Увага, знову шахраї !

kingcity 19 вересня 2019, 9:09
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
Вчора на мій фінансовий номер телефону прийшло повідомлення з номера 066 001 0229 наступного змісту: «PUMB.Uvaga! vashu kartku zadlokovano na 62 dni. Detali: 380443606100» Орфографію повідомлення повністю збережено. Метод не новий, але зайвий раз нагадати не зашкодить — такі повідомлення розсилають шахраї з метою вивідати дані картки, тому передзвонювати на вказаний у повідомленні номер не варто.
Правда, залишається відкритим одне питання.Повідомлення прийшло на мій фінансовий номер, який зареєстровано у ПУМБі і який я нікому не даю і спілкуюсь по ньому виключно з банками, у яких обслуговуюсь. Крім фінансового у мене є ще кілька номерів, але повідомлення прийшло тільки на нього. Звідки цей номер у шахраїв і звідки вони знають, що я клієнт ПУМБа — поки що неясно…
ПУМБ
PUMB 19 вересня 2019, 10:30
Доброго дня!
ПУМБ не має відношення до такого роду смс. Нікому ніколи не повідомляйте конфіденційну інформацію. Рекомендації є тут https://about.pumb.ua/security/security_payment

Номера передали в профільний відділ. Для повідомлення про ризик шахрайства та для оператвиного реагування, прохання повідомляти про це колегам з контакт центру:
цифра 1 — заблокувати картку чи повідомити банк про шахрайство.

kingcity
kingcity
19 вересня 2019, 12:20
Представнику банку

Я знаю, що банк не має відношення до цих СМС. Просто цікаво, звідки у шахраїв мій фінансовий номер і інформація про те, що я клієнт ПУМБа.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ