щоб переконатись, чи дійсно ця можливість є — відповіли «так, для оформлення потрібно підійти з документами у своє відділення». Попутно вирішив також оформити карту у фунтах — так, про всяк випадок, хоч нечасто, але вона могла би згодитись. Ця можливість була прописана ще у попередній редакції тарифів, є також і у новій. Приїхав у відділення, прочекав у черзі хвилин 20. Коли ж підійшла моя черга, то мені відповіли що карти у фунтах не відкриваються взагалі, а у злотих — це лише пілотний проект і напевне така можливість з`явиться через якийсь час, але коли це буде — невідомо. Питається — навіщо «гнати рекламу попереду паровоза» і видавати бажане за дійсне? Просто щоб у людини час забрати? Не чекав такого від банку, послугами якого користуюсь вже близько півтора десятка років і ніколи не мав з ним якихось значних проблем.
ПУМБ
5 листопада 2019, 12:51
Доброго дня, перепрошуємо за цю ситуацію. Будь ласка, повідомте в яке саме відділення ви зверталися? Щодо тарифів, то можливість відкриття рахунків у польських злотих стартує 11.11.2019, а з 01.11 ви можете здіснити обмін цієї валюти.

5 листопада 2019, 19:59
Надав інформацію в особистому повідомленні.
7 листопада 2019, 10:21
Прийшла відповідь від банку - карту у злотих можна буде відкрити з 11.11, а карти у фунтах не відкриваються взагалі і у майбутньому вони не плануються.
Чому про дату старту карт у злотих не в курсі працівники відділень та «гарячої лінії», а також чому про це немає інформаціїї на сайті - невідомо. А для чого у переліку валют у тарифах «всеКарти» вказані GBP - взагалі загадка.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43